Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki már szállíttatott a tesz-vesz vagy vatera futárral? fórum

Valaki már szállíttatott a tesz-vesz vagy vatera futárral? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 25. 19:01
Hát igazából, a telefonálás nem az én reszortom volt a vásárláskor, a másik fél rendezte, azt tudom, hogy a méreteket meg kell adni! Viszont nagyon gyorsak, mert leütöttem és másnap reggel 7kor már itt is volt a csomag. Úgy, hogy még az összeget el sem tudtam utalni, viszont ehhez a másik fél is kellett, hogy rugalmas legyen!
2011. márc. 25. 14:21
SZERINTEM INTERNETEN TUDOD MEGRENDELNI A LEGGYORSABBAN,TELEFONON ELÉRHETETLENEK. NEKEM MINDIG CSAK HOZTAK.ÉN ÚGY TUDOM,HOGY HA KÜLÖN CSOMAGOLOD A KETTŐT,ÉS AZOKAT ÖSSZERAGASZTOD,AKKOR CSAK EGYÉRT FIZETSZ.HA A MÉRETBE BELEFÉR.HA MEGRENDELED A FUTÁRT,AKKOR MÁSNAP FELVESZIK A CSOMAGOT,ÉS HARMAD NAP SZÁLLÍTANAK.ELÉG GYORSAK.NEKEM A MOSÓGÉPET 5000FT HOZTÁK RAKLAPOS SZÁLLÍTÁST KÉRTEM. A CSOMAG PONTOS MÉRETE KELL.MEG A SÚLYA.
4. 0ae50a5e6b (válaszként erre: 2. - Mummoska11)
2011. márc. 25. 14:00
nemtudom elérni őket és arra lennék kíváncsi hogy ha egy babakocsit +hordozót szeretnék velük elküldeni az kétszer az aktuális szállítási díj,hogy működik,gyorsak?
2011. márc. 25. 13:58
IGEN,MOSÓGÉPET,MEG SZOBAKERÉKPÁRT IS. MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN VOLT.
2011. márc. 25. 13:55
Igen, minden rendben zajlott....:)
2011. márc. 25. 13:55
Sziasztok valaki már szállítatott a tesz-vesz vagy vatera futárral?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook