Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van elzsibbadva a jobb kezemen az ujjaim? fórum

Miért van elzsibbadva a jobb kezemen az ujjaim? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 27. 06:55
Nekem is zsibbadott, a nyakcsigolyámnál volt a baj.Azota kaptam kezelést és nem zsibbad,gyogyulást kivánok.
2011. márc. 27. 06:33
Nekem a terhességem alatt volt ilyen, akkor az volt a magyarázat, hogy az ödéma nyomja az idegpályát. Szóval lehet, hogy valami nyomja az idegpályát, de lehet keringési rendellenesség is. Mindenképp menj el orvoshoz vele, mert nem játék!
2011. márc. 26. 21:53
Én is orvost ajánlok, mert komoly probléma is lehet a háttérben. Bár inkább arra gondolok, hogy az inakat nyomja valami, és pár nap alatt elmúlik. Jobbulást!
2011. márc. 26. 21:53

Talán a véráram nem megfelelően működik a testedben?

Esetleg neurotikus(idegi)probléma?

A szakrendelésen mondj el mindent részletesen!!!!

4. lacza9 (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. márc. 26. 21:49

Helló!

Szerintem gerinc probléma okozhat többek közt ujj zsibbadást,mindenképpen keresd fel a házi orvosod,ő majd tovább küld szakrendelésre.

Jobbulást :))))))

2011. márc. 26. 21:48

mindenképp menj el orvoshoz vele!!!

többféle ok állhat a háttérben

2011. márc. 26. 21:48
Nem volt mostanában hirtelen mozdulat, valamilyen eséssel járó baleset?
2011. márc. 26. 21:46
már több mint 1 hete elvan zsibbadva a jobb kezemen az ujjaim, és ilyen bizsergetős érzést érzék, és nagyon gyengék az ujjaim, alig tudok írni a füzetembe órán, nem tudom rányomni a tollat hogy fogjon normálisan mert gyenge a kezem, és tiszta vékonyan írok. Annyira rossz érzés, mitől lehet ez? nem aludtam el a nyakam se semmi. nem fáj csak bizsergetős érzés. és nehezen tudok fogni nehéz tárgyakat, segítenem kell a bal kezemmel rá. 14 éves lány vagyok :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook