Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hónapos baba hasmenése fórum

5 hónapos baba hasmenése (beszélgetős fórum)


2011. márc. 27. 14:25

szia!


az ors-200-at kaphatja ha megissza, az hasfogó, normaflore, laktiv, pro+kid, mind 3 jó a babáknak. kissebbik fiammnak 7-8 hónaposan volt kb 2 hónapig irdatlan hasmenése, és néha hányt is, ezalatt kétszer voltunk kórházban, mire kiderült, hogy tejalergiás. Próbáld ki a tejmentes tápszert és tejmentes étrendet pár hétig, ha javul, megvan a gond forrása. nálunk nekem kellett külön szólnom, hogy nézzék már meg hogy nem e allergia.....

13. Majka14 (válaszként erre: 12. - Strangangel)
2011. márc. 26. 12:57
Próbáld ki a foreverbol a natúr gélt.Mindennapi használatával az immunrendszerét is noveled.
2011. márc. 26. 00:37
Köszönöm a válaszokat Csajok!
11. Szabokisandi (válaszként erre: 5. - Strangangel)
2011. márc. 25. 21:29
Az ORS 200 at én sem ismerem, de szerintem a normaflore nem árt.
10. nemmaci (válaszként erre: 5. - Strangangel)
2011. márc. 25. 20:02
szerintem a normaflore inkább hányás esetén jó a babának, hogy rendbe hozza a pocit. a másikat nem ismerem.
9. nemmaci (válaszként erre: 7. - Strangangel)
2011. márc. 25. 20:00
én Viburcol kúpot adtam Dorkának, mikor nyűgös volt a foga miatt. ez egy homeopátiás vény nélkül kapható kúp.
8. nemmaci (válaszként erre: 7. - Strangangel)
2011. márc. 25. 19:56
az első kettő egyszerre bújt ki 3 hete. :)
7. strangangel (válaszként erre: 6. - Nemmaci)
2011. márc. 25. 19:40
A harmadik????Aztaaa...
6. nemmaci (válaszként erre: 5. - Strangangel)
2011. márc. 25. 19:36

szia!

nekem 5 hónapos a kislányom és most jön a 3. fogacskája.


lehet, hogy jön a foga.

2011. márc. 25. 19:09

Az biztos, hogy rettenetesen nyálzik, mindent enne, rágna, igazi fogacska nem látható.

Jöhet neki már most a foga?

Vettem neki Normaflore-t, és ORS 200-t.

Adjam neki?

4. Szabokisandi (válaszként erre: 3. - Strangangel)
2011. márc. 25. 19:00
Jaaaaj. Sejtem. Az én legkisebb lányom folyton ezt produkálta, ijesztően sötétzöld széklettel, gyógyíthatatlan piros popsival. Minden fogzás előtt. Talán emiatt van nálatok is. Aztán kijött a foga és két nap múlva semmi baja sem volt. Ha a kedve és az étvágya is jó, akkor nem lehet nagy baj. Az orvost talán felhívhatod, hogy mit gondol. És gyakoribb a széklete a szokásosnál?
2011. márc. 25. 18:58

Tápszeres születése óta, 4 hónapos kora óta megy a hozzátáplálás.

Húst azóta nem adtam neki, kedve, étvágya jó, csak az a híg kaka....

2011. márc. 25. 18:55

Mit eszik amúgy? Tápszert vagy anyatejet?

Szerintem bármit is eszik, most ne adj neki, csak azt. Akkor helyre jön. Különben sem fontos még húst ennie, hiszen ha szopik, akkor ráérsz 6 hónapos kora után hozzátáplálni. De ha adsz is neki főzeléket a húst hagyd ki, egyből kiderül, hogy attól volt e.

2011. márc. 25. 18:51

Lányomnak napok óta híg a széklete.

Nem mindig, nem egyfolytában.

Lehet attól, hogy 1 hete adtam neki először húst?

Hipp bébiétel volt, és kb. azóta van ez a hasmenés szerű valami.

Reggel még normális a kakija, délutántól ismét laza, megette ma is a málna-alma pürét, pár órával később ki is jött.

Mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook