Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
2009. máj. 5. 19:22

Köszi gi!

hát most abbahagytam, de lehet,hogy még belefogok,csak az a baj,hogy nemsokára elkezdek dolizni és én szakács vagyok, szal úgymár nehéz lesz, de lehet megpróbálom.

708. gi (válaszként erre: 704. - Szepijuci)
2009. máj. 5. 15:44

Hahó!!!

nem szabad elkeseredni!!..nekünk sem volt semmi csoda az első héten!

én itt lent is pont ezt írtam,hogy a saláta segített..

a leveskúránál amikor gyümit lehetett enni és nem ettem szőlőt, banánt..inkább almát pároltam..vagy volt hogy lereszeltem az almát, vagy vízízű tecsós epret ettem..ilyesmik

amikor zöldség volt,akkor volt hogy csak megfőztem egy rakás zöldséget és beleraktam a burgonyapürébe..így annak is más íze lett..

és én sokszor ettem egy nap..

de igazán úgy lett nálam eredménye,hogy sali..

és kitartás...nekem jó volt,mert itt volt Sissa..

most itt van pár ember..sokat tudnak segíteni)))

és menj fuss..én is kocorászom..és ezért inkább cm-ben mérem magam..az izom az nehéz ugyi..

keress egy jó kis rucit..és hidd el,hogy egy-két hét után bele fogsz férni..))

bármi van,írj ide..

majd mi helyre teszünk))))))))

Tarts ki!!!!!

2009. máj. 5. 15:43
Szia gi! Irtad, hogy saláta salátával. Kérlek erről írhatnálí. milyen és mennyi?
706. gi (válaszként erre: 697. - Sisssa)
2009. máj. 5. 15:37

helló Sissa!

Nagyon ügyes vagy csajszi!!!!Tök szuper!..

Tök jó!


nos..én 7kg-ról számolhatok be..))..először elszomorodtam,hogy csak ennyi,DE!..cm-ben nagyon szuper lett az eredményem..hasról 5cm,combok 3-3cm..

most kicsit pihenek..

hogy őszinte legyek,nekem az erősségem az a saláta volt salátával..és még úgy is hogy néha bűnöztem,meg lett ez az eredmény..

és az örök káposztaleves..hát..azt hiszem engem lassan elvonókúrára kell vinni..én minden héten iszom egy kicsit..nem minden nap,de iszom..

a kedvenc az a petrezselymes most..:-))

csak ügyesen, majd írj!


csajok szuperek vagytok!!Kitartás!!

705. Déna23
2009. máj. 5. 14:46
Sziasztok! Én tegnap kezdtem el, de már a leves ízét nem bírom. Amint lenyelem egyből vissza akar jönni. Lehet hogy a káposztalevest kihagyom a diétából. Ti hogy bírjátok?
2009. máj. 4. 11:47

Sziasztok!

Én nagyon elvagyok keseredve, mert rólam semmi nem ment le. Én 5napig csináltam de még cm se lett kevesebb, miért? nem bűnöztem folyadékot is ittam, még futottam is???,

2009. máj. 4. 11:12
A "Gugliba" írd be a káposztaleves szót, és az első kijövő linkre kattints és azt kövesd, mert máshol már olvastam másféle receptet, de ez a jó. Sok sikert.
702. Nandra
2009. máj. 4. 10:57
köszi szépen. akkor csinálom.aztán majd jövök lelkifröccsért. sok sikert mindenkinek. sziasztok
2009. máj. 4. 10:56
IGEN. 6 hagyma, 1. v. 2 kis paradicsomkonzerv, 1 nagy fej káp (1,5 kg) 2 db. zöld paprika, 4 db. sárgarépa, 2 db. zellergumó, 2 lev.kocka, friss petrzselyem zöldje, és friss bazsalikom. Én pontosan betartom a szabályokat. Csaó. Zsó
2009. máj. 4. 10:53
Folyt.: De muszáj még 15 kg.ot leadnom, utána lehet a kobi is. Ja és még annak örültem, hogy végre fázom, ha hűvös van. Ugyani már 2 éve mindig melegem volt - a túlsúlytól. Sziasztok.
699. Nandra
2009. máj. 4. 10:53
Sziasztok most készítem a levest, most találtam a receptet 7 kilót szeretnék ledobni hama-hama. Biztos, hogy 6 hagyma kell bele? (ez volt a receptben)
2009. máj. 4. 10:50
Sziasztok. A másodszori főzésnél főztem bele 3 db. "macskacsöcse" paprikát (piszok erős) és összeturmixoltam az egész levest (pempő), így egész türhető. Első 7 nap -5 kg. Most 2 nap szünet - aztán folyt. Ha az előírt mennyiségű hozzávalókkal főzöd akkor kitart 7 napig. Bármennyit ehetsz-ezt valaki kérdezte. Ja és sovány tejet, vagy kefirt lehet inni 1-1 decit. Néhány napja finom kolbászokat láttam a tv-ben- ábrándoztam fehér kenyérről meg z.paprikáról.
697. sisssa
2009. máj. 4. 09:45

Sziasztok Lányok! Mi a helyzet?

Ki, hogy áll a fogyókúrában?

Gííke, nem is írtál semmit magadról! Mi van veled? Képzeld el, hogy szombaton felpróbáltam a "motivációs" nadrágomat és belefértem::))Márciusban még a combomnál elakadt a naci! Még 5kg-t kellene ledobnom és akkor kijelenthetem, hogy nagyjából elégedett vagyok!

696. gi
2009. máj. 2. 20:16

hellóka!..

hogy pezseg itt az élet!..újra)))

ügyesek vagytok! Mindenkinek sok sikert:-))

2009. máj. 2. 20:03

hát nekem a mai nap volt szinte a legjobb. Banán meg tej :)))))))))

mondjuk én 3dl tejet kiváltottam egy kefírrel is.

694. sisssa (válaszként erre: 690. - Vagyok1)
2009. máj. 2. 10:28
Az jó, ha cserélgeted szerintem! Én úgy vagyok a diétával, ha már nagyon nem esik jól, inkább váltok valami másra, mert szerintem hatásosabb a fogyókúra, ha élvezed is az ételeket, amiket a diéta enged!!
2009. ápr. 30. 21:49
Köszi aranyos vagy, hát nagyon remélem.Nekem nem nehéz annyira betartani mert imádom a zöldségeket, csak néha jó lenne egy fagyi a barátommal , de nekem ez hogy lefogyjak sokkal fontosabb.Kitartás az megvan!
692. vagyok1
2009. ápr. 30. 21:23

köszi:)

kitartás! az első 2 hét gyorsan elrepül, hamar látni fogod az eredményt:)

2009. ápr. 30. 20:26

Hát ha már én is fogynák annyit ,akkor én is simán abbahagynám. Nem csodálom,hogy kicsit unod:)

De minden elismerésem

690. vagyok1
2009. ápr. 30. 19:39
Én holnaptól felfüggesztem egy darabig. A fülemen jön ki a káposztaleves. Fogytam 8 kilót és még kellene, szóval átváltok norbira, aztán vissza káposztalevesre.
2009. ápr. 30. 17:33
Köszi! MÉg nem ittam, szerintem akkor fogok amikor tejet lehetne, és kiváltom a felét.
688. sisssa
2009. ápr. 30. 12:41
Én még nem találkoztam olyan káposztaleves diétával, amelyikben engedélyezett a kefír, de ha azt a diétát követed, akkor természetesen igyál. Sok sikert!
2009. ápr. 30. 11:13
Márcsak azért írtam, mert az egyik honlapon úgy van fent, hogy azt is lehet inni?!
686. sisssa (válaszként erre: 685. - Szepijuci)
2009. ápr. 30. 09:32
Elvileg nem lehet, de ha nagyon szeretnél, akkor kaukázusi kefírt válassz!!
2009. ápr. 30. 06:45
kefírt alacsony kcaltartalmút lehet enni? nem minden napon,de a zöldségesen mondjuk 2 150g-sat?
2009. ápr. 30. 03:16

Akkor megnyugodtam :)

Nem tudok aludni, tiszta gáz, mit fogok én csinálni?

683. vagyok1 (válaszként erre: 682. - Szepijuci)
2009. ápr. 29. 20:40
dehogy nézünk hülyének. majd ha 2 hete csinálod és még mindig nagyon ízleni fog, elgondolkodunk:). De ha belegondolok 2 hétig túrótortát sem tudnék enni egyfolytában.
2009. ápr. 29. 20:31

Hát én 3nagy tányér levest megettem ma és nekem még mindig nagyon ízlik. De azért ne nézzetek teljesen hülyének :)

Holnap végre ehetek gombát is mert azt imádom, meg lesz még brokkoli és zöldbab.

681. barbiii22 (válaszként erre: 679. - Vagyok1)
2009. ápr. 29. 19:45
nem tudom,nekem többen mondták (kollegák,sofőrök) hogy hashajtó hatású ,meg hogy állitolag rajta is van,de engem annyira nem mozgatott,hogy meg se néztem,de majd egy szupimarketbe elolvasom!:DDD
2009. ápr. 29. 19:43

Én is alapjáraton norbizom, csak egy kicsit most betúrbósítok :)

De én már nem tudok fogyni vele mert már 4.éve,hogy csinálom.

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook