Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A solti és tiszalöki börtönről fórum

A solti és tiszalöki börtönről (beszélgetős fórum)

2014. nov. 19. 11:56
Sziasztok! Működik még ez az oldal? Érdeklődöm a tiszalöki börtönről... Azt hallottam, hogy bár új, tiszta és kislétszámú a cella, az őrök molesztálják a rabokat. Igaz ez? Ha igaz, ide szállítják át az egyik rokonomat. Jár vki most látogatni ide? Köszi a választ!
3. strjuci (válaszként erre: 2. - Cukormeister)
2011. máj. 2. 07:04

Szia!

Végre valaki reagált a fórumomra, már nem is néztem.

Saját tapasztalat alapján írtad, hozzátartozód van ott vagy csak hallomásból?

Csak azért kérdezem, mert lenne még egy két kérdésem.

Szép napot.

2011. ápr. 20. 08:15

A tiszalöki tulajdonságai: Új,tiszta,kis zárkák / egy-kétszemélyes elhelyezés/ , minden zárkában tv, nagy sétaudvar.

Röviden ennyi...

Kinek mi a jó...

2011. márc. 24. 10:26

Sziasztok!


Azért hoztam létre ezt a fórumot mert sajnos nem találok választ kérdéseimre.

Párom jelenleg a solti börtönben tölti büntetését, szeretnénk átmenni a tiszalöki börtönbe, mert jóval közelebb lenne és így nem láthatja a gyermekét. Nem igazán tudunk a tiszalöki börtön helyzetről semmit ezért remélem v.ki tud segíteni. Nehéz dönteni mert a solti börtön "jó" és félünk feladni a biztost a bizonytalanért, hisz nem mindegy hogyan vészeli át a benti időszakot.

Várom azon fórumozókat akik tudnak v.mit Tiszalökről, ill. azokat is akiknek épp Soltról lenne kérdésük. Vagy csak hasonló cipőben járnak, elítéltek hozzátartozói.

NE ÍTÉLKEZZETEK, MINDENKINEK VAN OTT EGY TÉGLÁJA.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook