Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
2009. máj. 30. 09:21
Ja,köszi, kedves kleax, a virtuális zeller jól jönne:-)
2009. máj. 30. 09:18
Sziasztok!Na már csak pár napig kell magamba tömni ezt a fincsi káposztalevest.Ma viszont "marhahússal gazdagíthatja a levest".Hát ennek igazán örülök, utálom a marhahúst, úgyh. ebből csirke lesz.De most főzzek új levest???Még rengeteg van.Vagy valahogy bele lehet kombinálni a húst a meglévőbe??Valaki segíthetne, nem vagyok egy konyhatündér....
737. Tempest (válaszként erre: 736. - Xleax)
2009. máj. 30. 09:16
Köszi, már írom a bevásárlólistát. A helyzet az hogy az elmúlt 7-8 hónap alatt nem túl gyilkos tempóban ( igazából csak elhagytam a vacsit, meg napközben is kevesebb szénhidrátot ettem, illetve másnaponként szobabicikliztem ) fogytam 10 kilót. DE van még 10, és ez most már hetek óta sehogy sem akar moccanni. Gondoltam egy egyhetes káposzta leves kúra esetleg megint elinditaná. Nem vagyok türelmetlen nem akarom a maradék 10 kilót hetek alatt leadni, de az hogy egyáltalán nem mozdul az azért zavar. Köszi a receptet mégegyszer.
736. xleax (válaszként erre: 730. - Tempest)
2009. máj. 29. 22:14

Hozzávalók:

6 db közepes hagyma

1 vagy 2 kis paradicsompüré konzerv

1 nagy fej édeskáposzta (1,5 kg) apróra vágva

2 db zöldpaprika

4 db sárgarépa

2 db zellergumó vagy 6 szál friss zellerlevél

2 db leveskocka

petrezselyem, bazsalikom (friss) apróra vágva


A hozzávalókat közepes nagyságúra vágjuk, nagy fazékba tesszük, és annyi vizet öntünk rá, hogy ellepje. Sóval, borssal, curryvel ízesítjük.

10 percig hirtelen forraljuk, majd csökkentve a lángot, 20–30 percig lassú tűzön puhára főzzük.

735. xleax (válaszként erre: 731. - Fülszőr)
2009. máj. 29. 22:12
Sok hsz.-t elolvastam, és nem azoknak volt csak eredményes, akik csak a levest ették, hanem akik végig csinálták. A rendes diéta leírásban megengedett dolgokat szerintem azért ehetnéd, nehogy valami bajod legyen.
734. xleax (válaszként erre: 732. - Lizike04)
2009. máj. 29. 22:08
Neked is kitartást, és ügyesen, remélem nagyon eredményes lesz, én bízom benne. A zeller csíp:)? Ami erre felénk kapható, az nem. Küldjek?
733. xleax (válaszként erre: 729. - Sync)
2009. máj. 29. 22:06
De nem csak leves, a rendes diéta? Az nagyon bíztató. Én 9én kezdem. Nem halogatnám, de Pesten a suliba nem lötyögtetem a buszon a levest. Utána már itthon vagyok.
2009. máj. 29. 22:06
Jó estét minden kedves fórumozónak!Nekem ez volt a negyedik napom, semmi gondom nincs a levessel, csak iszonyúan csíp a zeller miatt.De kibírom.Csak nem tudom, érdemes-e csinálnom, mert ilyen 4-5 kilót bármivel le tudok fogyni 2hét alatt, csak félek hogy ez ismét csak víz lesz.Pedig elvileg negatív kalória a káposzta, na mindegy, meglátjuk.Kitartást és sok sikert mindenkinek!!!!
2009. máj. 29. 21:36

Sziasztok! Nem tudom van-e itt valaki, de én holnaptól kezdem! Már rotyog a leves. Mmmm...:))


Nem terveztem, hogy mást eszem a levesen kívül mást, remélem ebből nem lesz baj, meg hogy kibírom. Valaki még?

730. Tempest (válaszként erre: 729. - Sync)
2009. máj. 28. 17:44

Valaki meg tudja adni a receptjét a levesnek??

Köszi

729. sync
2009. máj. 28. 12:52
Sziasztok.Én már probáltam a káposzta diétát és jó!!!!Eleinte paradicsom nélkül 2.hétig,utána paradicsomosan.nekem 20nap alatt sikerült 12kg.tól megszabadulnom.Egészen addig amig 85kgról le mentem 69kgra.Most ujból elkeztem. És kitartás mindenkinek.Mert gyors és tényleg hat.Az ízét pedig ...gondold azt,hogy a kedvencedet eszed.
728. lippi78
2009. máj. 27. 17:19
Sziasztok,én ma kezdtem el a diétát.Rájöttem mi a titka: miután megettem olyan rosszul lettem tőle, hogy semmiféle kajára se tudok gondolni :D :S !!! Nem akarom feladni, folytatom tovább.Ma úgyis akarok tornázni is :)
727. xleax
2009. máj. 27. 13:42
Fontolgatom, hogy egy egy hetesbe belekezdek. Egyszer már csináltam 3 napig, -2 kiló. Most nem fogom feladni. Képes vagyok a húslevest is egy hétig enni, ez is menni fog.
2009. máj. 18. 10:51
Sziasztok! 2. hét nap -1,5-2 kg minusz, úgyhogy most nem tartok 2 nap szünetet. Most eszem éppen a levest, de belszórtam 1 kávéskanál tört erős borsot, így kicsit másabb. Hát az első hét nap -5. a mááásodik szinte alig. Majd meglátjuk. Puszi : Zsó
725. vagyok1
2009. máj. 16. 20:06

Helló mindenki!

Visszatértem. Az elmúlt kb 2 hétben bűnöztem egy csomót. Ma ráálltam félve a mérlegre, de a leadott 8 kg-ból csak 1 jött vissza. A káposztaleves pedig megint ízlik. Szóval szerintem nyugodtan tarthat egy kis szünetet, aki nem bírja tovább és utálja a szagát is.

724. Nandra
2009. máj. 15. 15:51

Szia! A mindmegette.hu-n megtalálod.

Most még nem csinálom. Áttértem az egészséges életmódra. teljes kiörlésű kenyér, fehér husi, zöldség, gyümolcs...És persze intenzív mozgás minden nap. Egyre jobban bírom és már hiányzik, ha netán kimarad, pedig utáltam mozogni. Most vagyok túl éppen a mai 500 hasizom gyakorlatomon. Mérhető centiben, látványban, közérzetben, teszyír csökkenésben és súly csökkenésben. Sok sikert mindenkinek. Csak kitartás lányok és menni fog!

723. Kíwa
2009. máj. 12. 13:55

Nandra! Mi ez a kálciumos diéta?


Én a káposztalevest a 2. napon feladtam, annyira undorodtam az ízétől.. brrrrrr.. le a kalappal, hogy 1 hetet is végigbírtál csinálni!

722. Nandra
2009. máj. 11. 11:25

Na! Túlvagyok az egy héten és nem utáltam meg egy életre a kápilevest. Fogytam 3 kilót és a testzsírom is csökkent 29,2-ről 27,9-re. Ebben azért nagy szerepe van az intenzív hasazásnak is szerintem.

Most úgy döntöttem egészséges életmódra térek át. Sokkal többet mozgok, teljes kiörlésű kenyeret eszem, abból is minimálisat, sok zöldség, gyümölcs, sertés hús csak nagyon ritkán, barna rizs... Sok-sok mentes víz. Azt gondolom a diétázás helyett sokkal eredményesebb lesz az egészséges életmód, főleg így negyven felett.

Mindenkinek nagyon sok sikert és kitartást kívánok. Köszi a bíztatást lányok. Megérte.

puszi

721. Nandra
2009. máj. 9. 14:45
Köszönöm a bíztatást air75 nagyon aranyos vagy, de a káposztaleves kúrától elment a kedvem. A 7 napot megcsinálom, mostmár befejezem,de aztán áttérek más módszerre,azthiszem a kálciumosra.Folyadékot mondjuk nem ittam sokat, megpróbálok többet inni.
720. d0ec5a97bb (válaszként erre: 710. - Nandra)
2009. máj. 8. 20:57
a kápi leves vizhajtó hatású és gyorsitja az anyagcserét ha folytatni akarod a folyadékot igyad minden mennyiségben szénsavmentes ücsi tea üresen,
719. d0ec5a97bb (válaszként erre: 714. - Nandra)
2009. máj. 8. 20:55
de leszel csak kitartás akaraterő akaraterő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
718. Nandra
2009. máj. 8. 18:11
Találtam egy kálciumos diétát. A jövőhéttől nekiesek. Az legalább ehető.
2009. máj. 8. 17:13
csináltam régen fogytam vele első alkalommal 5kgot legközelebb mikor újra akartam mert persze vissza is hiztam hamar mire megfőztem még a szaga is undoritott leturmixoltam ittam inkább 3napig még az orrom is befogtam de csak felfújt azt hittem meghalok tőle.
716. Nandra
2009. máj. 8. 07:14
Gondolkodom a feladáson. Áll a súlyom 2 napja, pedig betartom szigorúan a diétát. Bár felmerült bennem a gondolat, hogy a sok hasizom gyakorlat(tegnap 200)növeli az izomtömeget és azért van, de ennek ellentmond a zsírtömeg indexem,mert az sem változik szigorúan 29.Sosem leszek 53 kiló?:(((
2009. máj. 7. 17:47
162 cm. és 74 kg. (most) - tehát min. 60-ra le kell menni. Az utóbbi 7 évben minden évben 2-3 kg.ot fölszedtem. Éjjel nappal tömtem magam, sajna mindent szeretek (lecsó, bableves, vajaskenyér paradicsommal... stb.). Húsvétkor 4 nap alatt +5 kg. szééép. Puszi. Most megyek, majd hétfőn idenézek. Szép hétvégét.
714. Nandra (válaszként erre: 713. - Illés Zsó)
2009. máj. 7. 17:28
Nagyon ügyes vagy. Az 5 kiló azért nem gyenge. Mennyi egyébként a plusszod? Én 158 cm vagyok. 60,3-ról indultam. Most 58,3-nál tartok. A marhahusival "szerencsém" van, mert most csődölt be az éttermünk a válság miatt és maradt nem kevés, azt most nem kell vennem.Köszi a tanácsot, megfogadom,de 20 dkg-nál nem eszem többet.Még nem utálom a kápi leveset, de már nem is szeretem!
2009. máj. 7. 16:44
Sziasztok. Én nem tornázom még mert lusta vagyok. Viszont első hét -5 kg. És ez a két szünetnapon sem jött vissza, pedig ettem szendvicset is meg bablevst is kenyérrel. Most jön a 2. 7 nap. Nandra egyed amit pontosan kell - a marhahús finom (és jó drága) kicsit párold meg vegetás vízben, én utána pár csepp olivaolajban megsütöttem és paradicsommal ettem. Igaz azt írta a recept, hogy 2-3 szelet, persze nekem 3 kellett. 70 dkg volt és 1.400-ba került. Kitartás.
712. Nandra (válaszként erre: 711. - Gi)
2009. máj. 7. 07:54

Köszi a bíztatást. Ma reggelre maradt a 1,5 kg minusz:( viszont a hasam határozottan laposabb.

Tegnap ettem mellé 1 mandarint meg 4 almát. Volt dőzsölés:))

Most kezd kápileves mérgezésem lenni, de nem adom fel. egyre többet tornászom is mellette és egyre inkább van kedvem hozzá.

Az alsó hasizmos lábemelés igen hatékony.

Kitartást mindenkinek!!!!

711. gi
2009. máj. 6. 22:31

Jajj Nandra! Csak ügyesen!

Egyél azért gyümit és zöldséget és amit ír a diéta!!

Nehogy baj legyen!

Kitartás!:-))))

710. Nandra
2009. máj. 6. 10:20
Sziasztok. Csak és kizárólag káposztalevest eszem már harmadik napja. Lement 2 nap alatt 1,5 kg. Éjjel viszont fejfájásra ébredtem és reggel olyan gyenge voltam, hogy kezem,lábam remegett. Most reggelire ettem a levest és már jobban vagyok. Szerintam ma beiktatok egy-két gyümit is, mert megpusztulok. Lényeg, hogy hat, csak rohadt éhes vagyok.
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook