Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta 1 hét alatt -5 kg fórum

Káposztaleves diéta 1 hét alatt -5 kg (beszélgetős fórum)


2011. okt. 4. 20:13

Sziasztok.


En2dik napja csinalom de nekem nagyon nehez sajna..nagyon nassolos vagyok, sok afeleslegem, meg a szabadidom ,amit evessel tolthetek..:( mar most unom a kaposztalevest, pedig szeretnem kibirni..de meg 5 nap hatravan:(

2011. aug. 4. 12:05
Ja amúgy 171 cm vagyok, úgyhogy azért is jó lenne ha 60 valamennyi lennék, azzal már kibékülnék:) Nem akarok vékony lenni, de teltkarcsú se, mint most..Szóval hajrá mindenkinek!:)
2011. aug. 4. 12:04

Sziasztok!

Kate82 gratulálok, nagyon szép eredményt értél el:) Én már 4 napja csinálom a diétát, azaz ma van a 4. napja:) 83kg-ról indultam, és ma reggel 80-at mutatott a mérleg:)) Szóval 3 kiló 4 nap alatt:D Nagyon örültem neki. Folytatni fogom, remélem sikerül kibírnom ezt a hetet, és leadni még pár kilót, lehet én is követem a példád, és megcsinálok még egy hetet:D Majd meglátom mennyi lesz a végeredmény...olyan 75-nek már örülnék...De a célom hogy 6-ossal kezdődjön a kilóm:D Na kitartást mindenkinek! És írjatok!

2011. júl. 25. 13:37

Sziasztok végigcsináltam 15. nap reggel -7,5 a vége.

Nem állok meg folytatom.Maradok a napi 1000-1200 kalóriánál, mától ismét tornázom Norbira napi 40 percet csak délelőtt eszek majd szénhidrátot és abból is csak keveset.Remélem továbbra is olvadnak majd le a kilók:-)

Mindenkinek sok sok kitartást kívánok:-)

2011. júl. 24. 08:39
Sziasztok!Ma a mérleg szerint -7 kg-val vagyok kevesebb.Holnap lesz vége valószínűleg nem lesz meg a 8 kg de ennek is nagyon örülök.Pedig nem csaltam volt hogy 1 nap csak 1 banánt és 1 tányér káposztalevest ettem.Holnaptól 90 naposat csinálom.Jó lenne őszre újra a régi lenni.
2011. júl. 17. 20:16

szia!


A vég eredmény 5 kiló lett!

Most eltelt egy hét!Holnaptól kezdem a savanyú káposzta leves diétát!Még legalább ennyit szeretnék fogyni!Remélem sikerül!Kitartás!Ha nem csábulsz el akkor biztos a siker+! ja és a lényeg!!!!Én 1 hétig rendesen táplálkoztam mindent!Persze módjával,és nem híztam vissza a leadott 5 kilóból egyetlen dekát sem!Úgyhogy meg cáfolom azoknak a véleményét akik azt mondják hogy aki egy hét alatt ennyit fogy ,többet fog visszaszedni!De ebben a kajálásban volt pizza,marhapörkölt tésztával,meg minden ami hízlal és finom!

2011. júl. 15. 09:49

Sziasztok én már másodszor csinálom végig.Nekem ez a diéta bevált.

A múltkor 4 kg fogytam vele.Most hétfőn kezdtem 4 nap alatt 3 kg fogytam.

Remélem meglesz az 5 kg.Én 2 hétig szeretném csinálni.

Szerencsém van mert én szeretem a káposztalevest és az utolsó napokban sem untam meg.Mivel szeretem az erős pistát szoktam bele tenni így még finomabb:)Kedves loranti.Ezek szerint egyszerre csináljuk.:)Kíváncsi vagyok mennyivel zárjuk a hetet:)Én 92,5-ről indultam ma a mérleg 89,5 mutatott:)

2011. júl. 7. 08:29

Sziasztok!


Nagyon jó hírekkel szolgálhatok!

Vasárnap kezdtem a leves diétát és 82 kilórol már a 78 felé kacsingat a mérleg!Nagyon boldog vagyok!El sem hiszem hogy végre valami nekem is beválik!

A leves is elég ehető persze egy kis rafinériával!Mert turmixolva eszem és teszek bele egy kanál tejfölt, jól felforrósítom és komolyan finom!Ha valaki kéri a heti étrendet akkor írjon minden nap fel jövök ide!

Vasárnapig kell kibírnom!De így nem is lesz nehéz hogy látom van értelme!Ja és a p57 kapszula nem ér semmit!Én nem attól fogytam hanem a diétától!Szóval 4 nap alatt 3. 5 kiló!

2011. ápr. 11. 18:16
Á, 4 napnál feladtam. Nem a legjobb..
2011. ápr. 11. 17:28

most akadtam erre a fórumra, valaki fogyózik most ezzel?

mik a tapasztalatok? elég szimpinek túnik...

ma én ahagyományos káposztaleves fogyit kezdtem el, amivel első napon csak gyümit lehet mellé

2011. márc. 25. 08:13

Köszi a válaszokat.

A Feminán találtam.. Én is gondolkodtam rajta, hogy estére káposzta és tejföl..sőt vettem hashajtó tablettát is.. lehet a ma éjszakámból kimarad az alvás..de egy alapos pucolás rám fér, mert állandóan fel vagyok fújódva, és rendesen nehéz a hasam :S

A korom: 19, a magasságom: 167 cm, súlyom: 63 kg, eddig leadott mínuszaim: -17 kg.

Az a baj, hogy a hasam nagy maradt. Persze a combom is, de főleg a hasammal van a gond. Keveset tornázom, de már igyekszem változtatni ezen.

Még -8 kg-tól szeretnék megszabadulni.. :)

A diéta után updatezni szeretnék ismét.. csináltam már, akkor szépen le is ment 5 kg, de megállt..úgy, hogy gondolom kell a szervezetemnek a pucolás és a változás..:)))))

2011. márc. 25. 06:21
Meg mindez attól is függ, hány kiló a súlyfelesleg. 30-40 kiló esetén seperc alatt lemegy 5, de ha valakinek csak 5-6 kiló van, az sokkal nehezebben indul meg.
2011. márc. 25. 06:19
Egy hét alatt ami lemegy, az szervezetből távozó víz. Ilyen hamar nem bontja az emberi szervezet a zsírt. Én anno amikor elkezdtem a pai you guo-t, pont 5 kilót fogytam az első héten. Igen látványos volt a "fogyás", mert az ujjaim és a bokám sokat karcsúsodott, mivel én mindig is ödémás voltam. Valószínű a belső szerveim körül is volt ödéma, mert sokkal vettem a levegőt is. De a tényleges fogyás csak 2-3 hét után indult meg, akkor viszont már villámgyorsan, 3 hónap alatt 18 kiló ment le. Azóta visszavettem a tempót, összesen 25 kilót fogytam, de a PYG-t csak nem egészen 3 hónapig szedtem, azóta szigorúan, csak update 1 és torna heti 2-3x.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 840bd70224)
2011. márc. 25. 06:11

"Gyors és látványos fogyás – egy hét alatt x kiló "


Hát, ha valami így kezdődik, én abban már nem hiszek. Ez nem ilyen egyszerű.


Amúgy persze sok sikert! :)


(ezért egy kiadós hasmenéssel szerintem számolhatsz, és az már eleve súlyvesztés)

2011. márc. 25. 06:06
Még nem is hallottam erről a diétáról. Hol találtad?
2. Ágnesovics (válaszként erre: 1. - 840bd70224)
2011. márc. 25. 05:59
A savanyúkáposzta tejföllel elég merész vállalkozás, nem tudom be merném-e vállalni! :D
2011. márc. 25. 05:54

Mit érhetsz el a diétával?


* Gyors és látványos fogyás – egy hét alatt akár 5 kiló

* méregteleníted és megtisztítod szervezeted

* feltöltöd vitaminháztartásod

* csökkented koleszterin- és vércukorszinted.


Mintaétrend

1. nap


Reggeli: rozskenyér egy szelet sonkával, paradicsom, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.

2. nap


Reggeli: egy pohár joghurt, áfonyalé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet, főtt krumpli, káposztasaláta.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy főtt krumpli.

3. nap


Reggeli: müzli tejjel, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta reszelt sajttal.

4. nap


Reggeli: barnakenyér vékonyan megkenve margarinnal, gyümölcstea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet káposztás uborkasalátával, barnarizzsel.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, csirkemell-sonka, uborka.

5. nap


Reggeli: magos kifli egy szelet sonkával, uborkával, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta pirított kenyérrel.

6. nap


Reggeli: egy pohár gyümölcsjoghurt, egy pohár zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: sült hal petrezselymes főtt krumplival, káposztasalátával.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy felkockázott alma.

7. nap


Reggeli: gyümölcsös müzli tejjel, egy pohár gyümölcslé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.


KINEK MI A VÉLEMÉNYE ERRŐL A DIÉTÁRÓL? VÉGIG CSINÁLTA MÁR VALAKI? HÁNY KG-TÓL SZABADULT MEG?

VÁLASZOKAT VÁROM! ÉN MA KEZDEM.. =))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook