Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
1219. Tücke (válaszként erre: 1213. - Kele Leona)
2010. jún. 2. 07:49

Vizet igyá

l inább meg teát minden nélkül:D Én nem tettem bele édesítőt . én csak jól beerőspaprikáztam ami elnyomta azt a kegyetlen ízt

2010. jún. 1. 23:17
A Google-ban káposztaleves diéta néven mindent megtalálsz,mik tilosak és mit lehet enni.Kitartást!:-)Kávé,kefír sovány tej jöhet,cukros nem.
1217. Kele Leona (válaszként erre: 1216. - Andimax)
2010. jún. 1. 23:15

Étrend 7 napra


1. nap: Csak leves és gyümölcs fogyasztható, kivéve banán. A görög- és sárgadinnyének legkevesebb a kalóriaértéke.


2. nap: Csak leves és zöldség ehető, gyümölcs nem. Friss vagy konzervzöldség, kivéve: szárazbab, borsó, kukorica. A levelesek a legjobbak: saláta, kínai kel.

Vacsorára egy nagy, héjában sült krumpli, vajjal.


3. nap: Leves, gyümölcs és zöldségféle (krumpli tilos). Annyit lehet enni ezekből, amennyit kívánunk.


4. nap: Leves, gyümölcs, lehetőleg sovány tej.


5. nap: Leves, 20 dkg marhahús, 6 paradicsom vagy paradicsom ivólé, legalább 6–8 pohár víz.


6. nap: Leves (legalább egyszer), 2–3 szelet marhahús, zöldségféle (krumpli tilos), és saláta.


7. nap: Leves (legalább egyszer), főtt barna rizs, zöldség és gyümölcs (nem édes). Bármennyit fogyaszthatunk.


Ha pontosan betartjuk a diétát, és semmi mást nem eszünk, csak ami előírt, a harmadik nap végére 2–3 kg-ot lehet fogyni. A hetedik nap végére, ha nem csaltunk a diétával, akkor 5–9 kg lehet a mínusz.

1216. Andimax (válaszként erre: 1215. - Kele Leona)
2010. jún. 1. 21:49

sziasztok!


letudná nekem írni valaki az egész heti éterndet? a leves receptje megvan!


köszi

2010. jún. 1. 19:22

Hello Lányok!


Második napunk jön a zöldséges:-)Kérdésem,hogy párolni lehet pl.gombát,zöldbabot?Esetleg light vajon párolni?

2010. jún. 1. 12:01
Lányok én nem vagyok finnyás,de nekem az első adag majdnem visszajött...komolyan:-(Sajnos nem bírom a főtt paprika ízét,a hagyma(amit egyébként imádok)pedig csak felerősíti.Az baj,ha egy édesítő pötyivel javítottam rajta?tányéronként 1 elég,úgy talán kibírom:-)Egyáltalán napi 2 adag elég?Tényleg azt hittem falni fogom...
2010. jún. 1. 10:12

Sziasztok!


Most fő a leves,és bár imádom minden összetevőjét,az íze egészen pocsék..Elszánt vagyok,de kemény lesz!A párom azt kérdezte,nem karikázhatok bele virslit?:-))))Volna még pár kérdésem.Az ok,hogy cukor tilos,édesítő,méz jöhet?100%.os üdítők,amiben nincs cukor?

Kitartást mindenkinek!:-)

2010. máj. 31. 21:38

Köszi a segítséget Tücke!

Imádom a zellert,meg enni is,így remélem sikerül,mert nem kell koplalni:-)

1211. Tücke (válaszként erre: 1210. - Kele Leona)
2010. máj. 31. 20:42

Hát mivel ez egy fix diéta ajánlatos betartani... így első alkalommal 5kg-t mindimum le kell hogy adjatok 7nap alatt. a lényeg igazából ha éhes vagyok akkor a levest egyed inkább. a gyümiből banánt ne egyél csak amikor meg van adva és a konzerv gyümiket is felejtsd el. tényleg úgy csinálj mindent ahogy kell viszont a levesből ha többször eszel mint napi 2szer jobban fog hatni. Ne rémülj majd meg első 2 nap folyamatosan pisilni fogsz járni sőt az sincs kizárva hogy hasmenésed lesz ellenben ha nem tudsz kakilni akkor ihatsz egy erőleves kockából készült leves ez 1kocka+3deci víz.


Nem is sok sikert kívánok hozzá inkább kitartást nagyon fogod utálni a levest a 3dik nap végére. Ja a paprika nyugodtan lehet a sima tv paprika is akár igazából a zeller is vízhajtó és zsírégető szóval rakhatsz bele bőven ha jó apróra vágod a cuccokat akkor nem is érzed. Ha nem jön be az íze és szereted az erőset tegyél bele erőspaprikát, ennek bármelyik formája jó.

2010. máj. 31. 19:16

Sziasztok!


Holnap kezdem el a párommal a diétát,de van néhány homályos rész,segítsetek nekem légyszi:-)

Zöldpaprika helyett jó a sima étkezési paprika is?Nekem csak azt sikerült vennem.A másik,hogy csak kicsi zellergumókat lehet most kapni,pótoljam a szárával is,vagy ezek az apró eltérések nem számítanak?Nem szeretném,ha ilyeneken hasalnék el:-)És láttam pár 7 napos menetrendet de ezek csak példák és ajánlások,vagy mindent úgy kell enni,ahogy javasolják?(pl:5. nap 6 paradicsom,ha én nem akarom nem kell megenni,csak a levest egyem meg,és a tiltott dolgokat meg nem.

Előre is köszi mindenkinek a segítséget!


Leona

1209. Tücke (válaszként erre: 1203. - Lollipop19)
2010. máj. 28. 06:41
PErsze leírom neked csak elő kell halásznom valahonnan a dolgokat... még nem vágom hova raktam el mert nekem annyira nem jött be hogy elsüllyesztettem valahová a többi fantasztikus fix diéta közé
1208. Tücke (válaszként erre: 1204. - Prokajk)
2010. máj. 28. 06:40
Hát ha már 4-5 napig kitart a leves akkor megéri végigcsinálni de amúgy 3nap után abbahagyhatóde az visszajön mert az kizárólag vízvesztés.
1207. ncsili
2010. máj. 27. 14:03

Helló mindenkinek. Én szombaton fogom elkezdeni a kápesz diétát. Látom, hogy rengeteg vélemény van már erről a diétáról.Remélem az én próbálkozásom sikeressé válik, és ha leírom majd a hét után, az eredmény másoknak építő lesz. hú..

izgulok. Mindenki nagyon jó napot.

helló csilla

most regisztráltam :)

1206. Bogyessza
2010. máj. 27. 11:32

Sziasztok.

Ma kezdtem a diétát.Turmixolva.....Nekem ízlik bár régen mikor csináltam második nap már az illatától(ha lehet annak nevezni)színeset ásítottam.Remélem most jól fogom bírni.Valaki megtudná mondani nekem miért nem szabad szénsavas ásványvizet inni a kúra alatt?(valahol olvastam)Mindenkinek kitartás!!!!!!!!!

1205. ff36256613 (válaszként erre: 1204. - Prokajk)
2010. máj. 25. 18:53

Hát, a káposzta eléggé puffasztó étel, az már biztos!!

Nem tudom, le szabad-e önteni róla az első főzőlevét?! Talán, ha azt lehetne, akkor nem"gázosítana" annyira:))

1204. prokajk
2010. máj. 25. 18:16

Sziasztok! Ma főztem meg a levest, holnap kezdem el enni. Nem csinálom végig a 7 napot, arra gondoltam, csak amíg van leves, addig.

Az lenne a kérdésem, hogy volt-e valakinek puffadásos és gázos problémája a leves evése közben? (Én sajnos hajlamos vagyok arra, hogy felpuffadok, ezért kicsit félek tőle.)

1203. lollipop19 (válaszként erre: 1202. - Tücke)
2010. máj. 22. 16:47

köszi, teszek bele erőspaprikát :D

le tudnád írni? nagyon megköszönném!

1202. Tücke (válaszként erre: 1204. - Lollipop19)
2010. máj. 21. 09:08

Én tele nyomtam erőspaprikával:))))))

Amúgy meg a 3dik nap végére olyan 2-3 kiló fog lemenni ha mindent betartsz. és ezután akár abba is lehet hagyni de ha kitartó vagy és napi többször eszel levest mint 2 akkor jobban hat... Meg nem szeretnélek elkeseríteni de a tényleges fogyás majd most indul be mert eddig csak vizet vesztettél zömmel.... Tornázz is mellette:) és akkor nem jön vissza meg utána is lazán egyél ne azonnal zsíros meg cukors ételeket...amúgy hivatalosan 2 hétig ismételhető... De ha kell nekem van hozzá 2hetes súlytartó diétám leírom neked ha szeretnéd

1201. Tempest (válaszként erre: 1198. - Prutyi)
2010. máj. 14. 16:28
Lehet , hogy én is összedobok egy adagot, aztán meglátom mennyire bírom majd.
1200. Bun Csilla (válaszként erre: 1199. - Prutyi)
2010. máj. 14. 13:21
Hát így nem csodálkozok, hogy ennyit fogysz mivel van miből!
1199. prutyi
2010. máj. 14. 11:10
1 nap, 1 kg minusz.:)
1198. prutyi
2010. máj. 13. 10:30

Sziasztok.

Én ma kezdem a diétát. Tart velem valaki?

1 hónapja már megcsináltam, de kizárólag káposztalevest ettem, max reggelire egy fél kifli + kávé. 5 kg lement.- Utána 3 hét kaja és nem jött vissza semmi. Most újra kezdem 2 hétig csinálom. Régen 58 kg voltam, most 82. Szóval hajrá!!

2010. máj. 7. 08:46

Sziasztok Lányok!

Olvasom a hozzászólásaitokat és drukkolok, hogy sikerüljön.

Esetleg mozgást is iktassatok be:)

1196. Shocki (válaszként erre: 1195. - 74b7cb3217)
2010. máj. 6. 19:50

Szia Kamilla!


Már a 4. napot taposom, de csak fél kilót fogytam :-S

A levessel nincs bajom, megeszem, csak már kezd "kicsit" uncsi lenni.

Esténként tör rám az éhség, nagy lelkierő kell hozzá, de szerencsére(!) nincs semmi a hűtőben amivel bűnözhetnék. :)


Kitartást neked, remélem sikerül az 5 kiló!!!

1195. 74b7cb3217 (válaszként erre: 1194. - Shocki)
2010. máj. 6. 15:56

Szia Shocki!

Én is ma kezdtem, hát jó lenne, ha támogatnánk egymást, mert én már egyszer elkezdtem, és a 3. napon már csalni próbáltam, főleg mikor fincsi kajákat láttam, pedig nagyon szeretnék egy 5 kg-ot fogyni. Nem tudom miért, de nekem nagyon nehéz kibírni, és korábban mikor csináltam, úgy utáltam már a káposzta levest. Na, mindegy megpróbálom, akkor majd írjunk egymásnak, hogy mi újság. Üdv. Kamilla

1194. Shocki
2010. máj. 3. 21:13

Sziasztok!

Ma kezdtem, kívánjatok nekem sok kitartást! :)

Ma levest ettem meg almát meg egy körtét. "Zsírégető" teát iszom meg vizet, remélem 2-3 kiló lemegy péntekre.

1193. nici01
2010. ápr. 29. 18:52
mindenki kihalt a káposzt alevestöla forumon?
2010. ápr. 29. 18:32
hát ezt a WC dolgot énsem vágom ... vagyis XD... mind1 XD
2010. ápr. 29. 18:31
3nap... 3 nap?!?!... nekem még 6 :S ... ohh nicikém nembiirom XD... am ma johh mert gyümölcs :D dehh holnap? :(
1190. nici01
2010. ápr. 29. 18:27
hmm.... de WC re nem kell mennem..mindneki igy avn vele? :oXD
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook