Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1519. laurica12
2011. júl. 26. 12:28

Sziasztok!


Én 14-éves vok és 59 kg.. sajnos a csípő bőségem eléggé széles ezért is szeretnék pár kilót fogyni.. De mielőtt bele kezdenék szeretném meg kérdezni tőlletek h volt e olyan aki ettől a fogyókúrától a duplájára hízott vissza?


köszönöm a válaszotokat üdv: Laura

1518. teszt25
2011. júl. 24. 15:25

Sziasztok!


aki már nagyon nem bírja a káposztalevest annak javaslom turmixszolja le és úgy igya, ez sokat segít. Én 6 hónapig csináltam 23 kg-ot fogytam vele. Igaz néha bűnöztem egy kicsit.

1517. kerjan (válaszként erre: 1515. - 0b409e1a00)
2011. júl. 24. 14:46
1 kg visszajött, de nem de nem spóroltam a kajával.
1516. adrienn07
2011. júl. 24. 14:04
Sziasztok! Én júli. 18-án hétfőn kezdtem, ma van a 7. napom, eddig -3 kg az eredmény (75 kg-ból, 170 cm körül vagyok, nem tudom pontosan..)Én kitolom 10 naposra, talán lemegy még egy kg.. szerintem nem rossz a leves, igaz mi paradicsomos dolgot nem tettünk bele, én egész jól megvagyok vele. Igaz, ma már nehezebb volt megenni, de ez van, ezt kell szeretni. Tartok egy hét szünetet, (ugyanúgy keveset eszek, zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, kis adagokat, kenyér nulla!) és utána igyekszem végigcsinálni újra.. Ebben most bízom, ahogy olvasom a tapasztalatokat, s azt mondják látszik rajtam ez a 3 kg is! Nyilván nem 100%, hogy hosszútávú az eredmény, de nekem az is elég, hogy elindult a fogyásom, összemegy a gyomrom, s később kevesebbet tudok enni. Innen már elindulhat egy életmódváltás, egy kis önkontroll. Keveset tornázom mellette, Leg Toner gépem van, azt használom..
1515. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1514. - Kerjan)
2011. júl. 24. 11:22
és nem ment vissza semmi?
1514. kerjan (válaszként erre: 1513. - 0b409e1a00)
2011. júl. 24. 06:53

Szia.

Én már idén kétszer megcsináltam,sikerrel.Kétszer 5 kg-al kevesebb lettem.Aug. 1.-től újra megcsinálom.Sok sikert!

2011. júl. 23. 22:55
Sziasztok, van valaki? Hétfőn kezdek :)
1512. Timesz35
2011. júl. 22. 19:59
Szeretném megkérdezni szedi-e valaki a P57 Hoodia bogyót? Most rendeltem egy havi adagot ,hétfőn fogom átvenni.Aki szedi legalább egy hónapja kérem írjon mit tapasztalt.Mennyit fogyott,sportolt-e valamit mellette? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!
1511. renibaba25 (válaszként erre: 1509. - Loranti)
2011. júl. 12. 15:22

szia nagyon ügyes vagy hogy egy hét után még képes vagy folytatni, én jónéhány hete csinálltam kb 3-4 napig akkor lement valamennyi, aztán a 90 napossal próbálkoztam, de valahogy nincs most olyan kitartásom, igy elcsábulgattam néha...

remélem ezzel most adok egy löketet, nekem kb 8 kg plusszom lehet (a mérleg nem a barátom) ezt a ruháimon érzem..

1510. loranti
2011. júl. 12. 08:08

Én már egy hetet végig csináltam és -5 kiló ment le!Így kaptam erőre megint még egy ennyi nyugodtan le mehetne!Jó így versenyezni valakivel!Te hány kiló vagy most?Én 82 voltam 175cm

és most vagyok 77 kg igazából az a 7 kiló eltűnhetne:)De nem vagyok telhetetlen!

1509. loranti
2011. júl. 12. 08:03

Szia!


Én szívesen veled tartok!Mert én is tegnap főztem meg és el is kezdtem!

Azt a fajtát csinálod amit én írtam le?

2011. júl. 11. 22:37

sziasztok


ma megfőztem én is a levest holnap kezdem augusztus elején nyaralni indulunk ugyhogy még kell néhány gyors minusz kiló


valki kezdi vagy csinállja most?

1507. loranti
2011. júl. 10. 09:22

Na de ennyit ki lehet bírni a végeredményért!

Letelt a 7 nap!Megmaradt a -5kiló!Nagyon megérte a fáradalmakat,és a kitartást!Ajánlom mindenkinek!Hiszen az Amerikai sztárok is evvel foygiznak!

1506. loranti
2011. júl. 10. 09:21
Nekem csak a glicerines kúp segített!
1505. loranti
2011. júl. 10. 09:02
Azért vigyázni kell a 5.6.-napi kajával mert a száraz húsok miatt sajnos székrekedés előfordul!
1504. Beth26 (válaszként erre: 1503. - Loranti)
2011. júl. 8. 20:11

Szia


köszönöm, ez jó hír. Holnap első dolgom tejfölt venni. Kettőt szerintem legyűrök, 5 kiló,az nagyon szép eredmény, így erőt kell vennem magamon, köszönöm még egyzser

1503. loranti
2011. júl. 8. 19:36

szia!


Én ma járok vele a a 6.napon lement 5 kiló!Nyugodtan tegyél bele egy nagy kanál tejfölt én is avval bírtam megenni turmixolva!

Minimum 1 nagy tállal azért egyél !Biztos ami biztos!Nekem sem ízlett símán,de így komolyan még néha meg is kívántam!Remélem tudtam segíteni!Ha bármi kérdésed lenne írj és válaszolok!

1502. Beth26 (válaszként erre: 1501. - Loranti)
2011. júl. 8. 17:48

Sziasztok!


Én ma kezdtem el,és segítségre lenne szükségem. Nagyon-nagyon nem ízlik, de augusztusban férjhez megyek és szeretnék leadni még 3 kgot. Már jó ideje fogyózok mindenfélével. Már fogytam 9 kgot, de most már sürget az idő.

Szerintetek hányszor kell egy nap a levesből enni? Kibírom a koplalást, inkább nem eszek, de annyira nem ízlik a leves. De mivel ugye zsírt éget, ezért legyűröm.Ma már ettem két tállal, de nem tudom elég-e. A leírásokban csak az utolsó napokra írja, hogy elég naponta 1x, de korábban? Az oké, hogy minél többet eszel, annál jobban fogysz, de van valami minimum?Valahol olvastam, hogy valaki tejfölt tett bele? A töltött káposztát szeretem, de azt is mindig sok tejföllel, joghurttal eszem, szerintetek gáz, ha teszek bele? előre is köszönöm

1501. loranti
2011. júl. 7. 08:23

Szia!


Ez tuti beválik!-én már mindent kipróbáltam és semmi nem volt jó!de ma reggel is felpattantam a mérlegre és megvan a -4 kiló mindössze 4 nap alatt!A derekam valósággal eltünt,és minden gatyómba beleférek!Mostmár tuti végigcsinálom!És ezek után oda fogok figyelni az étrendemre!Nagyon sok sikert és kitartást kívánok!Majd írd meg a fejleményeket!Én vasárnap kezdtem!

1500. adrienn63
2011. júl. 6. 21:40

Köszi Timi, a levesem már kész, a rizs kimaradt.

Nos én is főzők a családomnak, nem is akármiket.

Nagy akaraterő kell, hogy ne egyél semmit, csak a levest meg a zöldségeket, gyümiket.

Ma nagyon finom volt a burgonya vajjal, ilyen finom burgit még nem ettem:):):)

Remélem a kitartás meghozza eredményét.

Jó éjt:Adrienn

1499. loranti
2011. júl. 6. 17:06

Szia!


akkor írom is!

Tehát!


A leveshez valók ez elég 2-3 napra


-1 fej fehér káposzta

-2 darab zöld paprika (csípős)

-1 kg répa

-4 szál zöldhagyma

-1 közepes fej zeller

-fél literes sűritett paradicsom

-125 gr barna rizs


Elkészítés:


Minden hozzávalót megmosunk,fel csíkozzuk,és egy nagy lábasban a paradicsomlével és már előre megfőzött barna rizzsel feltesszük főni,annyi vízben hogy ellepje!Tegyünk bele 1-2 teás kanál ételízesítőt!1 órán át kell főzni és kész!


-1.NAP:Leves korlátlanul

-gyümölcs korlátlanul

-natúr joghurt 125 gramm.


-2.-Nap :Leves korlátlanul,

-zöldség korlátlanul

-sovány tej 1.5-ös zsírtartalmú ból 125 ml

-1 db sültkrumpli egy teáskanál vajjal


3.-nap:Leves korlátlanul

-zöldség korlátlanul

-sovány tej 125 ml


-4.-nap:Leves korlátlanul

-3 banán

-6 pohár sovány tej


-5.-nap:Leves korlátlanul

-grillezett csirkemell

sok-sok zöldséggel

-8 szem paradicsom

-sovány joghurt 125 gramm


-6.-nap:Leves korlátlanul

-grillezett sovány marha/sertés szelet

-6 pohár sovány tej


-7.-nap:Leves korlátlanul

-gyümölcs korlátlanul

-sovány joghurt 125 gramm



szóval ennyi lenne!


Én a kalóriatáblázatból néztem zöldséget és gyümölcsöt

De ha rám hallgatsz akkor csak almát,s.répát,és karalábét egyél!

Én ezeket eszem!


Holnap lesz az 5.-napom!


Már kezd egy kicsit nehéz lenni,mert közben meg főznöm kell a családra és néha csorog a nyálam!


Sok sikert!


Timi volta.

-

1498. adrienn63
2011. júl. 6. 16:19

Szia Loranti, engem érdekelne a heti étrended.

Tegnap kezdtem el a diétát,most éhezem, de ezt a hetet kibírom, ha törik, ha szakad.

3 éve leszoktam a dohányzásról, akkor sikerült 10 kilót felszedni, azt most szeretném leadni, mert így nem érzem jól magam a bőrömben.

Holnaptól tornát is beiktatok.

Nekem ízlik a leves.

Hát így a második nap után, mit ne mondjak, a cigarettát egyszerűbb volt abbahagyni, de ennek is sikerülnie kell:):):)

1497. loranti
2011. júl. 6. 09:25

Sziasztok!


Nagyon jó hírekkel szolgálhatok!

Vasárnap kezdtem a leves diétát és 82 kilórol már a 78 felé kacsingat a mérleg!Nagyon boldog vagyok!El sem hiszem hogy végre valami nekem is beválik!

A leves is elég ehető persze egy kis rafinériával!Mert turmixolva eszem és teszek bele egy kanál tejfölt,jól felforrósítom és komolyan finom!Ha valaki kéri a heti étrendet akkor írjon minden nap fel jövök ide!

Vasárnapig kell kibírnom!De így nem is lesz nehéz hogy látom van értelme!Ja és a p57 kapszula nem ér semmit!Én nem attól fogytam hanem a diétától!Szóval 4 nap alatt 3.5 kiló!

1496. bonpprr
2011. júl. 4. 11:32

Sziasztok!

Én is ma ettem idén az első tányérral. ( 2 éve ettem 1x , de 1 tányér után feladtam, de most nagy a motiváció )

Nem kívánok nagy hatást elérni. Hétfő van, csütörtökön megyünk Balatonra. Ha 3 nap után laposabb lesz a hasam, már megérte. Vettem mellé 3 nagy almát, meg cseresznyét -amit szerintem kidobok, mert a fele rossz. Ezek mellé sok- sok víz. Csütörtök indulás előtt megírom mit tapasztaltam. Kg- ot nem írok, nem is figyelem mennyi megy le, ha egyáltalán lemegy. Kitartást mindenkinek, aki most kezdi :)

1495. loranti
2011. júl. 3. 11:55

Sziasztok!

Megfőztem a levest!Úgy döntöttem ma kezdem a ceremóniát!A leves nem valami finom,de azért meg lehet enni!Viszont sok almát eszem!Közben szedem a hoodia p57 kapszulát is!Nos ha 2 együtt nem hat akkor én már jobbat nem tudok kitalálni!Tornáznom sajna nem nagyon lehet,mert gerincsérvem van,így maradok a zsírszegény és szénhidrát szegény étkezésnél!Remélem sikerül!Ha valakinek vannak még tapasztalatai akkor bíztathatna egy kicsit!Sajnos nem vagyok étkezésben valami kitartó,de most az egyszer erőt veszek magamon és végig csinálom!Szívesen versenyeznék is valakivel,az legalább motiválna egy kicsit!

Timi voltam.

1494. kerjan (válaszként erre: 1493. - 0b409e1a00)
2011. jún. 14. 19:18
Keresd meg az egészségguru-t,ott fogyókúrát,utána káposztaleves diéta!
1493. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1491. - Kerjan)
2011. jún. 14. 13:34

Leírod a receptet? Hátha jobb...

Nálam egyébként elég érdekes, mert amikor elkezdem a diétát, a bőröm kitisztul és bár kilóban kevés, vagy nincs csökkenés, a ruháim lötyögnek. Ugyanez a helyzet visszafelé: anyunál voltam egy hétig és csak tömény ételek és sütik után persze a ruhák feszültek, de kilóban viszont nem volt változás. Érdekes...mindenesetre jó a leves még ha csak pár napig is.

2011. jún. 14. 00:26

sziasztok!

én kíváncsi voltam ,hogy fogy-e valaki a káposztaleves diétával!

ezért benéztem ide hozzátok,én télen megvettem a káposztaleves kapszulát,de nem volt kedvem szedni,még mindig megvan!

max.4 kapszulát vettem be,de elment tőle a kedvem,mert azt halottam,hogy semmit nem csinál,ha igen ,akkor is nehezen,nekem meg olyan kell ami hamarább fogyaszt és sokat!

De látom ti itt azt írjátok,hogy levest saját készítésűt fogyasztotok!

én őszintén bevallom,hogy életemben nem ettem káposztalevest,mert azt mondják,hogy undorító,rosszízű,és büdös!

ezért vettem meg kapszulaformában,de attól rengeteget pisiltem,és nem kell mondanom,hogy nagyon büdöset,ezért abbahagytam!

ha fogytok tőle,írjátok már le ide vagy üzibe nekem,hogy levest vagy kapszulaformában szeditek-e?és ha igen,akkor ki mennyit fogyott tőle mennyi idő alatt???

előre is köszy:))))

1491. kerjan (válaszként erre: 1488. - 0b409e1a00)
2011. jún. 13. 20:41
Nehezen, de megéri.Persze azért mozgok közben rendesen.Kerékpár,úszás.Régebben is csináltam,de most találtam egy másik levest.Ezt meg is lehet enni.EGÉSZSÉGGURU.Ebben van gomba is,Ehető.
1490. Hajni80 (válaszként erre: 1489. - 0b409e1a00)
2011. jún. 13. 19:57
Én is most főzöm. Szerintem le lehet fagyasztani.
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook