Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? fórum

Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam?

1 2 3 4 5 6 7 8
2018. jan. 31. 20:56

Sziasztok!


Teljesen eluralkodik rajtam a paranoia. Egyszerű telefonhívásoktól is pánikba esek, és elméleteket gyártok. Kaptam gyógyszert rá, de csak holnap érkezik meg, és hetek, mire igazán hatni fog. Addig viszont megőrülök, feszengek. Mi a véleményetek?

227. Macskanita (válaszként erre: 225. - Emese07)
2011. jún. 10. 00:06

sokan annyira felszínesek, hogy az már fáj...

nem mindegy hogyan nevezünk egy embert?

nem az elnevezés számít. A név az egy kapott dolog, a megnevezést is emberek találták ki...szóval,ha azt mondod az édesanyádnak hogy anya, ahelyett hogy édesanyám, akkor ő kevesebb ember ate szemedben ezáltal?


hú, ez annyira butus megnyilvánulás volt részedről, hogy az már fájt...

már ne is haragudj...nem minősíteni akarlak, minősítetted te magadat a hozzászólásoddal...

226. Macskanita (válaszként erre: 225. - Emese07)
2011. jún. 10. 00:01

hahó!

A Bihbe nem nekem írta, nem én vagyok a Ducika, rossz konzekvenciát vontál le angyalom, de mindegy...

Azt, meg hogy milyen édesanya vagyok...hát nem tudom miből állapítod meg , legyen igazad, rád hagyom...talán te jobban csinálod:-)

sok sikert az élethez, és ne feledd, bármikor megsüllyedhet a te hajód is az élet tengerén...

ne ítélj, hogy meg ne ítéltess!

pusza drága.

225. emese07
2011. jún. 1. 11:11

szia


én nagyábból az egész történet alatt azt gondoltam h mindenkinek lehetnek problémái ez elfordul.

mikor elértél ahhoz a részhez h terhes lettél onnantól nagyon szembetűnt valami:úgy nevezted a saját gyermekedet,hogy a kisgyerek.nem tudom akartad e egyáltalán őt de aki szereti a gyermekét az nem ilyen jelzővel beszél róla. a gyermekem vagy valami hasonló megnevezés talán nem váltja ki belőlem azt a gondolatot hogy nem éppen a tökéletes édesanya vagy.Bihbe hozzászólásából annyit hogy igen,megoldásokat kellene keresned és még ha nem is magadért a gyermek nem mindegy h milyen körülmények közt nő fel,ha nem akarod hogy neki is ilyen gyermek kora legyen.....

2011. máj. 6. 20:45

Ducikám!!


Én is azt érzem, hogy eszedbe sem jut megoldásokat keresni. Mondod, mondod mondod... de hol hallom a megoldásokat?

Ha ezen nem változtatsz, az egész életed ilyen marad.

Rázd meg magad, és akard, hogy kikerüljél ebből az egészből . Tudok neked egy varázstecnikát erre. DE csak ha meg akarsz gyógyulni.

2011. máj. 6. 20:37
az előbb egy másik fórumon megkaptam,hogy azért irok,hogy sajnáljanak sajnáltatom magam! nem fogok irni és nem várom,hogy bárki is sajnáljon sziasztok
222. Macskanita (válaszként erre: 220. - C936b2b66b)
2011. máj. 4. 20:59

ducika, nyugi.... tuti hogy nem voltál elefánt, most sem vagy az, és nem is leszel az!!!

Gyere a naplóba, a hozzászólásoknál tudunk chatelni

221. f3b788b175 (válaszként erre: 220. - C936b2b66b)
2011. máj. 4. 20:53
Mi abaj????
2011. máj. 4. 20:12
sziasztok!áhh azt sem tudom mit irjak úgy elvagyok keseredve már egy 1mg os frontin bennem van és még mindig kattog az agyam lassan feladom! mi voltam én előző életemben? elefánt?
219. dnemetz
2011. máj. 1. 19:52

:-)

kitűnő dolog

szerintem ember embert nem jól gyógyít,hisz nincs olyan egyén akinek ne lennének lelki problémái,melyeket egy beszélgetés során óhatatlanul át ne ragasztana a "páciensre".az állatok ezzel szemben-mindegy hogy egy nyúl,egy ló,egy kutya, vagy bármilyen nem agresszív kommunikatív lény-ilyet nem tesznek.a lovasterápia csak akkor jó ha a lelkileg sérült egyén nem fél,mert azt az állat megérzi bármilyen betanított paripáról is van szó.

én 6 éves koromtól lovagolok.2008ban volt egy komolyabb balesetem lóval és nem ültem vissza.előtte meghalt az egy szem nagyim,apukám és a férjem.még sem omlottam össze,hisz annak csak a gyerekem itta volna meg a levét.így is volt elég fájdalma.vettem otthonomtól messze egy házat aminek a közelében csak lovak,lovarda,legelő van,vannak.vettem egy rakat állatot.a közelemben a családomon,gyermekeimen kívül nincs senki,és bár már nem vagyok gazdag,boldogabb vagyok mint valaha,hisz nem érintkezek negatív kisugárzású emberekkel.az állataim meg szeretnek,ahogy én is őket

a lovasterápiának nem, vagyok profi tudója így többet arról nem írnék,de szerintem a neten sok hely van és infó számodra,számotokra,amire kíváncsiak vagytok

:-)

218. rizsa31 (válaszként erre: 217. - Dnemetz)
2011. máj. 1. 19:30
Dehogyis,biztos nem azért.Inkább mesélj légyszi,a lovakról,meg a lovasterápiáról!!!
217. dnemetz
2011. máj. 1. 19:27

sziasztok

nem értem miért kaptam a stopp táblákat,de biztos hogy befogjam végre

vettem

remélem jól alakul a jövőtök

(a lovasterápa jó,de csak Fehérváron tudok segíteni:-))

216. 470f6cae11 (válaszként erre: 215. - Macskanita)
2011. máj. 1. 15:49
:)
215. Macskanita (válaszként erre: 214. - 470f6cae11)
2011. máj. 1. 14:29
nem bántásképp írtam én sem neki...
214. 470f6cae11 (válaszként erre: 211. - Macskanita)
2011. máj. 1. 13:49

Anita!!


Azt ne felejtsük el, hogy hány ember képes belátni azt , és hangosan ki is mondani, hogy rosszul ítélt meg valamit.

És ő megtette. Bocsánatot kért. Kérlek, ezt is vedd figyelembe.

Nekem nagyon szimpatikus az ilyen ember.

Ölellek: Bibe

213. rizsa31 (válaszként erre: 212. - Szántó Gábor)
2011. máj. 1. 12:10
a lovas terápia engem is nagyon érdekelne!De még nem találtam olyan oktatót a közelben ,aki mentálisan sérült felnőttekkel foglalkozna.(Kecskemét és környéke.)
212. Szántó Gábor (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. máj. 1. 03:02

Ne félj már ennyire mindentől, alapból örülni kéne a szellemeknek, nem félni tőlük... én lennék a legboldogabb ember ha szellemeket látnék, mert 100% ban biztos lehetnék a halál utána létezésben és még haverkodnék is velük, jó neked ha látod őket csak rossz oldalról közelíted meg a dolgot.

Most kifogsz nevetni, de hagyd el kicsit a társadalmi ideákat és járj ló terápiára, tanulj meg lovagolni és foglalkozz a lovakkal, hagyd ki a fókuszodból egy darabig az embereket.

Csinálj valami teljesen mást ami 180 fokban eltért az eddigi életeddel legyen az új dolog előtérben! NE GONDOLKODJ EZEN, CSINÁLD!

211. Macskanita (válaszként erre: 209. - Dnemetz)
2011. máj. 1. 00:57
Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat! Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet... Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy ...tovább » ...tovább » én tettem! Csakis ezek után ítélkezhetsz rólam, felettem! Akkor mondhatod, hogy ismersz!!!
210. rizsa31 (válaszként erre: 209. - Dnemetz)
2011. ápr. 30. 23:28
Köszi!:)Jó lenne egyszer egy OCD-s találkozó!
209. dnemetz
2011. ápr. 30. 21:09

sziasztok

igazán nem a megbántás vagy a lelketekbe való belegázolás volt a szándékom.köszönöm a reakciókat.lehet hogy az én kényszerességem enyhébb volt hisz nem tudhatom hogy Számotokra ez milyen.

remélem senki nem vette magára.kívülállóként véleménynyilvánítottam

remélem hogy van megoldás a problémátokra amennyiben az tényleg ilyen súlyos méreteket ölt.

vagy gyertek el hozzám a farmra és adok annyi munkát hogy még egy gondolatra se lesz időtök

:-)

félretéve a tréfát imádok segíteni és dühít ha valakin esetleg mindenkin nem tudok.ilyenkor próbálkozom különféle dolgokkal-lásd a hideg zuhany verbálisan-,ha mégis tudnék segíteni szóljatok

szép estét

208. rizsa31 (válaszként erre: 207. - 470f6cae11)
2011. ápr. 30. 19:15
Egyetértek.
2011. ápr. 30. 18:23

Az életben nagyon sok olyan dolog , cselekedet, gondolat van, ami nem akarat kérdése..


Ez egy szélsőséges gondolkodás. (mármint , hogy akarat kérdése..)

2011. ápr. 30. 18:21

Erről beugrott:

gyerekkoromban és csak a kocka közepébe léptem :)

205. rizsa31 (válaszként erre: 204. - Macskanita)
2011. ápr. 29. 22:02
De jó demetznek.Biztos enyhébb volt a kényszere.
204. Macskanita (válaszként erre: 203. - Dnemetz)
2011. ápr. 29. 21:16

köszi a hozzászólást. igen, elcsesztem az életemet...de itt már az akarat önmagában nem segít.

nem a haláltól félek, hiszek a reinkarnációban, és egyéb dolgokban. teljesen másról van szó.

Üdv:-)

203. dnemetz
2011. ápr. 28. 22:09

szia


te a haláltól félsz,de minek.mindenki halott aki megszületik...hisz ez a sorsa.te elcseszed az életedet azzal hogy a halálon aggódsz.így jó élni???igencsak paranoid és kényszeres vagy.utóbbi szinte minden második embert érint.pl kényszeres csíkra lépkedés a járda összeeresztésnél.ez gyerekkorban játék később kényszer.nekem is volt.én a rendszámtáblákat olvastam kényszeresen.akarat kérdése a leszokás.lehet unod magad és elfoglalod a kényszereiddel

ne féld a halált,hisz nem tudhatod milyen

nem okoskodni akartam,csak próbálni könnyíteni

jógázz

:-D

carpe di em

2011. ápr. 9. 15:13

Szia Macs!!


Ha elfogadod azt, hogy vannak meg nem magyarázható dolgok, ha hiszel a lélek újjászületésében, az ezoterikában, a szellemekben és látókban, akkor kérlek írj csak annyit , hogy hiszek. Én adok neked egy nevet elérhetőséget, a lakhelyed közelében ( persze azt is írd meg, hogy hol laksz)


Hidd el, van a megoldás , és van gyógyulás.

2011. ápr. 2. 21:51

De hogy a jó büdös francba...bocsánat:-) lehet erről leszokni???

Olyan jó lenne:-(((((((((((((((

200. rizsa31 (válaszként erre: 197. - Rizsa31)
2011. ápr. 1. 16:08
Macska,azok is mind olvasgatták az összetételt a kaján.:( :)
199. Macskanita (válaszként erre: 197. - Rizsa31)
2011. ápr. 1. 15:50
Nagyon remélem:-)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook