Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2009. ápr. 4. 20:19

Hát lányok ügyesek vagytok!!!

Lehet, hogy tényleg a 90 naposat kéne megpróbálnom nekem is? Az egyik fiú munkatársam csak 21 napig csinálta, és fogyott is 9 kilót:)

2009. ápr. 4. 20:18

Tapasztalatom: Ennél nagyobb állatságot már régen próbáltam.

De azért hajrá!!!!!!!!!!!

617. blackout (válaszként erre: 615. - Sisssa)
2009. ápr. 4. 20:17
Sziasztok! Nem adom fel. Most böngészem mindenhol én is a 90 napost. Vagy azt fogom megpróbálni, vagy kialakítok magamnak egy teljesen más étkezi szokást, Vagy Norbi féle rendszer szerint próbálok majd enni... még nem tudom. A lényeg, hogy addig is tornázom a szabadnapjaimon.
616. gi (válaszként erre: 614. - Sisssa)
2009. ápr. 4. 19:12

hellóka,

nagyon szuper vagy!!...én ma felvettem ismét egy olyan gatyám,amit eddig kényelmetlennek éreztem..tehát van valami..))

csak nagyon nehéz..

de tartom ezt a salátás témát..ha tudsz okos salátákat,akkor szólj..

így talán a zöldség nap is könnyebb lett..és tényleg bejött ez a sárgarépa dolog))köszike érte))

pusza

615. sisssa (válaszként erre: 608. - Blackout)
2009. ápr. 4. 08:43
Okosan tetted, hogy abbahagytad. Keress magadnak másik diétát, a cél mindenhol ugyanaz, nem?
614. sisssa (válaszként erre: 612. - Gi)
2009. ápr. 4. 08:42
Szia, én elvileg fogytam 2 hónap alatt 3,4kg-t, de még mindig bálnának érzem magam (mert az is va gyok:(( CSináltam egy víz napot csütörtökön, úgyhogy ma nekem keményítő napom van! Egyébként nagyon örülök neki, hogy sikerül kibírnom! Ma is lemérem magam, hátha ment le még egy pici. Jó lenne 70kg alá menni! Majd te is írj eredményt, ha tudsz.puszi
613. sisssa (válaszként erre: 609. - Nolava)
2009. ápr. 4. 08:40
SZIA, a fórumon lévő diétában leírt recept alapján készítettem el a levest és a mennyiség pont annyi lesz, amit 3 nap alatt elfogyasztasz. Általában 2szer kell levest készíteni az 1 hét alatt.
612. gi
2009. ápr. 3. 15:49

na helló csajok...látom megy itt az élet))


sajnálom blackout..((..remélem az 1000kalóriás jó lesz


Sissa..képzeld..valamit nem csinálok jól..ugyanis nem fogytam..viszont!most mérgemben,minden nap kaja helyett salátát nyomok..és ha pl fehérje van akkor csirkéset..ha zöldség akkor karfiolost és ha szénhidrát,akkor tésztát..de mindig saláta..

és már most!pár nap alatt nem fogom úgy a vizet és azt hiszem fogytam...

még nem mertem megmérni magam..majd csak vasárnap

szóval én béna vagyok ehhez az "igazi" 90naposhoz..de most így próbálom..és veled csinálom..

te hogy állsz?

611. blackout (válaszként erre: 609. - Nolava)
2009. ápr. 2. 15:53

Ja, ez a címem: blackwitchkomlo@msn.com


És köszönöm előre is!

610. blackout (válaszként erre: 609. - Nolava)
2009. ápr. 2. 15:52

Szia!

Hát azt nagyon megköszönném neked, ha átküldenéd az 1000 kalóriást.Mondjuk ma egyszer ettem, 2 szelet rozskenyeret, 4 szelet baromfi sajtos párizsivel és paradicsommal.


A káposztalevesről meg az a véleményem, hogy legalább 2x kell főzni egy hét alatt. Már csak azért is, mert az első napokban minél többet kell belőle enni. Mondjuk én ettem is , mert az almától nem laktam jól:)

609. Nolava (válaszként erre: 608. - Blackout)
2009. ápr. 2. 11:42

Sziasztok,


Én még új vagyok itt és úgy döntöttem hétfőn fogom elkezdeni a káposztaleves diétát. Magyon sok kritikát olvastam vele kapcsolatban voltak jók és voltak rosszak is. Emberfüggő az eredmény. Több receptet is találtam, de lenne egy olyan kérdésem, hogy, (sok helyen írják h főzzünk egy nagyobb adagot) mennyi ideig áll el hűtőben a káposztaleves? Valaki azt írja 3 nap valaki azt h egy hét?! Melyik az igaz? Nekem a 3 nap szimpatikusabb. Esetleg csatlakozna hozzám valaki a jövő heti káposztaleves diétához? Itt a fórumon találtam egy nagyon jó heti diétát.


OFF


Blackout: Van egy 1000 kalóriás étrendem ha szeretnéd szívesen átküldöm kipróbálásra mailen.


Üdv!

2009. ápr. 2. 10:36
Én búcsúzom tőletek. Már abba is hagyom a káposztaleves diétát): Úgy begörcsöltem a káposztától, hogy azt hittem megpusztulok. Éjszaka aludni sem tudtam tőle. Egy napon át ettem csak, és máris mintha 6-os ikreket várnék. Sejtettem, hogy ez lesz, hiszen egy kis adag töltött káposztától is "haldoklom". Sajnálom, mert egyszerűnek tűnik,és tuti hatásos lehet, de az egészségem fontosabb.Nem akarok kórházba kikötni.Úgyhogy igazad volt Sisssa, inkább abbahagyom. Amúgy is rossz az emésztésem, WC-re is csak gyógyszer használatával megyek, ráadásul alapban rengeteg étel van, amitől puffadok és görcsölök. Próbálok kitalálni valami diétát a saját szervezetemnek én magam. Remélem mások több sikerrel járnak. Néha ezért elolvasom, hogy hol tartotok. Puszi mindenkinek!
607. sisssa (válaszként erre: 606. - Gi)
2009. ápr. 1. 20:40
Gíííííííke!Szénhidrát napon ehetsz édességet, az nem gond!Tehát minden 4.napon ehetsz. Répát csak keményítő napon eszegesd, jó? Fogytál már valamit? Mennyiből mennyit? puszi
606. gi
2009. ápr. 1. 19:50

hahó!

Sok sikert mindenkinek!

én a káposztát még most is iszogatom..van úgy hogy kívánom..:-))

én leturmixoltam és néha tettem bele pici ecetet..az azrt jobb ízt adott neki..


Sissa, te nagyon ügyes vagy..

én kínlódok valami miatt az édesség után..de eddig még nem ettem..

ha mégis nagyon rosszul vagyok,akkor a sárgarépát nyomom,ahogy írtad is..

kérek még ilyen tippeket,mert kikészülök..:-)

pusza

2009. ápr. 1. 17:10

Örülök, hogy más is csinálja. Nekem ez csak az első napom, de nem mondhatom azt, hogy jól lakott vagyok tőle:) Meglátjuk mikor adom fel. Neked akkor kitartás Burkuska! Szorítok neked, hogy most végig tudd csinálni.

Ha nem bírja a gyomrom, akkor inkább feladom én is.

Majd jelentkezem!

604. Burkuska (válaszként erre: 600. - Blackout)
2009. ápr. 1. 16:52

Szia!

Én csinálom,ez a 3.napom...kb 2 hete szintén belevágtam,de a 4.napon feladtam...

Most nem fogom,az hétszentség:)

Igen,puffaszt,de ezzel jár.Kitartás!

603. sisssa
2009. ápr. 1. 13:42

Nem nagyon éreztem magamon a fogyást.Természetesen laposabb lett egy picit a hasam, meg persze a gyomrom is beszűkült, de annyi...

Ha hajlamos vagy a haspuffadásra, nem nagyon ajánlom a káposztalevest, mert ha valami puffaszt a világon, akkor az a káposzta!!!

Majd tartsál élménybeszámolót!!

602. blackout (válaszként erre: 601. - Sisssa)
2009. ápr. 1. 11:06

De azért így is fogytál nem?

Én csak a haspuffadás miatt félek nagyon, hogy nem fogom bírni. Hát meglátjuk. Azért majd megírom, hogy mire jutottam:)

601. sisssa (válaszként erre: 600. - Blackout)
2009. ápr. 1. 10:47

Szia, üdvözöllek! Egész idáig kápi levesről szólt, csak 2 hét káposztaleves diéta után Gível áttértünk a 90 naposra. A káposztaleves nagyon hatásos, ha végig betartod. Én sajnos mind a 2 hétnél a 4-5.napon beadtam a kulcsot::((

Sok sikert!

2009. ápr. 1. 10:20

Sziasztok!


Én ma álltam neki a káposztaleves diétánk. Elkezdtem visszaolvasgatni az írásaitokat, de az összesre nincs időm. Mint látom most már nem a káposztaleves diétáról szól ez a fórum, hanem átment 90 napos diétába. Ezek szerint jelenleg senki nem csinálja a leves fogyit? Asszem kénytelen vagyok végig olvasni a 20 oldal, ha infót és tapasztalatokat szeretnék ezzel kapcsolatban.Azért leírom: remélem, hogy bírni fogom, mert nekem is puffad a hasam a káposztától, és feszít, de ez nálam sok ételtől elő szokott jönni. Remélem annyira nem fogok begörcsölni, hogy abba keljen hagynom. Hiszen csak 7 nap ...bizakodom

599. sisssa (válaszként erre: 598. - Gi)
2009. márc. 31. 09:15

Képzeld el Gí, hogy fogytam 3,4kg-t!!Ami nálam szuper, mert iszonyat nehezen fogyok. A káposztalevestől az 5. napig nem nagyon fogytam, de ettől 2 hét alatt ennyit! Jó, nem????

Úgyhogy csak kitartást. Ha betartod a diétát, csökkented a kaja mennyiségét ezer %,hogy nyárra dögösek leszünk!!!!!!!!!!!

598. gi
2009. márc. 30. 20:30

SZió

hát ma nem voltam toppon..((..ettem gyümit du..próbáltam azt betartani legalább,hogy 2órával kaja után..azt legalább ment betartani..

de ma nagyon nyűgös voltam(((

hát holnap már remélem normálisabb leszek..és nyárra tényleg lesz valami?..

597. sisssa
2009. márc. 30. 09:09

Ma keményítő napozunk!Én hoztam magammal a vasárnapi ebédről maradt krumplipürét kukoricával, meg savanyút.De a legjobb, hogy mostanában már nem is vagyok olyan nagyon éhes és a fogyás is szépen elindut:))

Kitartást Gíí, júniusra szépek leszünk!!

596. sisssa
2009. márc. 30. 08:56
Szia, gyümölcs napon süssél gyümölcsöt egy ici-pici vajon. Én banánt, almát, körtét, fagyasztott meggyet szoktam és valami isteni finom. A sült banánnál nincsen nagyon jobb dolog.
595. gi
2009. márc. 27. 22:46

oksa,csak azt hittem vannak még mások is..de ezek szerint mi maradtunk))

de egyébként tényleg tök jó,mindig ha gép elé ülök,akkor jövök)))

ma elég jól ment..ettem 2falat lángost is..de tényleg csak két falat volt..beleharaptam máséba..de úgy megkívántam..

de ebédre a saját paradicsomos tésztámat nyomtam)))

de holna mi lesz velem,még nem tudom...?..))

most azt érzem,hogy nem kívánom a gyümit..

holnap jövök majd))

pusza

594. sisssa
2009. márc. 27. 08:21

Az égvilágon semmit, de elég jól eszórakoztatjuk egymást, nem??

A keményítő nap nagyon kemény, szerintem nehezebb, mint a gyümölcs::))

Nagyon ügyes vagy, hogy tartod a diétát és fogysz. Nem olyan nagyon gond, hogy ettél gyümölcsöt, csak arra figyelj előtte és utána 2 órával ne egyél mást.

Ennek a diétának nem az a lényege, hogy gyorsan sokat fogyunk, hanem lassan sokat, ezért ne legyél türelmetlen, jó?? Nagy előrelépés az a minusz 1 lyuk az övön!!


Neked is jó munkát!

pussz

593. gi
2009. márc. 27. 07:45

Jó reggelt!

képzeld én tegnap este már nem bírtam zöldséget enni...

és sajna nekifogtam 3narancsnak és pár szem kivinek..((

nem bírtam ki,hogy ne egyem meg...de majd erre a napra ki kell valamit találnom,mert most is az volt a bajom,hogy valami édesebbet akartam,mint a krumpli..(((

ez a lénap még most nekem sem jön be))..de majd kitaláljuk,hogy mikor legyen

Változás csak annyi van,hogy eddig nem ettem ennyi főtt kaját))..

na jó..a gatyáimon érzem,de nem sok..csak hogy nem annyira feszülnek..meg az övemet most 1el bentebb tudtam venni...

de ennyi..próbálok kitartó lenni))

ma szénhidrát..ezt szeretem..tészta))..és egy kis finikeeeeee)))

jó munkát mára!puszi


ui.:Te,figyi csak...itt már csak ketten vagyunk?Többiekről nem tudsz semmit?

592. sisssa
2009. márc. 26. 20:59

Szia Gííííííííke!

Lénapot én sem tartottam, mert nem voltam ráhangolódva.Ha megbeszéljük, akkor együtt tarthatnánk valamikor.De egyenlőre még ne most, jó?

A víznap lényege, hogy gyümölcs nap után kell tartani és csak vízet, teát, esetleg még 100%-os cukormentes gyümölcslevet lehet inni.Egyfajta méregtelenítés.

A keményítő nap nekem sem a kedvencem, ezen a napon mindig sültkrumplit szoktam enni ketchuppal, meg párolt zöldséget.Nasinak meg nyers répát szoktam rágcsálni.

Gastroyaltól azóta nem rendeltem, mert a napok nem esnek egybe.

Te is legyél ügyes és kitartó. Változást már észlelsz magadon?

puszika

591. gi
2009. márc. 26. 18:08

hahó Sissa!

én nem csináltam olyan víznapot vagy lénapot..az nem tudom hogy nagyon kell-e?

ma zöldség volt..hááát..ezt nem nagyon szeretem((..

holnap szénhidrátr már csináltam tésztát))..és lehet majd kicsi fini is valami)))

próbálok kitartani..de elég nehéz..valahogy mindig mást kívánok,mint amit lehet enni))

Gastroyaltol szoktál még rendelni?

csak ügyesen!

pusza!

590. sisssa
2009. márc. 25. 10:52

szia Gíí,

nekem is szuper volt a gyümi nap!Kibírtam,minden gond nélkül!!

Ma én is salit eszek light majonézes öntettel, meg hoztam egy kis virslit is!!

Vacsira is virsli lesz szerintem!

Ne add fel, tapasztalatból mondom, hogy nekem nyáron minden gond nélkól lement 8kg, úgyhogy most is sikerülni fog neked is, nekem is!!

sok puszi és szép napot!

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook