Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
1549. Aliki (válaszként erre: 1548. - Czifi)
2011. okt. 1. 22:38

Szia


Hát úgy nem annyira hatásos,max amiért fogyhatsz,h alig eszel,s akkor is csak zöldséget,gyümölcsöt.

Ebben pont a káposzta a lényeg,mivel negatív kalóriás zöldség,vagyis többet éget el a szervezet a lebontásával,mint amennyit tartalmaz.

Pont ezért írja a diéta is,hogy minél többet eszel annál többet fogysz.

1548. czifi
2011. szept. 30. 07:47
Sziasztok.Én tegnap kezdtem a diétát,kb:5-6 kg-ot szeretnék leadni.Az lenne a kérdésem,hogy ha csak a levet eszem meg,a káposztát nem,akkor is hatásos??A levessel nincs semmi bajom ,ízlik,de a kápit nem bírom megenni.
1547. Aliki
2011. szept. 29. 09:59

Ma van a 3. nap,eddig könnyű volt,tegnap pizzát evett párom és egy cseppet sem csábultam el,s bolognai főzés közben is kitartó voltam.

De ez a 3. nap nagyon nehéz,olyan gyengék a végtagjaim,s az éjjel is fel kellett kelnem,mert szédültem:S.. de próbálok kitartó lenni,mert már látszik kápileves hatása:D

1546. Marleine (válaszként erre: 1543. - Mazsola99)
2011. szept. 28. 11:07

Szia!


Nem kell marhahúst enned, ehetsz halat vagy csirkemellet, a lényeg, hogy fehérjedús legyen. Ha nem szereted a húst, próbáld ki a tofut.


A gyümölcs nem helyettesíti ezeket a táplálékokat.

1545. Aliki
2011. szept. 26. 12:18

Sziasztok


Édes káposzta helyett lehet savanyú káposztával készíteni a levest?

1544. kerjan
2011. szept. 20. 16:26
Én tegnap kezdtem újra,114 -ről,hétfőn leírom az eredményt.Remélem lemegy megint 5-6 kg.
1543. mazsola99
2011. szept. 20. 13:06

Azt szeretném kérdezni, hogy az olyan napokon amikor marha húst kell enni, akkor azt kötelező ?? nem lehetne gyümölccsel helyettesíteni ??

Köszönöm a válaszokat :)

2011. szept. 14. 10:05

Én még új vagyok, de már voltam káposztalevesen,szakértő vagyok benne. Annyi az egész lényege, hogy tervet kell készíteni. Reggel 1 tányér leves, hozzá kevés abból amit azon a napon lehet enni, ugyanígy ebéd és vacsora.


Nem kell bűnözni, mert akkor az egésznek nem volt értelme. Se 3 óránként enni. Hét nap az egész, ki lehet bírni. Egész nap tömni a gyümölcsöt, annak sincs értelme, mert az nem diéta. Nem kell zabpehely se, turmix se, se egyéb. Persze ha heti 3 kilót akarsz leadni csinálhatod light-osabban is, de ha betartod az étrendet akkor lemegy 7-9kg. Nekem mindig ennyi ment le. Bár most már nem levest eszek, mert nem tetszik az íze, hanem savanyított káposztát, ezzel helyettesítem a levest. Ugyanaz a hatás, a lényeg a káposzta.


Akinek esetleg több +a van, annak érdemes úgy csinálni, hogy minden hónapban egy hétig káposztázni. Aztán utána rendesen enni, meg kicsit mozogni. Mert ha folyamatosan ezt eszi az ember, akkor már nem fog neki lemenni annyi. Én így csinálom.



Nem kell feladni, a jó alak a cél. mert ha mindig feladjuk ha csak pár kiló is van, akkor elhúzódhat a dolog 10 évre. Nem kell feladni. Nehogy már a fogyókúrából álljon az ember élete. Nem vehet fel szép ruhákat, nem nézhet tükörbe, hogy de szép vagyok meg ilyesmik.


Ez olyan mint a Norbi Diéta végső soron 10kg/hó, főleg ha tudjuk, hogy csináljuk. :S

1541. Demonking
2011. szept. 12. 07:56
Aki betartja az 5-8kg-t lead. Én már megcsináltam kb 3szor. Ha az étrendet szigorúan betartod akkor a végeztével nem ognak visszajönni a kilók sem.
1540. Demonking
2011. szept. 10. 20:50
Én majd hétfőn kezdem el, de 5-7kg a garantált.
1539. Mariann63 (válaszként erre: 1537. - Ozimama)
2011. aug. 16. 19:31
Nem szeretnék okoskodni,de szerintem ha ennyi gyümölcsöt eszel,nem fogsz fogyni.Plussz megnöveli a vércukor szintedet,amitől még a normálisnál is jobban fogsz szenvedni az éhségtől.Nem akarlak lelankasztani,de legalább bogyós gyümölcsöket egyél,epret,málnát,ribizlit.Tudom,hogy csak mirelit van,nem baj.Turmixold össze kevés zabpehehellyel,ásványvizzel,jól el is tömit.Szeder még friss is kapható.
1538. ozimama
2011. aug. 15. 19:27
Senki, en a feladas szelen.
1537. ozimama
2011. aug. 15. 16:38
Sziasztok, látom senki, azért én irogatok, hátha majd érkezik valaki. Kicsit elkeseredtem, én egész nap gyümölcsöt nasizok, eszem ami belém fér. Eddig volt két tányér leves, még legalább egyet megeszek ma, plusz reggel amikor kinyitottam a szemem egy kis sárgadinnye, azóta meg volt vagy 1o szilva, vagy 3 körte, 1 alma, pár szem málna. Visszaolvastam pár előző hozzászólást, volt aki alig evett 1-2 almát a leves mellé és nem fogyott, nagyon remélem, hogy nem járok így, mert én úgy értelmeztem, hogy amit szabad enni, abból akármennyit. Na
2011. aug. 15. 13:18
Sziasztok! Én még nem kezdtem el, csak szeretném. Arra lennék kíváncsi kinek, mi a tapasztalata, a leadott kilók visszajönnek? Érdemes belekezdeni?
1535. ozimama
2011. aug. 15. 10:58
Senki nincs itt? Jól jönne egy diéta társ.
1534. ozimama
2011. aug. 15. 10:27
Elkezdtem. Megvolt az elso leves.
1533. ozimama
2011. aug. 14. 19:02
Szia megint, ma lett pizza is, szalonna is, de a vendégek elmentek, holnaptól megszokott hétköznapok, tehát hajrá leves, jövök. - remélem még mindig 81-ről indulok:(
1532. kerjan
2011. aug. 14. 05:59
Én újra megcsináltam,igaz csak 5 napos lett,de a 4 kg így is jól esik.Szeptemberben újra megcsinálom és megint 4-5 kg.Azért, lassan haladok.
1531. ozimama
2011. aug. 13. 19:23
Na megint itt, közben a leves kifőtt, isteni, viszont egy baj van, ittalvós vendégeim lettek, holnap nagy reggeliztetés, szalonnás rántottás, ezt nem bírom ki, tuti.
1530. ozimama
2011. aug. 13. 17:06

Sziasztok, én most főzöm a levest, óriás adag lett, holnap kezdek, 164 cm 81 kg, 6 kg minuszt szeretnék.

Olvasom, hogy van aki alig fogyott, remélem az én esetemben nem lesz így, egyelőre pontosan azt akarom enni, amit a diéta ír, illetve, mivel a kisbabám néha még rájár a cicire gondoltam pár szem mandulát megeszek minden gyümölcs napon, hogy fehérje is legyen.

Kitartást mindenkinek, aki már csinálja, és aki még gondolkodik.

1529. mnoors
2011. aug. 13. 14:05
hát megcsináltam és az eredmény 2.8 kg mínusz...kicsit többet remeltem, pedig még edzettem is a leves evés mellett...
1528. mnoors
2011. aug. 10. 21:02
Szia Málna83, köszi a tippet, akkor még ma beszedek egy csomó c vitamint. egyébként én is pont 1,5 kilónál tartok a fogyásban. ahhoz képest hogy 5 kg volt a cél, jó lesz ha 3-at fogyok ezzel a tempóval.pedig én se csaltam egy falatot se!az a baj nem bírok többet enni belőle annyira rossz.
1527. Málna83
2011. aug. 8. 08:34
egyébként az első diétámat azért adtam fel, mert a negyedik napon belázasodtam, annyira legyengült az immunrendszerem. Ezért elhatároztam, hogy nyomom magamba a vitamint mellette, és most semmi bajom.
1526. Málna83 (válaszként erre: 1524. - Mnoors)
2011. aug. 8. 08:30
kedves mnoors, nagyon fontos, hogy a diéta alatt legalább naponta 3000 mg C vitamint és valamennyi calcium-magnéziumot szedj! Azért fáj a fejed, mert igaz, hogy a káposztában sok a vitamin, de közel sem annyi, mint amennyire szükség van. (ráadásul kifő a nagyrésze). És a vízivásról se feledkezz meg! (napi 1,5 l minimum).
1525. Málna83
2011. aug. 8. 08:24
sziasztok, én most vagyok az ötödik napon, és semmit nem csaltam, szerintetek normális, hogy csak 1,5 kg ment le??? Nem értem. Igaz, napi kb 8 deci- 1 liter turmixolt levesnél többet nem tudok megenni. Másodszorra csinálom a diétát, az elsőt a negyedik napon feladtam, ezért a levesnek már a szaga sem esik jól... Ebédidőben, amikor már nagyon éhes vagyok, összeturmixolom az adag levest és legyűröm. Többet kellene ennem belőle?
1524. mnoors
2011. aug. 7. 14:56
Sziasztok! én tegnap kezdtem, elég rosszul ébredtem ma reggel, fej fájás az éhségtől, de elhatároztam hogy végigcsinálom.5 kg mínuszt remélek.
1523. Hevics
2011. aug. 6. 17:11
Sziasztok! Másodszorra vágok neki a kúrának. Az első 3kiló mínuszt eredményezett, ami nem túl sok pedig nem csaltam. Most kipróbálom még egyszer hátha nagyobb sikerrel járok. 175cm és 84kiló vagyok. 12-14 kilót szeretnék leadni magamról...persze nem egy hét alatt... 3.napnál járok csak levest és gyümölcsöt eszem, egész jól lehet bírni, mert szeretem a káposztát.
2011. aug. 4. 11:51
Sziasztok! Szeretném elmondani nektek tapasztalataimat a káposztaleves diétával kapcsolatban. Már amennyi tapasztalattal ezidáig rendelkezem:) Nos én hétfőn azaz augusztus 1-jén kezdtem neki a diétának. Ma van a 4. napom. Eddig nem is mértem magam, mert általában egy diétánál ha nem fogyok pár nap után, ott abba is hagyom (tudom rossz szokás). Hát ma reggel gondoltam mégis megmérem magam. 171 cm vagyok és 83 kg-ról indultam. És ma, a 4. nap reggelén 80 kg-ot mutatott a mérleg:) Nagyon örülök ennek az eredménynek, márcsak azért is mert nem hiába kínoztam magam:S Mert mit ne mondjak elég nehéz betartani ezt a diétát:S Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én állandóan éhes vagyok, és nem épp a káposztaleves az az étel, amit úgy szívesen megennék:) Volt sok olyan pillanat ez alatt a pár nap alatt, hogy majdnem feladtam, ott volt a finom pizza, lángos, amiket nap mint nap sütöttem, és csak egy hajszál hiányzott.....:) De mostmár örülök hogy nem tettem:) Na mindegy, a lényeg hogy folytatni fogom a diétát és ha ilyen jól megy, biztos hogy az a kitűzött 5 kg, a diéta végére le fog rólam olvadni, mostmár biztos vagyok benne. Szerintem hatásos, de az is lehet hogy szervezettől függ. Én sokféle diétát kipróbáltam már, de ilyen villámdiétát még soha. Na köszi ha valaki elolvasta, és írjátok meg ti is, hol tartotok a fogyikúrával, vagy csinálja még valaki egyáltán?
1521. Mariann63 (válaszként erre: 1518. - Teszt25)
2011. júl. 26. 18:10
Le a kalappal előtted,Neked van akaraterőd.Utána sem jöttek vissza a kilók.Te főzted a levest,vagy rendelted a Gastroyaltól?
1520. Mariann63 (válaszként erre: 1519. - Laurica12)
2011. júl. 26. 17:55

Milyen magas vagy mindehez?

Ne értsd félre,nem kiokitani akarlak,de neked még nem fogyóznod kellene,hanem valami olyat sportolni,ami feldob,picit visszavenni a napi szénhidrátból,édességekből.Te még ebben a korban attól is lefogysz,ha elhagyod a fehérlisztet és a cukrot az étrendedből.Próbálj dietetikustól tanácsot kérni,biztos segit.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook