Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralni járók! Fontosnak tartjátok a kifejezetten felnőttek részére szervezett programokat az adott nyaralóhelyen? fórum

Nyaralni járók! Fontosnak tartjátok a kifejezetten felnőttek részére szervezett programokat az adott nyaralóhelyen? (beszélgetős fórum)


12. anyucika3 (válaszként erre: 11. - Zitkababa)
2011. márc. 25. 16:02
Nem.Nyaralni azért megyünk,hogy együtt legyen a család,együtt érezzük jól magunkat,közös programokat szervezzünk,pihenjünk,kiránduljunk,felfedezzünk...stb.Ezek a programok jók itthon a hétköznapokban,kikapcsolódni mozogni,de nem nyaraláson.Nekem ott a sport az úszás,amennyi időt csak csak lehetséges a tengerben,és a tenger patron tölteni.
2011. márc. 25. 15:57
Hajlandóak lennétek egy-egy ilyen programért- ami felkeltette az érdeklődéseteket- fizetni?
2011. márc. 24. 18:06
hat engem az ilyen dolgok abszolut hidegen hagynak. ha nyaralunk, akkor kikapcsolodni akarunk: azni a vizben, punnyadni a viz mellett, jokat enni, csavarogni.
9. mimmo33 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2011. márc. 24. 11:14

És mi?

A kérdés az volt, hogy fontosnak tartom e...

2011. márc. 24. 10:53
Részt venni semmiféleképpen sem kötelező!Az ilyen programokat az éppen otthonlévő, "unatkozó" utazóknak szervezik, hogy ők is találjanak valami szórakozást. Ilyenkor jó egy kicsit a naponlustálkodásból, tétlenségből kicsit felfrissülni. Én is, mi is ilyenformán értelmezzük és vesszük igénybe azt, amihez hangulatunk van, ami tetszik is.
2011. márc. 24. 10:51
Nem, mi inkább kirándulni szeretünk, múzeumokba, állatkertekbe járunk, megnézzük a közeli várakat, sétákat teszünk az óvárosban. Szóval igazából számunkra az az ideális, ha van hol aludni és adnak reggelit. Mást nem, mert akkor már túl kötött a program.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Mimmo33)
2011. márc. 24. 10:44

És?

Én sem kifejezetten az ilyen programokért utazok nyaralni.

2011. márc. 24. 10:44
Szerintem,ha az ember utazik, akkor nem éppen az a fontos, hogy az adott szállodában milyen programok vannak, hanem megismerni azt az országot,helyet, ahova épp utazik.
4. Venu
2011. márc. 24. 10:44
nem, a párommal akarok lenni, olyan programot pedig csinálunk magunknak :D
3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Zitkababa)
2011. márc. 24. 10:41

Nem.Ilyen programokért nem utazok nyaralni;)

Mi az aktív nyaralást szeretjük.Bérelünk autót és megismerjük az országot.

2011. márc. 24. 10:40
Szerintem nagyon jó programok ezek. Összehozzák az embereket. Nekem tetszik.
2011. márc. 24. 10:37

Például: aerobic, aqua aerobic, alakformáló torna,reggeli futás, salsa, hastánc órák,póker, billiárd stb.

Vagy részt vettetek ilyen programokon nyaralásotok alkalmával?

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook