Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
769. nikbar (válaszként erre: 767. - Xleax)
2009. jún. 7. 11:11
Akkor ma indulhat is a főzőcske. Sok erőt kívánok magunknak és mindenki másnak is aki elkezdi, vagy éppen már csinálja is ezt a diétát.:)))
768. Ludmilla30 (válaszként erre: 764. - Xleax)
2009. jún. 4. 10:49
Ma van a 6. napom. 72.4-ről indultam, és ma 70.5 volt. A barátnőm 61.6-ról indult, és ma 59 volt, szóval ő a kevesebből még többet fogyott, mondjuk nem is olyan rutinos diétázó, mint én, talán neki hamarabb is reagált a szervezete. De nem panaszkodom, nagyon remélem, hogy szombat reggelre már 70 alatt leszek. Én egész jól bírom, a leves ízével semmi bajom, bár tény, hogy végig leturmixolva eszem/iszom, szerintem így sokkal finomabb. Azt hiszem, szombattól ráhúzok még egy hetet, valójában semmivel sem tartom nehezebbnek a dolgot, mint a 90 napos diéta. Ja, és közben simán megy a sport is, azaz nekem a gyorsgyaloglás - 60 perc, emelkedőn, a barátném aerobic órákra jár... Talán ez is segít még a dologban. Szóval csajok kitartás!
767. xleax (válaszként erre: 766. - Nikbar)
2009. jún. 4. 08:02
Tényleg nagyon jó, együtt sokkal könnyebb lesz:) Akkor vasárnap már főzőcske.
766. nikbar
2009. jún. 4. 00:08
Egyébként én is "csak" egy hetet tervezek, úgyhogy akkor tényleg együtt tudjuk csinálni. Juj, de jóóó. :)))
765. nikbar (válaszként erre: 763. - Xleax)
2009. jún. 4. 00:07

Jaj, de jó, hogy felajánlottad. Nekem is a jövő hétfő lenne a legjobb, mert addig elfogy minden normális kaja a hűtőből, és így nehezebb a bűnbeesés.:))))

Kezdjük akkor hétfőn együtt, és akkor remélhetően segíthetünk egymásnak a nehéz pillanatokban.

764. xleax (válaszként erre: 757. - Ludmilla30)
2009. jún. 3. 15:57
Elvileg az 5. napod. Rémélem, megy még:) Hírek?
763. xleax (válaszként erre: 761. - Nikbar)
2009. jún. 3. 15:52
Én is attól félek, hogy nem leszek kitartó. Nagyon meg akarok csinálni egy hetet jövő hétfői kezdéssel. Nem kezdjük együtt?
762. xleax (válaszként erre: 760. - Maszatka22)
2009. jún. 3. 15:48
Főnököm több, mint 1 évig tartotta a súlyát. Utána is csak azért jött vissza, mert nem vigyázott.
761. nikbar
2009. jún. 2. 01:14

Sziasztok! Én nemsokára el szeretném kezdeni ezt a fajta diétát. Megmondom az igazat, hogy kicsit félek, mert kitartás az nem sok van bennem, de mivel nem rég rávettem magam a napi 40 perces mozgásra is, amit ráadásul meg is szerettem, úgy gondoltam ideje belevágni a fogyiba. Arról szeretném kikérni a véleményeteket, hogy ezzel a diétával nem gyengülök majd úgy le, hogy a napi 40 perc intenzív mozgást nem bírom miatta? Ha igen, akkor tud valaki valami rövidebb időtartamú, nehezebb diétát? Szeretnék még ezen a nyáron kinézni valahogy, mondjuk az tuti hogy manöken ebben az életben már nem leszek. :)))

Köszi előre is a segítséget!

2009. jún. 1. 12:20
egy másik oldalon olvastam pár hozzászólást ezzel a diétával kapcsolatosan és kicsit szomorú lettem, de nem veszi el a kedvem. A legtöbben azt írják, hogy hiába adsz le X kilót, az utána úgyis visszajön és nem zsírból megy le, hanem a víz ürül ki. Biztos van benne igazság, de attól még nem kell lehurrogni a másikat, hogy "te mennyire hülye vagy, mert ezt csinálod", satöbbi...
759. maszatka22 (válaszként erre: 758. - Vagyok1)
2009. jún. 1. 11:30
Én nem a tornától félek, hanem a levestől... tudom, hogy van egy pont, amikor megszokottá válik és onnantól könnyű lesz, de addig szenvedés. Olvastam, hogy pár emberből hányást váltott ki, remélem én nem fogok így járni. Jó ötletet adtál, a csípőset amúgy is szeretem:) a következő adag főzésénél teszek bele én is...
758. vagyok1 (válaszként erre: 756. - Maszatka22)
2009. jún. 1. 10:35
Szerintem nem baj. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy bírod-e a tornát. Ha igen, én is kipróbálom:). Tettem ma a levesbe pikáns vegetát és attól egészen más az íze. Kellemesen csípős, oregánós. Majdnem olyan, mint a pizza:)
2009. máj. 31. 19:56
Szerintem azokon a napokon, amikor már húst is eszik az ember, akkor nyugodtan sportolhat mellette, meg ha bírja, akkor végig is. Én legalább is biztosan fogok, csak most az ünnepek miatt zárva volt az edzőterem, ahova járok. Már én is gondokozom, hogy 2 hetet csinálok végig, bár a második nap vége felé lehet, hogy még mindig túl nagy a szám? :) Szinte mindig turmixolva eszem a levest, nekem eddig nagyon ízlik, és ma belereszeltem répát, nem is keveset, és nagyon finom lett! Holnap el is fogy a fél adagom, úgyhogy este főzhetem a következő adagot... Úgy szeretném már alulról szagolni a 70kg-ot! :P
756. maszatka22 (válaszként erre: 755. - Vagyok1)
2009. máj. 31. 19:37
Igyekszem, remélem tényleg sikerülni fog. Most lett kész a leves, de kihagytam belőle a sűrített paradicsomot..az nagy baj?
755. vagyok1 (válaszként erre: 754. - Maszatka22)
2009. máj. 31. 18:58
Én már csináltam, gyorsan lement 8 kg, de felfüggesztettem, mert nagyon egyhangú volt. Másodszorra az első nap után feladtam, de ma újra elkezdtem. Én ma levesen kívül ettem 2 norbi pudingot is, mert nagyon édesszájú vagyok, de amit lehetne mellette enni, azt nem eszem. Mozogni abszolút nincs energiám:(, de ha Te bírni fogod a mozgást, akkor le a kalappal:)!!!!!
754. maszatka22 (válaszként erre: 751. - Vagyok1)
2009. máj. 31. 18:27
Nem valószínű, hogy első nap kibírom délutáni evés nélkül, úgyhogy szerintem eszek a levesből. Amikor a 15öt leadtam, akkor se azonnal állt át a szervezetem a kizárólagos délelőtti evésre. Kezdtem először azzal, hogy 6 után nem ettem, aztán 5 után, majd 3 óra után és végül lett dél. Kíváncsi vagyok mennyi fog lemenni így, mozgással együtt, mert nálam az alap, minden nap jól leizzasztom magam :)
753. xleax (válaszként erre: 749. - Lizike04)
2009. máj. 31. 18:11
Biztató szerintem, hogy ennyi ment le. Nem lesz több?
752. xleax (válaszként erre: 748. - Ludmilla30)
2009. máj. 31. 18:09
Tarstál ki, olyan jó lenne azt olvasni, hogy valaki végig bírta, és sikerült. 9-én kezdem, és egy hetet tervezek, de már a kaettőn is gondolkodom. Majd akkor, ha már ott leszek, eldől. Ügyi vagy!
751. vagyok1 (válaszként erre: 750. - Maszatka22)
2009. máj. 31. 17:41
Szia! Minél többet eszel a levesből, állítólag annál jobb, szóval eheted nyugodtan délután is. Szerintem még senki sem próbálta mozgással kombinálni és így is szép eredményeket értünk el, de ha bírod, majd beszámolhatnál az eredményről. Sok sikert!
2009. máj. 31. 15:34
Sziasztok! Saját módszerrel 15 kilótól szabadultam meg 3 hónap alatt. Nem mondom, hogy egészséges, de nekem bevált. Ettem mindent, amit megkívántam, annyit amennyi jól esett, de csakis kizárólag délelőtt. Közvetlen 12:00 után semmit és minden nap tornáztam. Pár hónapja abbahagytam és most tartom a súlyom, de jó lenne még egyszer ennyit leadni, viszont másmilyen módszerben gondolkozom. A mozgással szerencsére nincs problémám, minden nap edzek, de délután nem bírom ki, hogy ne egyek. Visszaemlékezve csak a kezdet nehéz, holnaptól ismét erőt veszek magamon és megcsinálom. Olvastam erről a káposztaleves diétáról, vajon mennyire hatásos, ha csak ezt a levest eszem és kizárólag délelőtt? Plusz a mozgás.. tudom elég drasztikus, de ha érdekel valakit és sikerrel járok, akkor beszámolok az eredményről. 1 hétig fogom csinálni, aztán szünet. Lehet, hogy sokan ellenezni fogjátok és azt gondoljátok nem vagyok normális, azért jól esne egy kis biztatás :) Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!
2009. máj. 31. 15:27

Sziasztok!Hát az én diétám a mai ebédig tartott.-3-4 kg-val zártam.5 nap alatt nem is rossz.Viszont most nagyon rosszul vagyok, kérek mindenkit, hogy diéta után fokozatosan kezdjetek el rendesen enni, borzasztóan fáj a hasam, pedig minimálisat ettem mert nem is bírtam volna többet, szóval vigyázzatok.Mindenkinek kitartást és eredményes diétát kívánok a továbbiakban.Ha pedig nem lesz maradandó a fogyás és csak a víz ment le rólunk, csüggedni akkor sem szabad, hiszen ez egy kitűnő kezdés volt.Ezután könnyebb lesz lemondani dolgokról és kevesebbet, egészségesebbet enni.

üdv

2009. máj. 31. 11:21

Sziasztok! A második napomat gyűröm. Reggel nem bírtam ki, és ráálltam a mérlegre, 80 dekával voltam könnyebb, mint tegnap reggel! Tudom, ez mind csak víz, de azért elég motiváló! A mai napra leszek kíváncsi, hogy csak zöldés+leves, de csak azért is kibírom. Agyban eldöntöttem hogy megcsinálom, így a többi nem lehet akadály. Most is répát rágcsálok, lassan jöhet a leves is ebédre. Nekem eddig semmilyen problémám nem volt (wc, epe, stb.) Tegnap turmixolva ettem, ma simán fogom... Micsoda változatosság! :)

Kitartás mindenkinek!

747. lippi78
2009. máj. 30. 21:51
Nos,én abbahagytam a diétát,pedig hatott. Azonban az epémet kikezdte rendesen,sokat görcsöltem miatta. Maradok inkább a tornánál :D Egyébként ajánlom nektek Carmen Electra sztriptíz aerobik 2. részét :)
746. xleax (válaszként erre: 745. - Lizike04)
2009. máj. 30. 20:36
Bocsi, ezt nem tudtam, hogy ilyen is van. Egyébként jól hangzik.
745. lizike04 (válaszként erre: 744. - Xleax)
2009. máj. 30. 15:54

Hoppá,elnéztem a diétát, többfélét is nézegettem, de ezt csinálom:

[link]

Ebben pedig az 5. napon van vmi marhahús a levesbe.

De köszi, a sütőzacskó jó ötlet.

744. xleax (válaszként erre: 738. - Lizike04)
2009. máj. 30. 14:46
A marhahusi külön kaja, nem marhahúsos levest kell főzni. Eheted sütve, vagy főzve, csak zsiradék nélkül, pl.: sütőzacsi.
743. Tempest (válaszként erre: 741. - Lizike04)
2009. máj. 30. 13:59
Köszi ez elég barátságosnak tűnik így első olvasatra, még krumplit is lehet egyszer.
2009. máj. 30. 13:01
Sziasztok! Én ma kezdtem el életemben először a káposztaleves kúrát. Ma csak a fele adagot főztem meg, mert nincs olyan nagy lábasom, amibe belefért volna, és kb. fél liter levest botmixerrel összeturmixoltam, és azt kell, hogy mondjam, hogy egész finom lett! 72 kiló vagyok, és az ideális súly a 60 kg lenne (168 cm magas vagyok). Remélem 3-4 kilótól sikerül egy hét alatt megszabadulnom, aztán ha beválik, akkor ráhúzok még egy hetet, természetesen pár nap szünettel. Van itt olyan, aki szünet nélkül végigcsinálta a 2 hetet? Még valami. Több recept is kering a neten, nagyjából azonos leírással, de az egyiken az van, hogy a 3. nap lehet gyümölcsöt is enni a zöldség (és leves) mellé, a másikon meg az, hogy csak zöldséget (a leves mellett). Hogy is van akkor ez?
741. lizike04 (válaszként erre: 740. - Tempest)
2009. máj. 30. 11:15

Szia!


Én ezt a változatot csinálom, hát nincs benne sok hús...

[link]

740. Tempest (válaszként erre: 738. - Lizike04)
2009. máj. 30. 09:24

Sziasztok!

A receptet már megkaptam, de segíts léci hogy hol találom, a teljes diéta leírását. Azt nem tudtam, hogy nem csak ezt a levest kell enni, hanem lehet kombinálni valamivel, pl: hússal?.

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook