Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó babakocsi, amivel tömegközlekedni is lehet villamoson és nem alacsonypadlóson is? fórum

Milyen a jó babakocsi, amivel tömegközlekedni is lehet villamoson és nem alacsonypadlóson is? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 26. 17:28

Nekünk is csúcs szuper könnyű verdánk van a babám kerestanyukája nézte ki nekünk (nővérem)

A neve: ESPIRO VECTOR 4 LITE

Nemtom mennyi idős a babád Ehez jár a mózes & a sport rész illletve kérhető a hordozó is. A miénk kivi zöld szinű. :-)


[link]

2011. márc. 25. 14:43

Nekünk egy egészen könnyű, 5 kg-os babakocsink van, bár még villamos környékén nem jártam vele. :)

Nagyon szeretjük, könnyű vele közlekedni. Ha gondolod, nézd meg, beírom a linket, remélem oda is léptet. :)


A kocsi neve Chipolino Omnia 4. És dögös lila...! :)


[link]


Szép napot!

2011. márc. 25. 14:42
Amíg pici volt a babánk, bergon kocsink volt, a tömegközlekedésre egy az egyben alkalmatlan! Mióta sportkocsira váltottunk, ami Giordani cinque, teljesen jól veszem az akadályt buszon, metrón, villamoson is, még akkor is, mikor nem segít senki, pedig kislányom már 13 kg fölött van.
2011. márc. 25. 14:39
Mi a 3. kocsinknál tartunk. Nekünk a CAM (neonato ugyanaz) bevált. Sokkal könnyebb mint a GRACO. A kerék méretet is kell figyelni. Vannak egyes babakocsik, amiknek óriási a kereke. A 3 kerekű sem olyan jó szerintem. Mert azt nagyon nehezen segítik fel (Ha segítenek...). Szerintem minél könnyebbnek kell lennie és egyedül is jól egyensúlyozva meg kell tudnod emelni. Sajnos nem mindig segítenek az emberek. Van jó pár negatív tapasztalatom. Éppen ezért váltottam egyről könnyebb és kisebb babakocsikra. Sok csúcsszuper járgány annyira nehéz, hogy hihetetlen. Főleg, ha már egy 10 kiló feletti gyerkőc van benne.
2011. márc. 25. 14:37
Nekünk CAM Comby Baby Travel System volt, én tudtam vele közlekedni, de a tesóm pl. nem tudja megemelni sem. Ezért kell kipróbálni szerintem, kinek melyik áll kézre.
2011. márc. 25. 14:34
Minél kisebb és könnyebb. A legtöbb babakocsi nem arravaló, hogy az anyuka közlekedési eszközön egyedül le- és föl szálljon, hacsak nem díjbírkózó, és min. egy ember kellene ahhoz, hogy segítsen.
2011. márc. 25. 14:30

Nem tudom, de azt igen, hogy melyik nem jo.

Tegnap lattam egyet, a hajam egnek allt tole.

A baba egeszen alacsonyan volt, mert felette ult a testverkeje - emeletes babakocsi.

Nem is ertem, hogy hozhattak ilyet egyaltalan forgalomba.

Azt mindenki tudja, hogy a felszin feletti fel meteren gyulik ossze a mocsok 90%-a. Es a baba terdmagassag alatt volt, 4 savos fout mellett setalgattak.

Szegeny babuci, poros volt a sapkaja.

2011. márc. 25. 14:25

Leginkább menj el szerintem üzletbe, és nézegesd meg őket... Ki kell próbálni pl. hogy a babakocsi mellé állva átéred-e, fel tudod-e emelni, mert buszra csak így tudsz segítség nélkül felszállni.

Inkább kicsi kerekű legyen, mozgékony, könnyű. A túl széles sem jó, de azért kényelmes legyen a babának.

2011. márc. 25. 14:23
Milyen a jó babakocsi, amivel tömegközlekedni is lehet villamoson és nem-alacsonypadlóson is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook