Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki olyan iskolát Budapesten, ahol 2 év alatt elvégezhető az érettségi? fórum

Tud valaki olyan iskolát Budapesten, ahol 2 év alatt elvégezhető az érettségi? (tudásbázis kérdés)

5. Amyrah (válaszként erre: 4. - Hmoni21)
2011. ápr. 8. 19:38
OOOO Szupi! Köszönöm szépen az infót! Azt hiszem ez az iskola lesz mivel más iskolát én sem találtam! :)
2011. ápr. 7. 08:20

Szia!

A honlapjukon sajnos nem találsz információt, de a 13. kerületben a Modell Divatiskolában indul szeptemberben 2 éves esti érettségi.

2011. márc. 26. 12:31
Utána néztem a Bp-i dolgozok gimnáziumának de ott csak 4 éveset találtam! Per pillanat engem sürget az idő és ezért gondoltam 2 évesre, anno biztos vagyok benne, hogy volt! De tud még valaki segíteni, hogy létezik-e még???????? A neten már sokszor utána néztem, de sok iskolának olyan összefüggéstelen az oldala, nehezen igazodok ki rajta. Ha nem tudtok segíteni az sem baj, hamarosan elkezdek körbe telefonálgatni! Csak jó lett volna egy kis segítség, hogy merre induljak.... :(
2011. márc. 25. 12:05

ugy hallotam 18 év felett van lehetőség rá

de neten dolgozók gimnáziumát keresd...

2011. márc. 25. 10:42

Sziasztok!


Van esetleg olyan köztetek, aki Bp-en /tud vagy jelenleg is jár/, olyan iskolába ahol estin 2 év alatt szerezhető meg az érettségi? Az alap képzésem meg van hozzá (9-10+szakma, 2 is), szóval ha még létezik ez a 2 éves akkor járhatnék!Viszont Bp-i iskolákat NEM ismerek! Ha ismertek ilyeneket, akkor melyikkel milyen a tapasztalat? Köszönöm előre is a segítséget! Üdv: Amy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook