Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "KOS" csillagjegyűek, ti milyen fogyókúrával fogyiztok? fórum

"KOS" csillagjegyűek, ti milyen fogyókúrával fogyiztok? (beszélgetős fórum)


11. Parakleitosz (válaszként erre: 1. - Csilla2342)
2011. jún. 14. 17:24
Szia Csilla!Válassz olyan sportot amiben jól érzed magad!Nem tudom mennyit szeretnél fogyni.Kardiozni mindig kell(ez lehet futás,kerékpár,lépcsőzés stb..),mert zsírt égetni a szervezet csak a mozgás kb 40-45 percétől kezd.Aztán jöhet a torna testrészre szabottan,láb,has,kar.A súlyzós edzéssel szépen lehet formálni testrészeket.A mozgás mellet az étkezeés is fontos,kevés szénhidrát ajánlott!Max 14 ig egyél szénhidrátot!Én évekig testépítettem és futottam,a sport fontos volt az életemben,sajnos az elmúlt 2 évben nem sportoltam,de nem híztam semmit és ez az étkezés miatt van.Írjál nekem,szívesen segítek,amit tudok!(Már ha tudok egyáltalán)Amúgy a hitedet ne a csillagjegyedbe gyakorold,Te is le tudsz fogyni és lehetsz csinos!Kitartás!
10. Sookie (válaszként erre: 8. - MissRituska)
2011. márc. 29. 21:08
Szia! Én is oroszlán aszcendensű vagyok, és a verseny ami a legjobban motivál. :D
2011. márc. 24. 17:09
Köze nincs a csillagjegynek a fogyókúrás módszerekhez:)De ezért most meg ne kövezzetek!Csak mert én is kos vagyok.
2011. márc. 24. 15:28

Szia Csilla!


En is kos vagyok.Raadasul oroszlan asscendenssel. :)

En is updattel fogytam 25 kilot es ratalaltam a ZUMBARA a zumban kivul barmi hajt ami VERSENY! :) Szval akar a futopadozas is,ha nyerni kell.:) Tesommal szoktuk egymast osztonozni.O is kos. :)

2011. márc. 24. 15:09

Én reggelente tornázok 15 percet és sokat mozgok (gyalogolok a buszhoz reggelente 20 percet)

Jön a kerti munka ,a többi mozgást ott végzem:)

6. zsizsmizs (válaszként erre: 4. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 24. 14:39

Ebben lehet valami. Mert pl. én a diétát nem bírom. Mindig ugyanazt enni... pfffff

És a mozgásban is az tetszik, ami nem unalmas. Ezért nem bírom a futást, a bicózást, úszást, konditermet. Az aerobic viszont bejött, sokféle óra van, lehet válogatni. :)

5. csilla2342 (válaszként erre: 4. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 24. 14:37
akkor rossz volt a jellemzés? :( most már nem értek semmit.
2011. márc. 24. 14:34
" Csillagjegyem is írja, hamar feladok mindent,"nem jellemző a kosra ,inkább ha megkapta nem kell neki:) bármire vonatkozik az izgalom hajtja,tehát változatos.
3. csilla2342 (válaszként erre: 2. - Sookie)
2011. márc. 24. 14:30
szia! és sikerul is kitartanod mellette? nincs olyan amikor fel akarod adni?
2011. márc. 24. 14:29

Szia!

Én update-tel.

2011. márc. 24. 14:27

Sziasztok!!!

Arra lennék kíváncsi, h úgy, mint én (kos), ti milyen fogyókúrát alkalmaztok, ami sikeres is. Mert én eddig mindennel próbálkoztam, de mivel a csillagjegyem is írja, hamar feladok mindent. így ezt is.

Légyszi írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook