Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb hajpakolás? fórum

Melyik a legjobb hajpakolás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. jan. 22. 13:49
A PHYTOnak vannak nagyon jó pakolásai.
2013. jan. 22. 13:32
Lányok! A hajat elsősorban nem kívülről kell ápolni, hanem belülről!!! Én pl rengeteg, direkt hajra való B vitamint szedek, egy speckó vitamint, amiben úgy vannak összeállítva a különböző fajta B vitaminok, hogy a hajnak és körömnek a legjobbat adja. Amíg belülről nem ápolod, addig hiába raksz rá naponta különböző csodapakolásokat... :)
60. dorus
2012. dec. 13. 12:56

Sziasztok!

Sok mindent kipróbáltam már a professzionális cuccoktól kezdve. Ami a legjobban bevált, mégis otthoni recept:

-> Olívaolaj, ricinusolaj és egy kis tökmagolaj összekeverve kb. 10:4:1 arányban. Rajtahagyom mosás előtt pár órát, és csodát tesz.

Amúgy bolti olcsó hajpakolásból nekem is bevált a Serical latte, mint sok mindenki másnak is. Professzionálisból pedig a Schwarzkopf-Bonacure Repair Rescue pakolása.

Hajvégápolóból szüntelen keresem, de nem találom a tökéletest. Elfogyasztottam már az Avonosakat, a L'oreal selymes olaját, Kallos, Gliss Kur hajvégápolóit és Bonacure Oil Miracle-jét is... De egyiket se mondanám tökéletesnek. Ha tudtok valami tényleg tutit, segítsetek!!

59. bartaldora (válaszként erre: 43. - Brájgátta)
2012. jún. 24. 20:52

Szia!


A mézesre én is kíváncsi lennék, de én egy tejproteinest próbáltam, most egy gyümölcsös változatú van. Az előbbi jobban bevált, de a gyümölcsös sem rossz. Ha a mézest kipróbáltad, várom a visszajelzésed, mert azt én is kipróbálnám.

2011. jún. 9. 12:15
Sziasztok! Van valakinek véleménye, tapasztalata a Stella Vita Care hajpakolásról??? Elméletileg a leírás szerint ideális festett, igénybe vett hajra...kíváncsi lennék, igaz e???
2011. máj. 5. 15:19

Sziasztok!


Ha töredezett a haj, abból érdemes vágatni (Én is így csináltam és vettem egy hővédő, hajegyenesítőt (TonyandGuy).Mióta ezt a hővédőt használom, szebb a hajam, egyszerűbb kivasalni... Sampont pedig Himalayat használok igaz még csak 2szer mostam meg a hajam vele, de szerintem jó. Pakolást is TonyandGuy-osatok fogok venni, mert a hővédője bevált hátha ez is beválik. Egyébként a pakolást én úgy tudom nem kell az egész hajba, főleg a fejbőrbe kenni, ha használok pakolást, akkor a hajam végére szoktam tenni. :-)

56. gia333 (válaszként erre: 51. - Anthico)
2011. ápr. 30. 11:26
Próbáltad az Alverde hajpakolásokat/hajbalzsamokat is? Tudnál ajánlani esetleg valamit, hosszú festett töredezett hajra?
55. 75f7468ed2 (válaszként erre: 54. - Flaky87)
2010. nov. 12. 12:08

Szia!


Ez mennyibe kerül?

2010. szept. 7. 14:14
Én már mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem használt. Vettem olcsóbbat, drágábbat, mindenkinek beváltat, de semmi. A hajam ugyanolyan seprűszerű maradt. Nemrég vettem egy alfaparf hajpakolást, az egyik legolcsóbbat(salone the legendary) és isteni. Imádom az illatát, meg tényleg puha, selymes és fényes lett a hajam, végre. Én mostmár csak alfaparfot teszek a hajamra. :)
2010. márc. 21. 12:58
Én egy pro!aim nevezetű terméket használok és nagyon bevált!Nem korpás,nem zsíros,nem hullik,és még a seprűs,száraz hajat is helyrehozta!:)
52. Burkuska (válaszként erre: 51. - Anthico)
2010. márc. 21. 12:43
Köszi:)
51. Anthico (válaszként erre: 50. - Burkuska)
2010. márc. 21. 12:39
Annyit elárulok, h kell egy kis idő, mire "átáll" a haj. Én lassan fél éve téretem át teljesen az alverde termékeire (lábkrém, testápoló, sampon, balzsam, arctisztító, kézkrém, dezodor,...) és most vettem észre, h sokkal kevesebbszer kívánja a hajam a mosást:)
50. Burkuska (válaszként erre: 46. - Anthico)
2010. márc. 21. 11:06

Köszi!

Láttam már a termékeket,de még nem vettem.Na,majd most:)

49. brájgátta (válaszként erre: 48. - Anthico)
2010. márc. 21. 09:55
Köszi! :)
48. Anthico (válaszként erre: 47. - Brájgátta)
2010. márc. 21. 09:53
Az általam említett sampon (Alverde) 600 Ft kb. Sok illatban megtalálható, nekem legjobban a mostani citromos-barackos tetszik. Van mellé balzsamja is és ha jól láttam, hajpakolásokat is lehet kapni.
47. brájgátta (válaszként erre: 46. - Anthico)
2010. márc. 21. 09:51
És kb. milyen árban vannak ezek a termékek?
46. Anthico (válaszként erre: 45. - Burkuska)
2010. márc. 21. 09:49
Alverde termékeit, ez egy dm-es márka. Igaz, a samponjain nincs meg BDIH-s embléma, de összehasonlítva a márkásabb samponokkal, mérföldekkel jobb és persze árban ugyanott van. Tervezem, h biosampont is veszek majd, de az bizony nagyságrendekkel drágább és kevesebb ideig bírja. :S
45. Burkuska (válaszként erre: 44. - Anthico)
2010. márc. 21. 09:47
Milyen natúr kozmetikumot használsz?
2010. márc. 21. 09:42

Én személy szerint natúrkozmetikumokat ajánlanék. Egyszer elég volt megnézni, milyen szemetekkel tömik tele a nagy, neves cégek az agyonreklámozott termékeiket :S Nem csoda, h szegény haj zsírosodik, töredezik, korpásodik, hullik :S

Amióta natúrkozmetikumokat használok, gyönyörű a hajam és nem kell olyan sűrűn mosni, pedig vasalom is.

2010. márc. 21. 09:36

Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata a Kallos pakolásokról?

Tegnap vettem mézeset, remélem beválik.

42. zsuzso100 (válaszként erre: 39. - A14deb9047)
2010. febr. 7. 12:11
Ricinust hogy használod? Milyen kiszerelésben szoktad venni?
2010. febr. 7. 12:04
Syoss-t próbálta valaki?
40. 8559ed0e1b (válaszként erre: 37. - Makrai.lilla)
2010. febr. 7. 12:03
Én is vettem már nagyon drága "márkás" terméket,és nem volt jobb mint a "no name,fodrászkellékesnél kapható társai".
2010. febr. 7. 11:49
Langyosított ricinus! Patikában lehet venni, nem drága, vegytiszta, semmi adalék meg színezék. Én 10 naponként használtam a derékig érő hajamra, 2 hónap alatt csodát tett, persze 2-3 hónaponként nem árt 1-2 cm-t levágatni belőle. Samponból is a legegyszerűbbet, ha még lehet kapni azt a bizonyos WU2 olajos sampont. S utána még a folyosót, erkélyt, ablakpárkányt is fel lehet mosni vele!
38. Marjann (válaszként erre: 13. - Babi83)
2009. márc. 17. 09:28

Kérdezd meg a fodrászod, hogy ő mit használ, mit ajánl és vedd meg fodrászboltban!

Nem tudom az enyémnek mi a neve, de kb egy ezres a liter hajpakolás (valami mandulatejes azt hiszem). Barátnőmmel vettük, elfeleztük, hónapok óta használom hetente 1-2 szer! Sokkal olcsóbb, mint a boltban vett márkás cuccok és nekem nagyon bejött.

2009. márc. 17. 09:23
hallottatok a Bed headröl? nagyon drága,amerikai de kegyetlen jó, itt egy pakolás stb 4-5 e ft.kimondottan csak pár helyen lehet kapni pesten is,egyszer vettem töle egy pakolást,hát mondanom sem kell...vagy a Lifetex
2009. jan. 26. 13:24
Örülök:)
2009. jan. 26. 12:44
Puha és fényes lett a hajam. :)
34. 8559ed0e1b (válaszként erre: 33. - Funky_b)
2009. jan. 26. 11:31

Tuti jó lesz csak jól öblítsd ki!

Majd írj.

2009. jan. 26. 11:28
Bedunsztoltam a fejem:) Krisztine ötletével: placentás cucc+méz+hajvégápoló+fólia+törcsi. Kíváncsi leszek a méz mit tesz a hajammal. Majd írok a tesztelés után is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook