Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1339. Letike
2011. jan. 10. 15:14

Szia!

Akkor segíts légyszi annyit,hogy megírod mennyit ettél,és milyen zöldségeket.A levesből sokat ettél? Tornáztál is?

3.nap,és -1,5kg..... én úgy felvagyok fújódva tőle,mint a lufi...

1338. Poopy57
2011. jan. 10. 10:51

Sziasztok!

Új vagyok, ma regisztráltam. Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat.Tegnap fejeztem be a kúrát, szó szerint betartottam mindent.

A súlycsökkenés -5 kg, derékbőség ami nagyon meglepett -11 cm,csípőbőség -4 cm,mellbőség -6 cm.

Még szeretnék leadni egy pár kt, ezért egy hét múlva újra megismétlem. Azért írom ezeket, hogy senki ne adja fel, érdemes végig csinálni, csak utána ne kezdődjön meg a "nagy zabálás" mert akkor életbe lép a jojo effektus.

1337. Letike
2011. jan. 8. 15:34

Szia!

Csak azért kérdeztem,mert az első nap azt írja,leves,és gyümölcs...na de a levesben van zöldség is :) 2.napra meg zöldség+leves....

Mind 1 mert minden nap kieszem a zöldségeket is...

Te mennyit eszel a levesből naponta? És milyen zöldségeket eszel?

Puszi

1336. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1335. - Letike)
2011. jan. 7. 18:49

A levest egyben eheted szerintem és külön csak gyümi.

Nekem 4.nap, de csak 1-2kg ment le :(.

1335. Letike
2011. jan. 7. 14:33

Sziasztok! Én ma kezdtem.Azt írja az első nap,gyümölcs és leves.... akkor a répákat nem ehetem ki belőle? Tavaly már csináltam 10napig és -8kg lement,de tornáztam is...

Új tapasztalatok?

Kitartást mindenkinek!! :)

2011. jan. 7. 14:15
Káposztaleves-mérgezést kaptam...
2011. jan. 3. 23:16
valaki?
2010. dec. 29. 06:12

Kedves Társaim,

Azt tudták hogy csak azzal az aprósággal hogy megfőzzük ételünket 6 szór sűrűbb lesz a vérünk!?

És ha nyersen eszünk mindent, mindez nem változik

Hát kell ez nekünk??

1331. iustitia
2010. nov. 6. 13:34

Sziasztok!

Én tavaly csináltam végig a káposztalevest, de két hétig. Leveskockának a füstölt ízűt választottam, így nagyon szépen lecsúszott, mert finom volt. Amúgy valóban nehéz lenne tartani a kúrát. Így viszont 2 hét alatt 7 kilót fogytam. Persze én akkor 77 kilóról indultam, de ha valakinek nagyobb a súlyfeleslege, többet fogy. Nekem epebántalmaim voltak ezt követően, de nem ennek köszönhetően, régi nyavalya. Ezért vissza is híztam, most 76 kiló vagyok. Most a lúgosító kúrát csináltam 2 hétig, ami felkészítette a szervezetemet a fogyókúrára. Mindenkinek ajánlom, hogy mielőtt belevág egy drasztikus fogyókúrába, tartson 2 hét lúgosító kúrát. Nagyon egyszerű: délig csak gyümölcs, lehetőleg banán. A kávéról, alkoholról, cukorról, kenyérről le kell mondani. Nincs mese, ezek mérgek. Viszont lehet fűszerezni, de nem sózni. Krumplit korlátlan mennyiségben lehet fogyasztani, de csak főzve vagy sütőben sütve, az állati zsírok tilosak! Továbbá sok leveleset kell enni, húst minimálisan, és csak szárnyasfilét. Hiedelmekkel szemben a marhahús a legkárosabb, mert azt dolgozza fel a szervezet a legnehezebben, és akár hetekig (sic!) rohadhat bennünk. Bizonyított, hogy a sok marhahús megnöveli a bélrák kialakulásának esélyét. A neten lehet találni számos forrást a lúgosításról. De egyik sem írja, hogy nagyon fontos a napi 1-1,5 liter zöldtea citromlével! Finom, és egészséges. Sok sikert!

2010. okt. 22. 14:29
gyerekek, én nem tudom, hogy lehet ennyit önsanyargatni, miért nem másokat b...tunk???? volt egy kis kilengésem, de visszalengtem, s no, ilyenkor aztán mindig rájövök, hogy éhen döglök..! hol tartotok lányok??
1329. Tücke (válaszként erre: 1327. - Luxusjarmu)
2010. okt. 20. 07:33
hát nekem is amióta van a lány nehezebben mennek a kilók .... dehogynem most is atkins-papa életmódján élek... hát nem tudom én nem vagyok még 30on túl ed tény hogy nehezebb minnél idősebb az ember fia lánya
1328. doress
2010. okt. 20. 00:33

Sziasztok!


Vagyok én még csak 1 kig-ot fogytam.:(

De nem káposztalevessel, hanem alma kúrával és sok sok teával. Pedig nem szeretem.

Nagyon nehezen indul be, azthittem a káposztaleves segít, de nem nekem való, pedig ha látom, h mennek le a kilók, kitartottam volna.

Most 1 nap megeszem pl: reggel egy joghurtot, tejeskávét, délben vmilyen gyümölcsöt, albolettát, délután és este is almát és konzerves ananászt.Ez nem sok. Ez kb. napi 3 alma,+ananász, joghurt és egy kis kakaó esténként.

A tejeskávémba már nem cukrot hanem édeskét teszek, az ezek szerint akkor nem hízlal,igaz?


Kitartást mindenkinek!!

Ja és esténként én is fél órát táncolok, ugrálok.:))

1327. luxusjarmu (válaszként erre: 1320. - Tücke)
2010. okt. 19. 20:00
nem változtattál semmit az életmódodon? én észrevettem magamon, hogy régen, még mielőtt szültem volna 2 gyereket, sokkal könnyebbem mentek le a kilók, mondjuk, nem kellett olyan sokat lefogynom, mint most, max 2-3 kiló volt rajtam. na DE MOST! bezzeg már második éve vagyok 72-75!!! és nem megy le! volt hogy 5 napig nem ettem, s egy dekát nem fogytam! szóval, így túl a 30on sztem sokkal nehezebb fogyni. ti nem így látjátok??
1326. luxusjarmu (válaszként erre: 1324. - Vagyok1)
2010. okt. 19. 19:57
ja és hát kit akarok bosszantani?? van egy ismerősöm aki kitalálta magában, hogy féltékeny rám... ami egyrészt nagyon rosszul esik, mert nem adtam rá okot, tök jó házasságban élek már 7 éve... másrészt meg meglepődtem, mert amióta nagyon elhíztam, azóta a férjemen kívül más pasi nem vetette rám pillantását. nem mondom, régen, mikor sovány voltam, akkor volt pillantás meg minden, de most???? anyám! szóval, őt akarom bosszantani, mert úgy sem hiszi el, hogy képes vagyok rá. és ez a harag, amit kiváltott belőlem, ez elég erőt ad. az elmúlt években lefogytak úgy 18 kt, de még mindig van 20. szóval képzelheted, hogy nem én vagyok most a hős csábító..(
1325. luxusjarmu (válaszként erre: 1321. - Vagyok1)
2010. okt. 19. 19:52

aha, hát ez se valami könnyű! le a kalappal! neked mennyi van még hátra? a korpát régen (nagyon régen) én is használtam, de hát már rá gondolni se bírok:(

zöld teát én is iszom, de édesítő helyett egy kanálka mézet teszek bele. minden máshoz édesítőt használok, de ehhez nem. a leves mellé rágcsálok sárgarépát meg almát meg karalábét, a gyerekek is nagyon szeretik..:) és a torna is tök jó, nekem is többet kellene mozognom, de egyszerűen napközben nincs rá időm és estére meg már kész vagyok! a jóga nagyon bejött, nehéz! és mégis sokkal jobban érzem magam tőle!

1324. vagyok1 (válaszként erre: 1319. - Luxusjarmu)
2010. okt. 18. 18:57
A lényeg a MÉG! Kitartás!
1323. vagyok1 (válaszként erre: 1318. - Tücke)
2010. okt. 18. 18:54
16 nap volt a legtöbb amit kibírtam, de akkor nem állt le a fogyásom, most leállt 5 nap után. Már én is mindent kitalálok, hogy jobb legyen. A tejfölös-tárkonyos ízlett a legjobban
1322. vagyok1 (válaszként erre: 1316. - Luxusjarmu)
2010. okt. 18. 18:53

Tornázom. a mumbát kipróbáltam, de nem nekem való.

Az egyetlen torna, ami bejött az életem során az a norbi kickbox2. Nem unom, nagyon jó, nem monoton, ömlik a víz rólam, pedig nagyon egyszerűnek tűnik. Ja és kapásból végig tudom csinálni. Még a hátam is fáj torna után. Már csak 2 hónap van Karácsonyig, ennyit ki kell bírnom hogy 2010 ne olyan fogadalommal kezdődjön, amit úgysem tartok majd be.

Ha eljön a holtpont inkább üljetek a gép elé és írjátok le, közben igyatok egy forró kávét, vagy teát. Mire leírjátok, hogy nem bírjátok, a meleg folyadék eltelít és vége lesz a holtpontnak!

1321. vagyok1 (válaszként erre: 1314. - Luxusjarmu)
2010. okt. 18. 18:44

Kit akarsz bosszantani a fogyásoddal? :-)


Én azt a célt tűztem ki magam elé, hogy csinálom a káposztalevest amíg bírom, utána áttérek norbis fogyókúrára Karácsonyig. Így most már nincsenek holtpontjaim, tudom ajánlani és ugyanannyit fogyok ezzel is, mint a káposztalevessel. Leírom, h pontosan mit eszem.

Reggeli: 1 kefír (nem 0%-os), 1 kanál zabkorpa (felpuffad a bélben, így pár óráig jóllakom), 2-3 szem bogyós gyümölcs, édesítőszer.

Ebéd, vacsi: sütök 30dkg natúr húst, ketté osztom, savanyúsággal eszem

Közben iszom egy csomó zsírégető zöld teát citrommal.

Egy hét alatt így is fogyok 3 kilót, nem áll le az emésztésem. Nekem jobban bevált, mint a káposztaleves.


Az abonett kenyér jó ötlet, de én nem szeretem, inkább almát rágcsáltam a leves mellett.

1320. Tücke
2010. okt. 18. 18:17
dehogynem van rá szükségem most kaptam magamra 5 kg-t hogy letettem a cigit és persze van még mellé 10kgm amitől meg kell szabadulni szóval nekem is van 15kg-m... csak én a káposzta levet után mindig visszahíztam a leadott kg-t +2kg-t
1319. luxusjarmu (válaszként erre: 1318. - Tücke)
2010. okt. 18. 18:12
hát, ahogy láttam, már nincs is rá szükséged, de rajtam azért még csúszkál vagy 20 kg..:(
1318. Tücke
2010. okt. 18. 17:51
én már nem eszem kúra sziten csak ha anyósék eszik akkor néha bele nyalok 1-1 tányérral azon a héten de annyit nem tudok már végigenni belőle
1317. luxusjarmu (válaszként erre: 1315. - Tücke)
2010. okt. 18. 17:38
én is csak 2x eszem a levest naponta, és mellé almát meg zöldséget nyersen... te?
2010. okt. 18. 17:38

vagyok1, te tornázol is mellette? én jógázom, persze, mikor van időm, és ez az egy, amit élvezek. kipróbáltam norbi és réka tornáit is, de olyan unalmas, 100x ugyanazt csinálni..:(

egyébként köszi a tippet mumba, majd utána nézek. egyébként minek is nekem??? és miért nem másik 100millió tuti vitamint vegyem meg?

kitartást mindenkinek, ha másért nem, legalább azért hogy irigykedjenek ránk, milyen erősek vagyunk!!! :)

1315. Tücke
2010. okt. 18. 17:37
hát nem tudom én már annyira undorodom tőle 5-6 kúra után hogy max 2 alkalommal tudom megenni annál többszőr nem
1314. luxusjarmu (válaszként erre: 1311. - Vagyok1)
2010. okt. 18. 17:33
hát, megvallom őszintén, hogy egy kicsit módosítottam, mert majd éhen haltam!!! ez a 2. napom, és kb 1 kg ment le. sajnos vannak holtpontjaim, amikor azt üzeni az agyam, hogy csak egy csepp vmit had egyek, egy kis kakaót vagy egy falat túrórudit (mert nekem ez a gyengém!), de pont az ilyen helyzetek kiküszöbölésére vettem abonettet. lehet rágcsálni és tényleg nagyon pici a kalóriatartalma. este pedig megvárom, hogy mikor leszek NAGYON éhes, és akkor eszem meg az utolsó adag levest. és így kibírom, hogy ne essek neki minden tésztás-sajtos finomságnak! meg nem elhanyagolható az a cél sem, hogy a fogyásommal bosszantani is akarok.., nem mellesleg!!:)
1313. 9ee282a420 (válaszként erre: 1312. - 9ee282a420)
2010. okt. 17. 07:38
Bocs, így akartam kezdeni: Csak bekukkantás szintjén. :)))
2010. okt. 17. 07:37

Sziasztok!

csak bekkuntás szonén kerültem erre, de ha már itt vagyok, adok nektek egy tippet. Főleg annak lehet értékes az információ, aki nem fogyaszt hús.

Fogyókúrához kiváló az Aktív árpa Formula. Ha gyógynövényben veszitek, adnak hozzá kis füzetkét, bőséges tájékoztatással, viszont ha a honlapjukról vásároltok, kicsivel olcsóbb. Én 3 db-ot veszek egyszerre, így nem kell futárt sem fizetni.

Szerintem rendkívül jó, és biztos hogy ellátja a szervezetet is minden fontos dologgal. :)

Hajrá, drukkolok nektek!

1311. vagyok1 (válaszként erre: 1310. - Luxusjarmu)
2010. okt. 17. 07:28

Szia!

Én norbizom, mert leállt a fogyásom a káposztalevessel, de most újra beindult. Szinte csak húst eszem, ha vega vagy, akkor az tényleg nem jó neked, de én jobban szeretem a sült csirkemellet káposztával töltött paprikával, mint a káposztalevest. Majd írd meg, hogy mennyit fogytál és hogy hogy bírod

2010. okt. 16. 20:27
sziasztok, sztem a norbi diéta is tök jó csak marha drága! persze, ha vaki ezt nem bírja, akkor hajrá, jobb mint visszatérni a régihez! én ma kezdtem el, de nem visel meg annyira, mert vega vagyok, így nem hiányzik pl a husi..:) vagyok1, neked hogy megy???
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook