Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Antidepresszáns szedése csökkenti a szexuális étvágyat?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

21. Zoli0112011-04-01 14:56
Az antidepreszánsok többsége hátrányosan befolyásolja a szexuális életet.
Korábban Rexetin-t(paroxetin) szedtem, az orgazmusképtelenséget okozott.:( Amit viszont most szedek, annak ilyen erős mellékhatása nincs.
(válasz niky0806 3. hozzászólására)

20. Ncilány2011-04-01 13:32
Ahhoz gyenge vagyok hogy megrángassam. Meghát akár fel is jelenthet.. De átvillant az agyamon ha ez az illető most bemegy, Beszólok neki : Hogy most jött milyen jogon megy be soron kívül? És nm is hívták!
( mostanába gyakori vendég voltam és leszek is. akkor épp a helyettese, Dr nő volt. azt hiszem nem vártam ki a soromat. de nem kopogott be csak úgy mert Ő most üzletkötő. mellesleg kap elég szép pénzt, belefér az idejébe akár fél órányi várakozás. nem kell órára pontosan elszámolnia az idejével. azért is kibírhatná hogy vár. )
(válasz doxikri 19. hozzászólására)


19. doxikri2011-04-01 10:15
A párom a múltkor a rendelőben utánament és kiréngatta a csávót....aztán mondta neki, hogy szépen üljön le és várjon a sorára....azt mondta, inkább visszajön máskor! :))))
Amúgy igen, kapnak jutalékot, nem is keveset!!!!
A páromnak 1 hónapja a doki írt fel antibiotikumot, mondván, hogy tüdőgyulladása van....14 ezer ft volt a gyógyszer. Visszavittem neki a receptet és mondtam neki, hogy ezt hogy gondolja, mi az isten f....ból fizetem ki????? Erre mondja, hogy de a férjem nagyon beteg...igen, mondom, és akkor nem kéne elküldenie röntgenre, meg akkor tényleg elég, hogy 3 napra írta betegállományba???....végül kapott másik antibiotikumot, 1500 ft-ért. Ja, és meggyógyult....érdekes!!! :((((
(válasz Ncilány 16. hozzászólására)

18. vanillla2011-04-01 09:16
Egyetértek:-)
(válasz Mikulás74 15. hozzászólására)

17. amacska2011-04-01 09:08
ez a mellékhatás el fog múlni egy két hónap múlva
(válasz niky0806 3. hozzászólására)

16. Ncilány2011-04-01 06:24
Persze hogy kapnak valennyit. Vártam a soromra a rendelőbe. És akttáskás személy jelent meg. Akkor épp várt egy kicsit, nem kopogott be..
De volt úgy hogy bejött, látta a jónépet vár, Ő nem. Seperc alatt bement..
(válasz Mikulás74 15. hozzászólására)

15. Mikulás742011-04-01 04:10
Érdekes dolog, hogy a hangulatfokozó gyógyszer csökkenti a vágyat? Ha nekem írna fel ilyet a dokim, lenyeletném vele az összeset. Nem tudom manapság mennyire működik az, hogy az orvosok kapnak valamilyen jutalékot a felírt gyógyszerek után a gyógyszergyártóktól? vagy kiktől, de hallottam valami ilyesmit. Az tény, hogy egy ismerősöm nagymamája ahol lakott, a körzeti doki receptírhatnékjának köszönhetően halt meg szerintem, semmi baja nem volt a néninek, nagyon picit magasabb volt a vérnyomása, erre felírt neki csökkentőket, szívritmusszabályzót, stb...a néni nem járt kardiológusnál, sehol. Ha lehet, ki kell tolni az időt, amikor rászokunk a gyógyszerekre, és más módszerek kellenek...nekem a nagymamám 102 éves korában halt meg, és soha az életben nem szedett semmit, orvoshoz sem járt, sokszor meg volt dagadva a lába(szívprobléma)erre egy körzeti doki felírt volna neki már vagy 30 gyógyszert...a szervezet megtermeli a saját gyógyszerét, nem kell más tényleg.
(válasz zsrkm 14. hozzászólására)

14. zsrkm2011-03-31 23:23
Sajnos az antidepreszáns tabláttáknak csak rossz mellékhatásai vannak.A legrosszabb hogy néha felerősitik a betegséget a másik véglet pedig totálbeájul az ember tőle.Rem nem kell sokáig szedned. Az a baj hogy mindenre gyógyszert irnak fel ez a legkönnyebb/persze vannak kivételek/.

13. doxikri2011-03-31 23:05
Jobb volt....már nem szedek gyógyszert 2 éve!!!
(válasz Ncilány 12. hozzászólására)


12. Ncilány2011-03-31 20:47
És ez jobb???
(válasz doxikri 11. hozzászólására)

11. doxikri2011-03-26 18:16
Én is így voltam vele, visszam,entem a dokihoz, mondtam neki, mi a gondom és írt fel másik gyógyszert. Próbáld meg te is!!!
(válasz niky0806 3. hozzászólására)

10. Zsóka542011-03-26 17:33
Xanax, Rivotril, Paretin, Zoloft, Rexetin és társai mind... :(

9. agnes12192011-03-26 17:23
hózzászólás,ez atól,is fúg,hógy,a gyógysze mijen.stb.

8. niky08062011-03-26 15:54
hat ez sajnos nem jo , hir mert meg csak most alltam neki..
Addig kell szednem , amig valamifele javulas nem varhato sajnos..

7. Zsóka542011-03-26 15:49
Az a kérdés, hogy meddig fogod szedni ezt a gyógyszert. Az antidepresszánsok, hangulatjavítók, feszültségoldók mellett legtöbben aszexuálissá válnak.
(válasz niky0806 6. hozzászólására)

6. niky08062011-03-26 15:46
igazabol, ez a mellekhatas csak addig tart amig be nem all ra szervezetem..?
vagy amig ezt a gyogyszert szedem?
:((((((

5. niky08062011-03-26 15:44
akkor sajnos nem , csak en vagyok ezzel , igy?


4. Zsóka542011-03-26 15:43
Sajnos ez az egyik nem kívánt mellékhatás.
(válasz niky0806 3. hozzászólására)

3. niky08062011-03-26 15:42
folytatom..:)))
Sajnos mar 1 honapja antidepresszans gyogyszert szedek a panikbetegsegemre..
Sajnos egy ideje azt vettem eszre, hogy a szexualis intenzitasomat befolyasolja..
Szeretnem megkerdezni, hogy massal is elofordult e ez a problema, aki ilyen gyogyszereket szed..?
Koszonom a valaszt

2. andi60202011-03-26 15:40
szia :)

1. niky08062011-03-26 15:38
Sziasztok,