Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elég ingerült vagyok az utóbbi pár napban, lehet azért mert hamarosan szülni fogok? 35hetes terhes vagyok. fórum

Elég ingerült vagyok az utóbbi pár napban, lehet azért mert hamarosan szülni fogok? 35hetes terhes vagyok. (beszélgetős fórum)


3. 89cf9177e3 (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2011. márc. 26. 18:50

szia,koszonom szepen.

nem kerdeztem meg,majd hetfon megyek,megkerdezem,a szules miatt nem aggodom egyaltalan.egyszeruen feszultseget erzek magamban,a pocakom is nagyon lennt van.

a noveremek szerint lehet azert vagyok ilyen,mert hamarosan szulni fogok,hat nem tudom,nem hinnem.

2011. márc. 26. 15:11
Megkérdezted az orvosodat mitől van? Akarva akaratlanul is izgulsz hogyan fog lezajlani a szülésed még ha a második is. ez kicsikét érthető vigyázz magadra és szurkolunk ne legyen semmi baj fel a fejjel és kitartás előre is mindenjót sok szerencsét és már gratulálunk a megszületendő csecsemő babádhoz. Szívélyes üdv.Ágnes
2011. márc. 25. 15:26

2.terhessegem,de teljesen mas,azert kerdezem.es faj felul a pocakomnal,de az lehet a sok hajolgatas miatt,nem tudom,de akkor nyilal a legjobban.

volt mar ilyen valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook