Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aviva-sikertörténetek fórum

Aviva-sikertörténetek (beszélgetős fórum)


2017. szept. 27. 12:59
Én tavaly első próbálkozásra teherbe estem, de aztán 9 hetesen elment a baba, és utána 7 hónapig nem is akart jönni. Idén május végén elvégeztük a párommal a tanfolyamot és rendszeresen gyakoroltunk. 1 hónap múlva kopogtatott is a baba, most töltöttük a 15. hetet.
2014. júl. 8. 06:25
Hahó Avivások! Megakadt a sikertörténetes megosztás!Kérlek, jelezzetek, hogy milyen eredmények lettek a tornától!
13. Titánia83 (válaszként erre: 9. - Kutykurutty3)
2011. máj. 3. 19:11
És mindketten októberre várjuk a babácskát. ;)
2011. ápr. 27. 10:49
Bocs ha hosszú voltam...:S
2011. ápr. 27. 10:49

És itt elmentem dokihoz, és bevettem a bogyót amit írt, csinált peteérést, és végül babát:)


DE: szummázva:


Az Avivától elkezdtem egyáltalán menstruálni, lehet, hogy néha volt peteérésem. Még idő kellett volna a tornának, és elkezdeni az ovus gyakorlatokat is, de már 32 éves vagyok, és nagyon szerettünk volna babát. Persze gyógyszerek nélkül, de így döntöttem végül, de valószínű a baba az Avivával is sikerült volna, ha még várok.


Ami biztos, hogy a következő babát szeretném az Aviva segítségével "összehozni", és a lányom tudni fogja mi is ez a torna, mert hatásos.

2011. ápr. 27. 10:44

Amikor elmentem Avivázni, szinte már 3 hónapja meg sem jött, 4-szer csináltam, és megjött végre:

[link]


Aztán a következő hónap úgy alakult, hogy tornáztam, végre felment a hőm, és kicsit görbe formája lett, 32 napra megjött:

[link]


Felbuzdultam, további torna, szinte tökéletes hónap, de túl rövid a második fele, 32 napra jött meg:

[link]


A következő hónapban meg sem mozdult a hőm, vagyis hormonzavar, nem igazán jött meg, csak pecsét volt:

[link]


A vérfoltokat nem igazán lehet menzesznek számítani, de ha azt veszem, hogy nem volt elég hormon, hogy felépüljön a méhnyálkahártya, nem volt minek leválnia, ezért nem volt vérzés. Mindegy, utána megint meglódult a hőm, kevesebbet tornáztam, 31 napra megjött:

[link]


Aztán trifázisos görbém lett, de túl rövid a második szakasz, szerintem még mindig hormongond:

[link]


És aztán azt mondták, idióta vagyok, de méregessek már ennyit, nem is mértem a hőmet, de ez nem segített, nem is mértem, és peteérésem sem volt....

[link]


És...

2011. ápr. 27. 10:34

Szóval, a történetem:


Abbahagytam a foggátlót, és több mint egy év alatt sem lett normális menzeszem. Nem volt rendszer, volt, hogy hónapokig nem jött meg, volt, hogy csak enyhe vérfolt volt.


A nőgyógyász azt mondta, bogyó után ez várható, várni kell, és rendbe jön. Hát nem jött, és többet nem akartam várni.


Ekkor mentem el Líviához, és megtanultam az Avivát. Ezek után a következők történtek - főleg annak tanulságos, aki ért a hőgörbékhez.

2011. ápr. 19. 21:59

Sziasztok! Mind a két hugom - 1 hét különbséggel - babát vár. Még friss a dolog, novemberre várják a picurkákat. Annyira boldog vagyok! :-)

A fiatalabbik hugomék már jó ideje próbálkoztak összehozni a bébit, de csak idén kezdett el tornázni. A másik tesóm meg folyton cisztákkal kűzd, és egy többrekeszeset sikerült eltornáznia, közben meg jött a meglepi baba... :-)

2011. ápr. 11. 21:11
Én december 8-a körül voltam a tanfolyamon. Utána rendesen aviváztam, heti 2-szer január közéig, ott PÉ után már nem mertem, mert álmodtam. És teljesült. :) 14. hetesek leszünk a héten.
2011. ápr. 2. 07:51
Én is le fogom írni mit segített, csak kicsit hosszú, meg kell írnom, de hamarosan felrakom.
2011. ápr. 1. 22:11

Sziasztok!

Nekünk is sikerült:) Most 17 hetesek vagyunk.

4. ecus
2011. márc. 24. 21:59

Sziasztok


Nekem sikerült:-)

2011. márc. 23. 23:29
2011. márc. 23. 23:08
Mit jelent az Aviva?
2011. márc. 23. 23:06

Sziasztok!


Ide várok minden olyan sikersztorit, ami az Avivával kapcsolatos! Mindegy, h veled történt, vagy egy ismerősökkel, írd le, hadd gyűjtsenek belőle erőt, akik még csak most kezdik, vagy gondolkodnak rajta, esetleg azok, akik már csinálják, de (még) nincs eredménye. Csak bátran!:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook