Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ételek készíthetők héjában sült krumpliból? fórum

Milyen ételek készíthetők héjában sült krumpliból? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 25. 08:59
Tisztítás után félbevágva és töltve: ami szemnek-szájnak ingere.
2008. jan. 6. 12:19
"Díszes burgyonyatál" petrezselymes vajas... Ha érdekel a recept írj.
2007. dec. 11. 15:21
petrezselymes bugonyát imádom, köretként, mikor megfőzted a kruplit, megpucolod kockázod, hagymát olajon megpárolod, aztá bele a főtt krumpli, rá egy kis só, meg apróra vágott petrezselyem, Isteni fincsi!! :O) Rántott cuccokhoz.
2007. dec. 11. 14:10
Megfőzöd megpucolod,kis karikákra vagy kockákra vágod,tepsibe rakod,öntesz rá egy kis olajat,magyaros fűszerkeveréket vagy delikátot és megsütöd.sülthusival isteni!!
2007. szept. 26. 10:59

Én egy tortareceptet tudok,aminek a krémje sült krumplival készül.Igaz,több krumpli kell hozzá,mint amennyi neked megmaradt,de azért leírom,egyszer érdemes kipróbálni,nagyon finom.Én nem igazán szeretem a vajas krémekkel készült tortát,így szinte minden alkalomra ezt sütöm.


Hozzávalók a tésztához:6 tojás,6 tojás súlyu cukor és liszt,9 evôkanál víz. Ezekbôl piskótát sütünk,majd 3 fele vágjuk.

A krémhez:25 deka vajat habosra kavarunk 25 deka cukorral,belekavarunk fél kiló áttört héjában sült krumplit,25 deka darált diót,kevés rumot és egy cs.vaniliás cukrot.


A tortalapokat mielôtt megkenném a krémmel,meg szoktam locsolni rumos sziruppal.Ha elkészíted,és gyerekek is esznek belôle,arra figyelj,hogy rum helyett eszencet használj.:DDDD

2007. szept. 26. 08:48
Nem tudom van-e már ilyen recept, de leírom: kettévágva, kiskanállal egy kicsit kimélyítjük a belsejét, a törmeléket összetörjük villával összemaszikolt füstöltparizerrel, pici só, bors reszelt hagyma bele és visszatöltjük a krumpliba. Tejföllel elkevert sajt rá és készre sütjük.
2007. szept. 26. 08:20
Héjában sült burgonya tonhallal és metélőhagymával - kukk a receptek közé:D
2007. szept. 26. 07:07
...szórsz...
2007. szept. 26. 07:07
...veszel egy kis juhtúrót, rápakolod a krumplira, borsot tekersz, sajtot szürsz, és isteni kajád lesz:))))
2007. szept. 26. 07:04
Tnap maradt egy pár db megsült krumplink.Érdekelne hátha tud valaki recit vagy helyet hol találhatok ilyet.
2. DOMA
2007. szept. 26. 07:04
töltött csirke salátával
2007. szept. 26. 07:03
Héjában sült krumplihoz valami jó reci?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook