Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1309. vagyok1 (válaszként erre: 1307. - Vickey8)
2010. okt. 16. 13:52

Szia!

Én csak gyümölcsöt (2-3 almát, citromot teába), reggelire max egy joghurtot ettem a leves mellett. Nem vagyok szakértő, de a szőlő tele van cukorral, inkább almát, körtét egyél, abból biztosan nem lesz baj. A levesbe akármennyi zöldséget tehetsz, az enyémben is nagyon sok volt. Most áttértem a zsírégető norbi diétára, szerintem jobb, mint a káposztaleves diéta , mert nem vagyok éhes, nem kívánok más kaját, de ugyanannyit fogyok vele, mint a levessel. Minden kajálás után iszom egy bögre zöld teát citrommal, ami zsírégető.

1308. vagyok1 (válaszként erre: 1306. - Doress)
2010. okt. 16. 13:44

Szia!

Áttértem a Norbi diétára, mert leállt a fogyásom, összesen 3 kilót fogytam a káposztalevessel. Utána tartottam pár nap szünetet, nem jött vissza egy gramm sem, 5 napja csinálom a norbit, lement 2,5kg, naponta tornázom. Ezzel a diétával sokkal jobban érzem magam, energikus vagyok, nincsenek holtpontok.

Neked hogy sikerült?

1307. vickey8 (válaszként erre: 1276. - Vagyok1)
2010. okt. 13. 12:06

Szia!

Nekem ez a 3. napom, és a mindmegettés receptet használom ( [link] Eszerint elvileg 3. nap csak levest és zöldséget lehet enni. Gyümölcs csak az 1. napon volt megengedett. A te üzeneted hatására most megettem egy kis fürt szőlőt, és máris bűntudatom van. Láttam, hogy az itteni recept 3. napra is gyümölcsöt ír. Remélem nem ezen fog múlni a fogyásom...

Egyébként én is attól tartok - amit már valaki korábban felvetett - hogy túl sok a zöldség a levesemben. Ebből nem lehet gond? Szeretek biztosra menni:)

Kávét egyébként mindenki iszik?

És a citromlé? AZ is gyümölcs, tehát elméletileg csak akkor lehetne, mikor gyümölcsöt is ír a kúra.. Nem?

Hajrá mindenkinek!

1306. doress (válaszként erre: 1305. - Vagyok1)
2010. okt. 11. 19:08

Szia!:)


Lehet kipróbálom.

Neked hogy sikerült a káposzta diéta?

Sikerült fogynod?

1305. vagyok1
2010. okt. 7. 19:08

Egy grammot sem fogytál? Az hogy lehet?

Egy db. édeskében hány kalória van? Fogalmam sincs, talán 0,1.

Írd be a googleba,h "norbi kickbox 2 letöltés" és találsz egy csomó oldalt ahol le lehet tölteni, nem tudom, h melyik működik. Én kb.5 éve töltöttem le, de fogalmam sincs hogy honnan.

Ma nagyon lelkes voltam, egy csomót mozogtam, remélem, bírom minimum két hónapig ezt a tempót, utána akarok csak lassítani.

Ezt találtam ma. Lehet, hogy neked ez jobban bejönne, nem is horror:

[link]

1304. doress
2010. okt. 7. 18:16

Vagyok szio!


Hol lehet letölteni a Norbit?:)


Egy db- édeskében hány kalória van?

Kitartok most már vhogy, csak szomorú vagyok kicsit.

1303. vagyok1 (válaszként erre: 1301. - Doress)
2010. okt. 7. 06:56

A norbis kickbox2 nagyon jó. Anno a netről töltöttem le, de aztán megvettem, mert többször is letöröltem a gépről, azt hittem nem kell, de aztán csak kellett. Jó, mert nem kell ugrálni, mégis szakad a víz az emberről. kb. 15 perc felsőtest, 15 perc alsótest. Tegnap fogytam egy kilót, előtte 5 nap alatt még kettőt, úgyhogy -3kg 6 nap alatt. Úgy vettem észre, hogy a torna beindította a fogyást. Mostantól minden nap csinálom majd, nagyon jólesett.

Amúgy most olvastam, h Norbival Gáspár Laci egy hónap alatt 20kilót fogyott. Nem értem, hogy csinálta, az -5kg hetente.

1302. vagyok1 (válaszként erre: 1300. - Doress)
2010. okt. 7. 06:44
Szerintem jól csinálod, furcsa hogy nem fogytál még, de kitartás! Meg lesz az eredménye!
1301. doress
2010. okt. 6. 23:31

Hogy mikorra? Már 2 hónappal ezelőttre.:)

Csak reménykedtem, hogy nekem is összejön az 1 hét alatt 2 -3 kg. De sajnos nálam nehezebben indul meg.

Milyen a norbis kickbox2? fent van a neten? hánypercig kell csinálni és mit?

Kitartás!:)

Fogytál már vmit a 4 nap alatt?

1300. doress (válaszként erre: 1299. - Vagyok1)
2010. okt. 6. 23:29

Szia:)


Jó lenne 6 kg-ot leadni, régóta diétázom,de vhogy nem megy le rólam. Még most sem indult be, pedig ez a 4. káposzta nap.Reggel ittam 2 bögre tejeskávét,aztán délben egy szőlőt megettem,később 1 tányér káposztalevest, koraeste 1 almát és megint egy káposztalevest, és most késő este egy alma megint...+kakaó. Mit csinálok rosszul?

1299. vagyok1 (válaszként erre: 1297. - Doress)
2010. okt. 6. 07:35
Nem hiszem, hogy a tejeskávéval nagy bűnt követtél el. Látom, Te is nagyon elszánt vagy. mennyi minusztól szeretnél megszabadulni? Mikorra?
1298. vagyok1 (válaszként erre: 1297. - Doress)
2010. okt. 6. 07:32

Szia!

Tegnap bűnöztem, mert jött a barátnőm, de nem hagytam abba a fogyókúrát, csak bűnöztem egy kicsit, magamhoz képest nagyon keveset. Normál esetben háromszor ennyit ettem volna, úgyhogy elégedett vagyok magammal, egy csepp lelkiismeretfurdalásom sincs. Ma tornázni is fogok norbi kickbox2 nekem anno nagyon bejött még a hátamon is izomláz volt. Ez az egyetlen torna, amit újra és újra előveszek. Úgyhogy a héten tornával le fogom dolgozni amit tegnap bűnöztem. Amúgy tegnap kb. 2 órás holtpontom volt 11-13 óra között, nagyon gyenge voltam.

1297. doress
2010. okt. 5. 19:07

Szia!


Igen nagyon oda vagyok.:p

Hogy bírod?

Én tényleg csak úgy bírom, h pl.: most is megittam egy bögre tejeskávét. 1,5%-os tejjel.

Ezt nem szabadna? Késő este a legrosszabb.Olyankor nehezebb ellenállni.

1296. vagyok1 (válaszként erre: 1295. - Doress)
2010. okt. 4. 18:26

Néha vannak apró zöldségdarabok a levesben, de nem zavar, tejföllel, fűszerekkel tényleg egész jó. Reggel én is iszom tejeskávé szerűt. Van egy lúgosító capuccino én azt iszom, így nagyon egészségesen élek (4 napja:-).

Látom, te is az édességért és a tésztafélékért vagy oda. Én is imádom a bolognait és minden lisztes tésztát pl. pizza, sajtos pogi, túrós pite, stb. vagyis mindent ami hizlal. De úgy döntöttem, kibírom nélkülük jópár hétig, utána is csak módjával fogok ilyeneket enni. Mintha kezdenék hozzászokni az étrendhez, de nem akarom elkiabálni

1295. doress
2010. okt. 4. 18:04

Nem egész nap.

Vannak ilyen időszakok, főleg esténként jönnek rám... 1-1 falásroham..Másra sem tudok gondolni, csak az édességre, vagy hogy de megennék egy nutellás kenyeret, kekszet,bármit ami finom édes..:p

Nagyon nehéz ellenállni!!

Sokszor kívánom a spagettit is, meg minden olyan ételt ami csak hízlalna és nem ehetek most.

Egyedül most a tejeskávéról nem tudtam lemondani.

Az nem baj,ugye?

Amikor megiszol 1-1 bögre levest, akkor abban vannak apró, összeturmixolt káposzta és zöldségdarabok is?


Amikor azt írják, hogy a 3. napon csak levest és zöldséget ehetsz, milyen zölségekre gondolnak még? Biztos nem arra ami a levesben van? Nekem tele van zöldséggel.:)

1294. vagyok1 (válaszként erre: 1293. - Doress)
2010. okt. 4. 17:12

Ma tettem a napi adagba egy kanál tejfölt, tárkonyt, rozmaringot. Nagyon finom lett. Olyan így, mint a tárkonyos ragu leves. És ami fontos hogy csak +20kalóriát eszem, de ez segít abban hogy tovább bírjam ezt a fogyókúrát. Amúgy annyira finom volt, hogy 3 bögrével ittam délelőtt, vagyis annyit amennyit tegnap egész nap magamba tudtam erőltetni. Ha megunod, akkor próbáld ki így. Persze le is turmixoltam, így sűrű lett. Tényleg finom. Remélem, nem fogom megunni.

Én most nem vagyok éhes csak úgy ennék egy somlóit :-).

Tegnap du4-kor volt a holtpont, ma du3-kor, de előtte és utána is jól bírtam. Úgy tűnik, hogy azt a fél órát nehéz kibírni, egyébként semmi bajom. Neked van ilyen időszakod, vagy egész nap szenvedsz?

1293. doress (válaszként erre: 1292. - Vagyok1)
2010. okt. 4. 15:39

Szia!


Igen ne is add fel,kitartás neked is!

Nem éri meg feladni ha már annyit szenvedtél te is.:)

Rendben, akkor zöldségekkel együtt eszem, csak ne lennék annyira éhes.:(

1292. vagyok1 (válaszként erre: 1289. - Doress)
2010. okt. 4. 07:29

Én nem tartom be azt amit lehet a leves mellett enni, csak gyümölcsöt eszem mellette. Amikor azt írja, hogy levest ehetsz, akkor természetesen a levesben lévő zöldségeket is eheted.


Hogy vagy? Gondolj az eredményre és arra, hogy miért kezdted el. Olvasgass naplókat itt a fórumon, az is sokat segít. Látod majd, hogy mindenki szenved, mint a fene, de sokan kibírják és megcsinálják. Én nem akarom megint elkezdeni, úgyhogy ki kell bírnom, 3 nap 7 óra, 30 perc eredményét nem fogom egy mákosgubáért feladni :-D, utána tutira hónapokig nem bírnám elkezdeni megint

1291. vagyok1 (válaszként erre: 1288. - Doress)
2010. okt. 4. 07:25

Pedig azt hallottam, hogy a kalóriaszámolós diéta nagyon jó.

Az én levesemben is sok zöldség van.


Túl vagyok a 3. napon. Elég nehéz diéta, de még nem csábultam el. Tudom hogy elég egy falat túrórudi és oda az elszántságom. Leturmixolom a levest, így bármikor tudok inni napközben is. Naponta kb. 3-4 bögrével iszom. Tegnap pl. reggel ittam 2x fél bögre kávét, utána 1 kefirt egy kis erdei gyümölccsel, édesítővel, zabkorpával összekevertem, az nagyon finom és utána pár óráig nem vagy éhes. 11 körül ittam egy bögre káposztalevest, délben ettem egy almát, 2-kor megint káposztaleves, 4-kor alma és egy répát is elrágcsáltam, 6-kor ittam levest, utána egy csomó citromos vizet megittam, mert nagyon éhes voltam.

1290. vagyok1 (válaszként erre: 1287. - Ritus09)
2010. okt. 4. 07:18

Szia!

Nekem nincs rá receptem, ami zöldség van itthon azt beleteszem. Néha kimarad a paradicsom vagy a paprika, az nem mindig van itthon, de általában úgy csinálom, hogy kisebb káposzta felét, 15dkg répát, 10dkg fehér répát, zellert, zellerzöldet, petrezselymet, 2 parit, 1 paprikát, 2 nagy hagymát beleteszek egy edénybe, kb 30 perc alatt megfő, persze vegetát is teszek bele. Van pikáns vegeta, ami olaszos ízű chilivel, oreganóval, néha azt is teszek bele, attól teljesen más a leves íze. Húsleveskockát én nem használok.

1289. doress
2010. okt. 4. 00:24

Tudom hülyeséget fogok kérdezni,de azért megkérdezem.Amikor azt írják, hogy pl. első nap csak levest együnk és gyümölcsöt..akkor leves alatt a levesben lévő zöldségeket is értik?:)) vagy csak a levét???:pp..kész vaok már most..:)


Csak mert nem tudom elképzelni,h pl. a 2.nap már lehet enni levest+zöldségeket is..Mármint a levesben lévő zöldségeken kívül?

1288. doress (válaszként erre: 1273. - Vagyok1)
2010. okt. 3. 21:02

Már nem is tudom.Mindenféle diátát megcsináltam, az volt a lényeg, h egy nap 1200 calóriánál nem vittem be többet. De vhogy nem foigytam, nem is híztam.

Most gondoltam kipróbálom ezt is de tényleg nagy akaraterő kell hozzá. Nehéz!!

Főleg este.

Én is eszem almát hozzá-

:)te egy nap hány tál levest ettél meg? és sok zöldség volt a levesben? AMit én csináltam abban sok van.

1287. ritus09
2010. okt. 3. 20:33
Sziasztok! Írjatok már pár jó receptet ki hogy csinálja a káp.levest.Köszi
1286. vagyok1 (válaszként erre: 1284. - 3247abfdba)
2010. okt. 3. 12:39
OK :-D
1285. vagyok1 (válaszként erre: 1283. - 3247abfdba)
2010. okt. 3. 12:34
Mindjárt rá is keresek a módszerre
2010. okt. 3. 12:34
VGAYOK1 IRTAM PRIVIBE NEKED:))
1283. 3247abfdba (válaszként erre: 1281. - Vagyok1)
2010. okt. 3. 12:32
NORBIVAL 3ÉVE 60 KG FOGYTAM AZTÁN UJRA TERHES LETTEM ÉS MOST EZT ADTAM LE
1282. 3247abfdba (válaszként erre: 1281. - Vagyok1)
2010. okt. 3. 12:30
KCAL AZ A LEGJOBB MONSZER ÉRDEMES MEGPROBÁLNI ÉS AZAL IS VÁLTOZATOSAN TUDSZ TÁPLÁOZNI
1281. vagyok1 (válaszként erre: 1280. - 3247abfdba)
2010. okt. 3. 12:26

Irigyellek nagyon. Én még az elején tartok, de most nagyon elszánt vagyok, már 2,5 napja fogyózom :-D. Norbi módszere tényleg jó. Csináltam már azt is, de nekem az most lassúnak tűnik. Csinálom ezt amíg bírom, utána Norbira fogok váltani, azzal nekem anno 5kg ment le egy hónap alatt, de nem szenvedtem egy percet sem. Csináltam egy csomó sajtos ételt, amit szeretek, vettem Norbi fagyit és pudingot. Szinte hihetetlen, hogy édességgel és jó kajákkal fogytam.

Kalória számolós módszerrel viszont még nem fogyóztam.

1280. 3247abfdba (válaszként erre: 1278. - Vagyok1)
2010. okt. 3. 12:04

kcal számolos jöt benekem a legjobban

a norbis is jó de nála csak az egyes koduakat etem de abol sem sokat

az elején nem sportoltam mert megterhelö let volna

igazábol most kezdemel

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook