Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kistarcsáról pozitívumok, negatívumok? (oda költöznénk) fórum

Kistarcsáról pozitívumok, negatívumok? (oda költöznénk) (beszélgetős fórum)


11. a9e26193e7 (válaszként erre: 1. - 61bd9a38f9)
2012. dec. 8. 18:48

Negatívumok vannak - tele irigy tót parasztokkal. Ha otthon kussolsz ki lehet húzni pát évet, vagy kocsmaturné...


Drágának drága, de semmi extra!

10. 61bd9a38f9 (válaszként erre: 9. - Papesz28)
2011. aug. 12. 20:39
igen, telket...
2011. ápr. 4. 22:12

majafátyla!


Most csak telket vesztek?

2011. márc. 30. 16:06

Köszi szépen ezek is hasznos infók! :)

Segítettél a BKV jeggyel is!(nem tudtam):)

Remélem oda tudunk költözni :)

2011. márc. 30. 09:08

Na ezek jó kérdések... ezekben pont nem vagyok annyira otthon.... :(


A kórházat nem ismerem még annyira... Após jár oda ortopédiára, meg volt fülészeten, elég sokat kellett várni, de ez szerintem a magyar egészségügyben nem meglepő :( A férjem nagymamája feküdt bent, elég tisztának tűnt a kórterem és nem volt túlzsúfolt. Meg a gyerekkel voltam egyszer a fülészeten, normális volt az ügyeletes orvos. Többet nem tudok róla...


Közösség... háát, mivel én is a városban töltöm a nap 90%át, nem nagyon tudok erről mit mondani... Vannak rendszeres programok, amikre ha eljársz, biztos, hogy megismersz egy csomó embert, és ott biztos van közösségi élet, de ezt annyira nem ismerem. Van valami színjátszókör, meg néptánckör, ha ilyesmik érdekelnek. Szóval szemfüles ember biztos itt is talál közösségi életet :)


Asszem most nem sokat segítettem...

2011. márc. 29. 18:16

Köszönöm szépen az infókat, megerősítettetek :)

A héten teszünk ajánlatot egy telekre és remélem ott lakunk majd :)


Szjudy77! Még a kórház érdekelne, ha így felajánlottad, h segítesz még kutakodni :o) Milyen és a Kistarcsai közösség milyen? (ha van egyáltalán) Köszi:)

2011. márc. 28. 12:40
Sokat jártam ott, lakik ott egy barátnőm. Nekem nincsenek tapasztalataim ott élés terén, de ő nagyon szereti. Közel a város, mégsem a városban laksz. M0-ás egy köpésre, onnan meg bárhova gyorsan el lehet jutni.
2011. márc. 26. 11:57
Én ennyire pontos tapasztalatokkal nem rendelkezem, de dolgoztunk ott , és azt kell mondjam, a belváros egy köpésre:), vásárlás, minden téren nagyon ott van, (élelmiszer, barkács, bármi), szóval én is ajánlom:)
2011. márc. 25. 09:34
Szia! Én ott lakom, az Auchan melletti részen. Aszfaltút és kábeltévé nincs, de azon kívül rendben van a környék. Közlekedése szuper - hévvel 20 perc az Örs vezér tere, onnan meg metró a belvárosba, ráadásul a budapesti bérlet a kórházi megállóig érvényes, tehát még kiegészítőt sem kell venni. Bölcsőde még csak tervben létezik (talán a közbeszerzési szakaszban de ebben most nem vagyok biztos), 2 óvoda, 2 iskola és egy szakközépiskola van a városban. Orvosi rendelő, gyógyszertár a központban, + utóbbiból az Auchanban is van egy. A két gyerekorvos + a védőnők is normálisak. Bevásárláshoz Auchan, Lidl, meg állítólag idén lesz egy CBA is a kórháznál. Mire vagy még kíváncsi, kérdezz nyugodtan :)
2011. márc. 24. 15:17
Sziasztok! Szeretnénk Kistarcsára költözni és keressük a pro-kontra érveket. Szívesen veszek minden kommentet :) köszi(leendő kismama):)
2011. márc. 24. 15:14
Kistarcsáról pozitívumok, negatívumok? (oda költöznénk)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook