Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
979. bba4279fac (válaszként erre: 977. - Szika)
2009. okt. 7. 21:24

Én eddig max 3 napig bírtam:S

Tényleg undorodtam már a szagától meg izétől..

Viszont fogytam 3 kilót simán..utána meg feladtam:(

Sajnos én nem tudok más fogyiról ami ilyen hamar szabadítana meg a feleslegtől ugyhogy most már muszáj kibírni!

Nem akarok kövéren megöregedni..:(

Egyébként így összeturmixolva egész elviselhető:)

Ma már megittam 3 litert:D

És egész jól vok most már:)

A fejem sem fáj.

978. gaba14
2009. okt. 7. 21:21
nekem szerencsém, hogy nagyon ízlik ez a leves.. legalábbis eddig... hát, hogy mennyit szeretnék fogyni, az nehéz kérdés. Minél többet! most olyan 7 kilónak nagyon örülnék. most 69 vagyok. de mellette rendszeresen futok, úgyhogy az segít. Az álomsúly az olyan 57 lenne, de annyi már sosem leszek szerintem :S
977. szika
2009. okt. 7. 21:13
Na ez volt az a diéta, amit csak 1x vagy 2x sikerült végigcsinálni. De az sem most volt már. És kellett néhány év, mire a sima frankfurti levest - a korábbi kedvencemet - képes lettem megenni. De azóta, ha megérzem a szagát, kb sugárban minden, ami a gyomromba került aznap. Grrrr. Elismerésem, hogy képesek vagytok rá. Nekem nem tudnának annyit fizetni. :)
2009. okt. 7. 21:09

Igen az is jó:)

Remélem én is:)

De mennyi súlytól szeretnél megszabadulni?

Olvastam hogy volt aki egy hét alatt 9 től..

Nagyon jó lenne ha lemenne annyi nekem is.Épp ezért fogom csak a levest enni-inni hogy sikerüljön:) Aztán egy nap szünet majd újra kezdem...amig karcsú nem leszek..bajom szerintem nem lehet belőle..mert szünet napokon fogok enni husit:)Van rajtam bőven felesleg sajnos:(

Egyik ismerősöm 20 kilót fogyott egy hónap alatt hogy csak zöldségeket evett..De ez a káposzta leves valamivel jobban hangzik:)

975. gaba14
2009. okt. 7. 20:51
régen ettem, de csak mert nagyon ízlett. Akkor még nem tudtam, hogy ez fogyaszt is szóval nem foglalkoztam vele. Múlthéten rendeltem egy gyümölcsprést, szóval az a terv, hogy gyümölcslevekkel folytatom majd ha megvolt a 7nap levesevés. Ma ettem mást is, úgyhogy hivatalosan holnap kezdem, szóval csinálhatjuk! És remélem csatlakoznak mások is. Ami még jónak tűnik az a keserűsós tisztítás. Régebben ha belefogtam egy diétába azzal kezdtem, szóval lehet holnap el is megyek patikába beszerezni.
974. bba4279fac (válaszként erre: 973. - Gaba14)
2009. okt. 7. 20:43

Jajj de örülök h nem egyedül csinálom!!:):)

Te próbáltad már?:)

Neked mennyi a célod hány kiló fogyás és csak 1 hétig szeretnéd?

973. gaba14 (válaszként erre: 972. - Bba4279fac)
2009. okt. 7. 20:23

Szia!

Én is ma kezdtem. Éreztem, hogy híztam mostanában, de csak ma mertem ráállni a mérlegre. Nagyon elszomorított. Szóval káposztaevésre fel!!! :)

2009. okt. 7. 14:00

Sziasztok!

Én ma kezdtem el a levest enni..vagyis iszom, mivel összeturmixoltam és beleöntöttem 1.5 lityós üvegekbe.Mostanra már egyet megittam.

A fejem az majd szét szakad..

Probálkoztam már régebben is..olyan 2-3 napig birtam..akkor ettem..közbe olvasgattam amiket ide irtatok hátha erőt ad..de sajnos nem:(

Igy regiztem fel magamat és gondoltam beszállok hátha könnyebben fog menni..

Most már tényleg szeretném ezt a 7 napot megcsinálni.Nagyon kiváncsi vagyok hogy én mennyit tudok tőle fogyni.

Viszont én elhatároztam hogy csak a levest fogom magamba gyűrni.Amennyit csak bírok.

6éve probálok megszabadulni a kilóktól..és egyre jobban megkeseríti az életemet..már emberek köze se nagyon merek menni.

Remélem hogy most sikerül meg csinálnom..és aztán még vagy 2 x szeretném megismétleni.hogy végre teljes életet élhessek.

Nagyon megköszönném ha bíztatnátok hogy ne adjam fel..

Sajnos a barátaimra nem nagyon tudok számitani ebből a szempontból mivel ők véknyak és nem érzik át a fájdalmamat:(

Én meg már kezdek teljesen bekattani a szégyentől..képtelen vagyok elfogadni magamat.

Muszáj lefogynom de egyedül nagyon nehéz=(

971. 3be15fbaed (válaszként erre: 969. - Dömam)
2009. szept. 22. 18:52
Szerintem nem iszol elég folyadékot.De,bocsi ha tévedtem!
970. EKF10
2009. szept. 18. 11:13
sziasztok! most hallottam először erről a módszerről, kezdő vagyok! többféle receptet is találtam a neten (nem volt nagy az eltérés, csak apróbb dolgokban). ti melyik változatát csináljátok?
969. Dömam
2009. szept. 14. 14:34
Már teljesen kivagyok! 6. napja szenvedek , mindent betartottam, szerintem még híztam is és mellesleg nem tudok WC.-re menni.Menekülök a családom elől, éjszakára a nappaliba költöztem.Szerintem ez a csupa rost diéta nem nekem való .Ösz-visz 3-4 kilótól akartam megszabadulni.Hát ez most nem fog összejönni.Azért ez ne vegye el senki kedvét.
2009. szept. 7. 12:55

Sziasztok!

Szeretném én is kipróbálni ezt a fogyit.

Ma fogom megcsinálni a levest.

Sok sikert Nektek!

967. Liza06 (válaszként erre: 966. - Kirkriszti)
2009. szept. 4. 21:42

Köszi szépen :) Akkor remélem sikerrel járok majd...

Neked is sok sikert:)Csak így tovább!

2009. szept. 4. 09:34

Sziasztok!

Szia Liza, igen, én is dobozban viszem minden nap amunkahelyemre, és reggel azzal kezdek hogy megeszek egy tányér levest: beindítja az emésztést. Stresszes munkám van, de meg lehet csinálni. Most másfél hete csinálom és sokkal jobban érzem magam: lement egy-két méret rólam, és néha úgy érzem hogy repülök :) igen, tisztít, a bőröd is más lesz. Hajrá!


Ducianya,Csillag85 sok sikert hozzá!

965. Liza06
2009. szept. 3. 15:40

Sziasztok! Elszeretném kezdeni én is ezt a diétát és lenne pár kérdésem hátha tud valaki segíteni nekem :) Van valaki esetleg aki suli mellett tartja ezt ? Mert én csak igy tudom....megpróbálom majd bevinni dobozban, de ha esetleg van sorstársam ebben és vannak tanácsai segíthetne mert gyakran estig is suliban vagyok. Plusz meilyen hatással van a káposztaleves az emésztésre? Esetleg vannak puffasztó hatásai?

Aki már végzett vele érezte utána h "tisztább" a szervezete?

Előre is köszi

2009. szept. 1. 16:09

Sziasztok!

Pár hónapja csináltam ezt a diétát, elég sokat fogytam vele, meg azóta is fogytam még pár kg-t, de jövő héten megyünk nyaralni, ugyhogy most megint csinálom pár napig. :) Jó lenne még 1 vagy 2 kg-t fogyni addig. :) Ott úgyis hízni fogok, mert nem éhezni megyek. :D

2009. szept. 1. 14:41

Sziasztok! 30 éves kisgyermekes anyuka vagyok és 2.napja csinálom a káposztaleves diétát.Jó érzés volt olvasni,hogy nagyon sokan sikeresen végig tudták csinálni,annak ellenére,hogy nagyon kemény.

Remélem nekem is sikerül,156 cm "magas" vagyok és 73 kg.A férjem 50 kg-osan vett el,szeretnék újra ennyi lenni,bár a célom egyelőre a 60 kg elérése.

Az én levesem nagyon jó ízű lett,az összetevők fejeskáposzta,vöröshagyma,paradicsom,zellergumó,

petrezselyemgyökér,sárgarépa,zöldpaprika,fokhagyma,kömény,zöldséges tyúkhús leveskocka.Most még nagyon elszánt vagyok,csak legyen erőm végig csinálni,mert nagyon nem érzem jól magam a bőrömben.Csinos csaj voltam ,VÉKONY!!! ,nagyon hiányzik a régi alakom.

2009. aug. 26. 09:13

Sziasztok!

Én már végigcsináltam néhányszor ezt a diétát, és nagyon bevált. 3 évvel ezelőtt 3 hétig csináltam, de az utolsó héten már csak hébe-hóba ettem a levest, az egyéb dolgokat betartottam. Azzal egészítettem ki, hogy napi 2szer( reggel és este) ittam egy pohár vízben áztatott 2 kanál zabkorpát, amely a szénhidrát szügségletet kielégítette, és telített.Kb 15 kg-ot leadtam akkor....Nagyon jó méregtellenítésre, a 2. hét végére úgy éreztem magam mint akinek szárnyai nőttek...szerintem aza kitartás titka, hogy előtte fel kell készülni lelkileg, elhatározni hogy most ezt csinálom, és a többi étel ott lesz utána is...a másik dolog meg az, hogy napi min. 5ször kell enni abból ami megengedett, hogy ne legyünk farkaséhesek....


Most elkezdtem, ez a második napom..kitartás mindenkinek aki csinálja! Meg lehet csinálni!


Szép napot nektek!

2009. aug. 15. 15:25
A 7 napos kúrát pontosan be kell tartani. Ha írja a húst, akkor grillezve lehet enni csirkéből vagy pulykamelléből grillezett husit.
2009. aug. 15. 10:33
Valaki tudja hogy lehet e enni grillezett zöldséget a kúra alatt?
959. L.Niki18 (válaszként erre: 958. - Pinkblack)
2009. aug. 13. 10:20
Rendben! :-)
2009. aug. 12. 20:38
Köszönöm szépen, majd beszámolok az eredményről. :)
957. L.Niki18 (válaszként erre: 956. - Pinkblack)
2009. aug. 12. 16:55
Nekem 5 kiló ment le 1 hét alatt. 2 hét alatt nyílvánvaló, hogy lemehet 9 kiló is akár. De a 2 hetet nagyon kevesen tudják végigcsinálni, van aki az 1 hétig sem jut rl. Sok szerencsét neked!
2009. aug. 12. 09:54
Köszönöm a segítséget, de még lenne egy olyan kérdésem, hogy egy hét alatt mennyi mehet le? Mert találtam olyat. ami 5-9-kg ír egy hétre, a másik meg ezt csak 2 hétre?
2009. aug. 10. 15:03
Szerintem akkor te csináld meg a savanyú káposzta fogyókúrát! Keress rá úgy a googleban, hogy savanyú káposzta fogyókúra. Sok sikert! Ha pedig a káposztaleves fogyókúrát választod akkor úgy készítsd el a receptet ahogy le van írva, édeskáposztából. Biztos van rá ok, hogy miért ebből kell csinálni.
2009. aug. 10. 12:22
és persze azokat betartanám amiket a leves mellé lehet enni.
2009. aug. 10. 12:20
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha leves helyett savanyúkáposztát eszek magába az is olyan hatékony, mint a leves? Előre is köszönöm a segítséget.
952. L.Niki18 (válaszként erre: 951. - Adru...)
2009. aug. 9. 17:36
Sok szerencsét, de tényleg neked nem kellene fogynod. :-)
951. Adru...
2009. aug. 8. 20:29

Köszönöm Niki, de tudod milyen az amikor már elértél egy nagyobb sikert, de még mindig nem teljesen az volt a vágy, de már majdnem, akkor azt már annyira akarja az ember:)!

Most hat napja, hogy csinálom, 2kiló ment le... és a legdurvább, h szerdán hányni tudtam volna a levestől, de már tegnap is kimondottan jól esett, semmi fintor, nyelem, mint kacsa a nokedlit:D, ezért úgy döntöttem még egy hetet végig csinálok... Remélem végre elérem, azt a bűvös 48-at:)!

950. L.Niki18 (válaszként erre: 949. - Kiscsillagtárs)
2009. aug. 7. 10:45
A káposztalevessel fogyózol? Tuti siker! :-) Hajrá, sok sikert! Nekem már bevált 2-szer is. :-p
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook