Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
1459. Bun Csilla (válaszként erre: 1458. - Klaudia.)
2011. ápr. 18. 13:45

Én is anno 4 éve szülés előtt 50 kg voltam, most 59 . Reménykedek a 53-54 kg-ig sikerül lebirkózni.

Én Rubint Rékára tornáztam eddig, de már unom, így biciklizni járok és hetente 2* futni. Engem gerincsérvvel műtöttek így sokat nem is merek tornázni, és futni se.

Sajna ma a csajok betegek lettek így nem tudok menni sehova a héten mert nem mennek oviba, úgyhogy ismét előveszem Rékát!

Holnap reggel pontos mérecskézést végzek és ha tudok beugrok mindennap!

1458. klaudia.
2011. ápr. 18. 12:14

Szia mohapamacs/Franci:)


Én is örülök, hogy nem kell egyedül csinálnom.

És még a problémám is hasonló: 50 kg voltam (165 cm vagyok), de megműtötték mind2 térdemet, és abba kellett hagynom a futást, amit napi rendszerességgel elég intenzíven csináltam, és most le se merem írni, hány kiló vagyok (71,8), 2 éve nem tudtam mozogni semmit=(

Innen indulok. Remélem összejön jópár kiló minusz:):)

Tegnap este megfőztem a levest, és már ma ettem is belőle 1 tányérral, ahhoz képest, hogy a káposzta az ősellenségem volt, egyáltalán nem rossz, még ízlett is,mondhatjuk. Én tettem bele egy karalábot is felkockázva, mert azt szeretem.

Most itt tartok: 1 tányér leves, 1 zöldalma, 1 kiwi. Még tervezek 2 tányér levest, meg 1 almát mára és ennyi. Mellé iszok 1 liter zöld teát citrommal, 1 liter mentes vizet és egy kis salaktalanító teát, ami amúgy baromi jó, és olcsó, mert én veszem hozzá a füveket!


A torna is jöhet:) Mondjuk este 6 óra? Mert egyetemre járok, és van hogy nem érek haza hamarabb. Anno gyorsan és látványosan szépültem tőle, ezért most is Bíró Ica 20 perc hasra és 20 perc combra kazijára nyomom. Ti mire?


Szép napot és jó főzőcskézést:)

Klau

2011. ápr. 18. 10:26

Sziasztok!

Klaudia de örülök Neked! :))) Jó, hogy van aki ma kezdi :)


Csilla én is még csak most megyek bevásárolni hozzá, nem jössz velem? ;)


Én ma belevágok, mert 10 kilót kellene lefaragnom :( 3-4-et még húsvétig szeretnék... Volt egy sérülésem, ami miatt nem futhatok,így kicsit elszaladt a ló.


Megbeszélhetnénk valami konkrét időpontot miden nap, amikor "együtt" tornázunk is, mit szóltok?


Sok sikert mindenkinek! :)

Franci

2011. ápr. 18. 10:12
Ma megfőzöm és holnaptól én is kezdem!
2011. ápr. 17. 18:27

Sziasztok!

Én holnap kezdem a diétát, még sosem csináltam, de nagy reményeket fűzök hozzá:) Csinálja még valaki? Esetleg együtt, úgy azért könnyebb=)

1454. nikoll
2011. ápr. 14. 23:37
Amugy most nézem holnapra ír sovány tejet.. vettem 0,5öset de abbol vajon mennyit lehet inni?
1453. nikoll
2011. ápr. 14. 23:33
Igen eddig sikeresen betartottam.. bár a levesre egyre nehezebben fanyalodok.. Az esti tányérombol is ettem pár kanállal, félretoltam, és inkább megpucoltam egy almát meg egy körtét.. eddig 1 kilo ment le.. holnap megyek edzeni meg szaunázni. Remélem hét végéig még megy le legalább 2 kilo. Na továbbra is hajrá mindenki!
2011. ápr. 14. 16:25

én i skitartok 4. nap edig egy leves egy banán egy alma.

szerintem még lesz egy leves meg még valami gyümi, savanyukápi egy kis héjában sült krumplival


Nikoll te szigoruan betartod?


amúgy én savanyúra csinálltam a levest egy kis savanyúkápaszta levével

1451. nikoll
2011. ápr. 14. 16:05
Én még kitartok! 3. nap :) kiprobáltam ezt a joghurtos leves dolgot. Nagyon jo! És sokkal laktatobb. Hajrá mindenki aki koplal! :)
2011. ápr. 13. 22:16

már senki nem tartja a diétát?

nekem ez a 3ik napom, tegnap két leves volt este meg két kicsi héjánan sült krumpli savanyú kápival

ma két leves és mellette két alma és két szilva

2011. ápr. 12. 14:02

mit szóltok ehhez? ilyet csinállt már valaki, elég szimpinek tűnik...

akár a mostani kápileves fogyi utánra

Mintaétrend

1. nap


Reggeli: rozskenyér egy szelet sonkával, paradicsom, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.

2. nap


Reggeli: egy pohár joghurt, áfonyalé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet, főtt krumpli, káposztasaláta.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy főtt krumpli.

3. nap


Reggeli: müzli tejjel, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta reszelt sajttal.

4. nap


Reggeli: barnakenyér vékonyan megkenve margarinnal, gyümölcstea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet káposztás uborkasalátával, barnarizzsel.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, csirkemell-sonka, uborka.

5. nap


Reggeli: magos kifli egy szelet sonkával, uborkával, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta pirított kenyérrel.

6. nap


Reggeli: egy pohár gyümölcsjoghurt, egy pohár zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: sült hal petrezselymes főtt krumplival, káposztasalátával.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy felkockázott alma.

7. nap


Reggeli: gyümölcsös müzli tejjel, egy pohár gyümölcslé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.

2011. ápr. 12. 13:35

sziasztok

na látom most is van aki csinállja:)

a tegnap napot jól birtam kétszer ettem levest meg egy ananaászt ettem mellette.


ma eddig egy levesnél tartok, meg készitettem párolt zöldséget, igaz valami béna füszerkeveréket nyomtam rá és attól vacak lett, igy egy kanál tejföllel bolonditottam el de igy se izlik, szóval nem tudom milyen zöltség lesz igy


ti hogy birjátok?

1447. nikoll
2011. ápr. 12. 11:47

Sziasztok!

Én ma kezdem a diétát.. muszáj mert a hétvégén még 1 kilot felszedtem. Már lassan ház méretű vagyok :)

Hajrá mindenki!

1446. vagyok1 (válaszként erre: 1445. - Renibaba25)
2011. ápr. 11. 17:38

Szia!

Én a második napnál tartok. Nagyon nehéz, de bírom. Te hogy bírod?

2011. ápr. 11. 17:30

csinállja valaki most a diétát?

én ma kezdtem el...a hagyományossal próbálkozom ami mellé ma csak gyümi lehet, eddig ok.-s a nap, egy kis ananászt ettem és kétszer levest

ki hogy birja és hol tart?

1444. vagyok1
2011. ápr. 10. 17:13
Lassan túl vagyok az első napon. Nagyon nehéz volt. Kb 20x akartam abbahagyni, h inkább majd holnap kezdem, de szerencsére kibírtam.
2011. ápr. 10. 14:12
Jövőhéten a párom szabin lesz így eltolom egy héttel a káposztalevest!
1442. vagyok1 (válaszként erre: 1441. - Bun Csilla)
2011. ápr. 10. 09:12

Tegnap sem tudtam rávenni magam, hogy elkezdjem, de megfőztem a levest. Így ma kezdem el, már előttem van a leves.

Még annyit csinálhatsz, hogy zöld teát iszol citrommal, mindkettő zsírégető.

Egy kalappal!

1441. Bun Csilla (válaszként erre: 1440. - Vagyok1)
2011. ápr. 9. 19:39

Nem ettem mellette semmit csak a 3 tányér levest ettem meg, sőt mellette minden este tornáztam és mégse ment le több!

Most járok biciklizni is hátha segít!

1440. vagyok1 (válaszként erre: 1439. - Bun Csilla)
2011. ápr. 9. 08:10
Hát inkább az a lényeg, hogy mennyi a súlyfelesleg és nem az, hogy hány kiló vagy. Én csak levest és zöld teát ittam, semmi mást. Te etted a mellette megengedett dolgokat is? Mert úgy gondolom, lassabban fogysz.
1439. Bun Csilla (válaszként erre: 1438. - Vagyok1)
2011. ápr. 8. 18:30
Hány kilóról kezded ? Hétfőtől én is belevágok , kétszer már csináltam de nálam 2-3 kg megy csak le. én 59 kg vagyok most.
1438. vagyok1 (válaszként erre: 1437. - Nikoll)
2011. ápr. 8. 08:35

Szia!

Én is csak két napig csináltam, megint neki kell állnom. Holnaptól nem leszek kitéve nagyobb kísértéseknek, holnap megint elkezdem.


Én minden friss zöldséget beleteszek, ami van otthon. Nem teszek bele húsleveskockát és a káposztán, hagymán kívül mindent nagyobb darabokban teszek bele. Ízesítem borssal, fokhagymával, sóval (nem vegetával), tárkonnyal, oregánóval és összefőzöm, kb 30 perc alatt kész. Kiveszek egy adagot (kb egy litert, rúdmixerrel összeturmixolom, teszek bele kevés chilit, rozmaringot, tárkonyt, joghurtot, így nagyon finomra meg lehet csinálni. Persze nem mondom, hogy egy hét után is ízlik, de egy hétig szerintem az ember semmit sem eszik szívesen.


Holnap megint belevágok és végigcsinálok legalább 16 napot. Most 2 nap alatt 2 kiló ment le.

1437. nikoll
2011. ápr. 7. 23:04
Vagyok1! Rendesen megfőzöd a levest és csak simán össze turmixolod? Én hétfőtől kezdem sztem a diétát.. Valaki csatlakozik? :)))
1436. vagyok1
2011. ápr. 5. 10:04

Sziasztok!

Van aki csinálja mostanában a káposztaleves kúrát? Én anno 16 nap alatt 9 kilót fogytam vele, tegnap megint elkezdtem. Nem simán eszem, hanem leturmixolom és tárkonnyal, joghurttal, chilivel ízesítem, így olyan, mint egy tárkonyos raguleves. Tudom, hogy a végére utálni fogom, de most még nagyon ízlik. Nem eszem mellé semmit csak zöld teát iszom citrommal. Van valaki aki csinálná velem? Együtt biztosan könnyebb lenne átlendülni a holtpontokon.

1435. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1434. - Zsuzsoooka23)
2011. ápr. 1. 12:12

Nem, de szerintem minimum 3dl. Már kezdek undorodni. Ma zöldségezem, volt két gyümölcsös napom. Még van kb 1,5 liter leves, annyi lesz hétfőig. Akkor akarok újra főzni, ha még bírni fogom.

Ment le valami?

2011. ápr. 1. 08:18

3 litert? Huuu gratula!


Én úgy osztom el a kajálást, hogy napi 5ször eszem vagy 6szor, 3 tányér leves, és 2-3szor az előírt zöldség gyümölcsből.

Mennyi levest ajánlanak egy napra, nem tudod?!

2011. márc. 31. 21:39

Én kétszer csinálom az első napot mert gyümölcsöztem ma is. Viszont tegnap megettem 3 liter levest ami nálam nagyon nagy szó!

Viszont a szervezetem sokkot kapott és a herpesztől a pattanásokig stb minden kijött.

2011. márc. 31. 16:21

Jajj de jó :) Nekem 2. nap! Nagy nehezen de megy :)

Finom lett a leves, raktam bele pici csípős paprikát, és leturmixoltam!

Ti hogy álltok?

1431. gumibéka
2011. márc. 30. 23:04
Én erősen gondolkodom, de még el kell mennem a piacra :o)
1430. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1429. - Zsuzsoooka23)
2011. márc. 30. 13:15
Jelzem :)
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook