Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jangee fogamzásgátló fórum

Jangee fogamzásgátló (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Jangee fogamzásgátló tabletta

2011. márc. 26. 15:36

Voltam januárban nőgyógynál, elmondtam a panaszomat (hogy fáj a szeretkezés minden pozitúrában, nem tudok besikosodni, hiába kivánom a páromat), belém kukkantott valami eszközzel, és azt mondta, hogy hüvelyszárazságom van, ami lehet, hogy azért van, mert sok bennem a férfi hormon, és a Meliane nevű fogamzásgátló is rásegített erre a dologra. Azt mondta, hogy használjak Ovestin krémet, ami tényleg segitett. . . (irt fel új fog. gátlót: Jangee-t, amit viszont csak most szedem 2. hete, mert az előzőt végig szedtem, mert sajnáltam kidobni). Márciusban megint elkezdődött ez az egész, ismét vettem Ovestin krémet, megint kezdem érezni, hogy hat. Arra lennék kiváncsi, hogy mikor lesz a szerveztemben változás az új fog. gátlótól ill. hogy ez a gyógyszer az én problémámra végleges megoldás-e?

Azt tudni kell, hogy még mielőtt bármilyen fog.gátlót szedtem, akkor problémamentes volt minden szeretkezésünk, mivel besikosodtam.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook