Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van akkor, ha egy esküvőn a menyasszony nem tud és nem is nagyon szeret táncolni? fórum

Mi van akkor, ha egy esküvőn a menyasszony nem tud és nem is nagyon szeret táncolni? (tudásbázis kérdés)


1 2
55. gatto4
2010. jan. 14. 17:15
Valamennyit muszáj táncolni, ha a lépések nem is mennek, a ruha miatt nem fog látszani :D Csak kicsit topogni kell... ;)
2010. jan. 14. 17:13
nem fog táncolni
2010. jan. 14. 16:14
Állófogadás!
2010. jan. 14. 15:39
Hi! Az én problémám is hasonló, bár nem én vagyok a menyasszony, de nem igazán tudok ilyen mulatós zenére táncolni. :( Elég ciki amikor felkérnek és mindig nemet kell mondani, ami még cikibb ha erőszakkal akarnak elrángatni. :( Vannak ilyenek! Szóval én egy picit legalább meg szeretnék tanulni májusig táncolni, de inkább otthon, letölteni v.mi zenét, videót. A párom tudja, hogy mi a helyzet, úgyhogy vele tanulgathatnék. Szerintetek? Meg lehet így tanulni? :)
51. Anka71
2009. ápr. 5. 11:01

Jaj, ezt le kell írnom: Ismerős házaspár mindenképpen meg akarta mondani az ifjaknak (lányuknak és vő jelöltjüknek ) a frankót, hogy milyen esküvő legyen. Ők félre is tettek rá 1,5 millát, de folyton az ment, hogy ez majd így lesz, az majd úgy lesz, az ifjakat nem kérdezték.

Erre a lány és a srác, két tanúval elmentek egy hétköznap délután, és megesküdtek. (Szóval, hiába biztosítja a szülő az anyagi keretet, ha belepo...zik mindenbe, így járhat.)

50. Anka71
2009. ápr. 5. 10:54
Lehet, hogy állófogadás-szerűt kellene tartani, és ott nem elvárt dolog a tánc.
2009. ápr. 5. 08:46
Menjetek el a lagzi előtt egy kezdő társastánc tanfolyamra, az alapokat bárki hamar megtanulhatja. Azért egy arát a nagy napon biztos frusztrálna, ha ezen görcsölne!
2009. febr. 12. 15:56
Semmi.
2008. dec. 11. 16:04

Nálunk a vőlegény volt így ezzel. Illetve kerek perec ő nem táncol. Ez azóta is így van és nekem így is kellett és nem bántam meg.

Az esküvőn meg egyszerűen nem volt tánc. Délben volt az esküvő, utána az egész násznépnek kis vendégség, este vacsora a családdal aztán 10-11 körül mindenki mehetett haza:))) nekünk így nagyon tetszett!!!

2008. dec. 11. 14:08

mi magunk csináltuk az esküvőt.

mi sem vunk táncos fajták - legalábbis ez a lagzis buli nem jön be..

polgári volt és utána irány az étterem.

ott szólt olyan zene amit mi vittünk és punk tum!

és csak is olyan és azokat az embereket hívtuk akiket szeretünk...

szülők, egy nagyszülő, az én tesóm a férjével és 4 barát! a barátok közül kerültek ki a tanúk is! :)


és szartunk rá ki sértődik meg a rokonságból - senkinek nem akartul látni a fancsali képét vagy aki csak nagyzolni akart vna...


és egyedi volt és barátságos és felszabadult és mindenki kivétel nélkül jól érezte magát.


a ruhám sem volt mindennapi - ó arany....kényelmes és szexi!!!

2008. nov. 24. 23:05

Ebbe bele szolni nem lehet

AHÁNY HÁZ ANNYI SZOKÁS !!!!!!

2008. szept. 9. 13:20
Akkor majd lazadok :)
43. spinneli (válaszként erre: 42. - RLindi)
2008. szept. 5. 14:55
igen, szerintem is.
42. RLindi (válaszként erre: 40. - Spinneli)
2008. szept. 5. 14:48
Hát akkor ne adjanak pénzt,sztem nálunk ha ilyen szitu lett volna fogjuk magunkat és két tanuval összeházasodunk. Talán rájönnének ha nem kellett volna erőltetni:-S
41. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2008. szept. 5. 14:45
Nagyon egyetértek veled! Szívemből szóltál! :-D
40. spinneli (válaszként erre: 38. - RLindi)
2008. szept. 5. 14:39
így van, nem lehet velük beszélni, remélem fontosabb nekik a pár öröme, mint az, hogy mit szólnának a szomszédok, ha nem lenne mulatós?
39. spinneli (válaszként erre: 37. - Veronika27)
2008. szept. 5. 14:38

nálunk is hasonló, de pont ezért a lakásvásrlást toltuk előre, esküvő csak később lesz, az kevésbé fontos.

én mondjuk valszeg szerencsésebb vagyok,mert a szüleim akkor sem szólnának bele az esküvőbe, ha ők fizetnék.

38. RLindi (válaszként erre: 35. - Veronika27)
2008. szept. 5. 14:36

De akkor sem áll jogukban,h. Ők szabják meg milyen típusú esküvő legyen.

Felesleges ragaszkodni a zenés-táncos esküvőhöz ha így a menyasszony nem érezné jól magát.

Lehet szűk körben családdal esetleg pár barát,wellness (ha több pénz van rá) vagy csak vacsi.

2008. szept. 5. 14:32
Hat ha osszegyujtenem a penzt, akkor nem mennek ferjhez ebben az eletemben, ugyanis most koltoztem ki a paromhoz kulfoldre, nem beszelem a nyelvet, tehat jelenleg dolgozni sem tudok, mellette ugye nem kell mondanom, az euros orszagokban minden dupla aru, es lakasra gyujtunk. Szoval vagy az egyik, vagy a masik. A ketto egyutt nem megy.
36. spinneli (válaszként erre: 35. - Veronika27)
2008. szept. 5. 13:56
..én inkább összegyőjteném a pénzt (egyébként is) és olyan esküvőt szerveznék, amilyet szeretnénk.
2008. szept. 5. 13:43
Tudod nalunk a szulok fizetnek, akkor bizonyos dolgokat elvarnak... :-S
2008. szept. 5. 13:23

Egyébként nem nagyon értem, hogy életetek egyik legszebb napját miért akarjátok elrontani másoknak vagy régi hagyományoknak való megfeleléssel, amiket nem szerettek?

Legalább ezen az egy napon nem kéne úgy bégetni ahogy a csorda akarja.

33. spinneli (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2008. szept. 5. 13:21
az enyémen sem lesz menyasszony tánc, mulatós szintis zene pláne, vőfély és egyéb marhaságokról nem is beszélve.
2008. szept. 5. 13:20
gondolom nem táncol....ha nem tudsz nem szeretsz, miért kéne ragaszkodni hozzá.
2008. szept. 5. 13:16
Én se tudok táncolni, ettől függetlenül nem volt probléma a saját esküvőmön hogy táncra perdültem, kettőt jobbra kettőt balra, ez általában pont elég a mulatos zenék táncolásához. Meg ált. a gyerekek lógnak a menyasszonyon, és velük aztán meg igazán nem kell tánctudás. A menyasszonytáncba meg olyan gyorsan pörög a dolog hogy azt is át lehet vészelni, szerintem semmi probléma ha nem tud táncolni a menyasszony. Mi a férjemmel előtte tanulgattunk keringőt hogy azzal nyissuk meg, hát azt is elrontottuk és átmentünk lassuzásba, ami szintén nem igényel tánctudást. Szóval semmi pánik nem táncolos menyasszonyok :)
2008. szept. 5. 13:09

Nekem is ez a problemam: utalom a mulatos zenet, tanccal amugy nincs gond, csak az ilyen zene miatt!

Na mind1, valamit majd alkotunk (parom sem tud es nem is akar), majd lesz tipe-topa ide-oda :DDD

2008. ápr. 15. 21:49
Nem is tudom, hol láttam, de nagyon tetszett, ja tudom már, az egyik tanárom lánya, aki Angliába ment férjhez mesélte, hogy a lánya és a férje az esküvőre megtanultak egy meglepi-táncot, persze amolyan erotikusat és azt nagy sikerrel bemutatták a násznépnek. Ilyet én is szívesen csináltam volna! :) De nem szeretnék még egyszer oltár elé állni.
2008. ápr. 15. 19:16
Szerintem ezt meghatározza az is, hogy milyen stílusú, és mekkora esküvőt szerveznek.Elvileg ezt a menyasszonynak és a vőlegénynek kellene eldöntenie, még jóval a nagy nap előtt. Szűkebb körben ott nem jelenthet gondot, ahol viszont több száz fős a lagzi, ott viszont elmaradhatatlan. Legalább kettőt jobbra-kettőt balra:-))
2008. ápr. 15. 18:05

Ez jópofa kérdés! Én is azt vettem észre, hogy elvárják, hogy letáncoljam a kötelezőket :) Amivel nem is lett volna baj, csak én másfajta táncikáláshoz voltam szokva városi lévén. Nem ismertem a báli zenét és persze az itt dívó táncokat. Hát, tudjátok, egész éjjel táncoltattak... nos, amikor éppen csámpáztam, (mert ugye nem ismertem még véletlenül sem az adott lépéseket:)az nagyon rossz érzés volt, de csak kezdetben; mert utána rájöttem, hogy a hosszú menyasszonyi ruhám egyben áldás is - nem látszódott, hogy mit lépek... :))) a végén nagyon jól éreztem magam!

Azért így utólag örültem volna néhány olyan táncnak is, amiket én is ismerek.

26. Eve20
2008. febr. 23. 23:55
Én sem akartam nagyon táncikálni:) Párszor lassúztunk a férjemmel, meg persze apósommal is (nehogy megsértődjön), de semmi menyasszonytánc meg hasonlók:P
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook