Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a Drainaslim szirupról? fórum

Hallott már valaki a Drainaslim szirupról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
147. Ivánnándor (válaszként erre: 145. - Roisin1)
2011. nov. 2. 14:32
kösz,ma átvettem a "manit",rendesek!
2011. nov. 2. 14:31

T.Cég!

Ezúton köszönöm a visszatérített összeget,amellyel megtartották bizalmamat Önök irányában! A kilóvesztéseknek jobban örültem volna!!! Remélem,találok olyan terméket,melynek hatására a pénz Önöknél maradhat,az eredmény nálam!!

Köszönöm ismét intézkedésüket,kívánva további üzleti sikereket! üdv: egy mg súlyánál maradt....

145. roisin1 (válaszként erre: 144. - Ivánnándor)
2011. okt. 3. 21:54
Nekem tényleg nagyon korrektül vissza fizették a lovettát. írtál már nekik mailt?
2011. szept. 15. 23:04

T.Cég! és a reménykedők.....

Sajnálattal kell tapasztaljam,a visszatérítendő kifizetésről szóló ígéretét mindeddig nem tartották be.Írjam,hogy még el tudom képzelni,hogy képesek szavukat betartani?vagy beállnak a többi "ügyeskedő és komolytalan"vállalkozások sorába....ez nem túl jó reklám Önöknek!Kénytelen leszek,akit csak lehet,erről tájékoztatni;persze,ha visszakapom a feleslegesen kiadott pénzemet,nem teszem,addig is,még m indig bízva Önökben,üdvözlettel!

2011. aug. 7. 13:11

T.Cég!

Csak emlékeztetem Önöket a VII.22-i "csalódásommal" kapcsolatban,kérem,tartsák be ígéretüket,hogy megmaradjon a bizalmam és ezt a sikertelenséget mielőbb elfelejthessem,remélve,üdvözlettel:

s z a v u k t a r t á s á b a n

142. xoxocandy (válaszként erre: 140. - Roisin1)
2011. júl. 28. 02:47

Na ez tök jó.

Én még nem írtam nekik, mert sajnos sem netem, sem időm nem volt az utóbbi időben, de most megpróbálom. Remélem nem lesz gond, hogy hónapok teltek el a megrendelés óta, és hogy az egyik üveget sajna kidobtam. A másik viszont bontatlan.

2011. júl. 22. 14:38
Tegnapi napon,sajnálattal,postáztam a kiürült szirupos üveget..nekem,bár hittem benne,nem hozott semmi eredményt;azért bízom a Tisztelt Cég "rendkívüli esetre" ígért térítésére,kívánva Másoknak jobb eredményt!!!
140. roisin1 (válaszként erre: 135. - Xoxocandy)
2011. júl. 12. 21:53
azóta már a pénzt is vissza kaptam, szóval rendesek.
2011. jún. 28. 19:34
Hat koszonom a batoritast, remelem sikeresen tudom folytatni a jovoben is!
138. zazi52 (válaszként erre: 136. - Kicsikéd)
2011. jún. 28. 07:56
...csak így tovább!!!Gratulálok!!!!
137. xoxocandy (válaszként erre: 136. - Kicsikéd)
2011. jún. 24. 23:02

Szia.


Én is eléggé kétkedtem a szirupot illetően, és már bánom hogy megrendeltem. Az utóbbi pár hónapban én is eléggé meghíztam, de azt a plusz 4-et ami pár hét alatt jött fel, 2 hét alatt sikerült is leadnom. Viszont még van rajtam jócskán, innen viszont egyszerűen nem mozdul a mérleg. Az evést én se nagyon tudom megállni, egyszerűen imádok enni, de most kicsit visszafogtam magam. Én is tornázok kb. 2 hete, úgyhogy remélem lesz valami eredmény. Neked grat a 3 kilóhoz, legalább még ennyi mínuszt!:)

2011. jún. 24. 16:04

sziasztok. junius másodikán találkoztam először a drainaslim sziruppal egy magazinban. egyből leültem a gép elé h utánanézzek részletesen mindennek. többek közt ezt a forumot találtam. máshol is, de főleg itt nagyon sok olyan bejegyzést olvastam, hogy nem használ, átverés, amugy se lehet tudni semmit a cégről sem.24 éves leszek összel. kb 10 éve élek ugy h ááá, majd holnaptol fogyózom. az elmult 4 évben kb 15-20 kilo plusszt szedtem magamra. így visszanézve bár olyan lennék mint 6-8 éve. sosem volt elég akaraterőm lemondani a fini kajákról, a vacsiról, vagy minden nap tornázni, mozogni...

junius másodikán, miután ennyi negatívat hallottam erről a termékről, eldöntöttem h most van ennek vége. aznap nekikezdetem tornázni napi 40 percet (hetenete 1, max 2 napot hagyok ki), probálok figyelni az étkezésre, ahogy azt már annyiszor halottam, és utáltam is h csak ez a megoldás létezik. reméltem h van más. mondjuk ez a szirup. de nincs. sajnos.... 3 hete tornázok (személy szerint rubint réka 2. dvd-jére :P),akkor is ha este 11kor érek haza. azt gondoltam majd én megmuttatom h nem fogok beállni a sorba, ahol egy készitménytől várnak csodát. elegem lett h nem tudok olyan ruhát hordani ami tényleg tetszik. gondoltam le fogyok én 5-8 kg-t 1 ho alatt igy is. hát nem... multhéten teljesen elkeseredtem h nem történik semmi. gondoltam h nem 1ik naprol a másikra lesz vmi, de azért mégis..aztán ráálltam a mérlegre. 3kg(!!!!!!!!!!!!!)alig 3 hét alatt. persze ez nem olyan "was is das" de igy visszatekintve nem volt olyan hosszu idő, és java még csak most jön. többen mondták h látszik a combomon is h keskenyebb. ujra erőt kaptam. MEGÉRI!!!innentől már gyorsabban fog menni, tudom. és nem olyan nehéz ahogy azt gondoltam korábban. csak azt tudom tanácsolni, haggyátok ti is a csodaszerek keresését. mert nincs. egyél finomat és édeset-de. 11ig.figyelj a vacsira-ha vacsizol(!). és mozogj. sokkal jobban vagyok azóta. komolyan!és ingyen :)

2011. jún. 22. 21:58
Köszi szépen. Akkor megpróbálkozok vele én is.
134. roisin1
2011. jún. 22. 12:32

ez az e-mail ahová lehet írni: biofarmaintezmeny@gmail.com

nekem már aznap válaszoltak,gyorsak kedvesek voltak.

a pénz még nem érkezett meg, de lehet hogy elkavarodott még utána kell néznem.

2011. jún. 22. 00:28

Sziasztok!


Én is kipróbáltam, de persze semmit nem használt, amit valahol mélyen tudtam is. A helyzet az, hogy már eltelt bő 3 hónap azóta, hogy megrendeltem, de gondoltam mégiscsak írok egy levelet, hátha visszakapom az árát... Csak azt nem tudom, hogy milyen címre, és mit írjak. Valaki tudna esetleg segíteni ebben?


Köszi.

132. Reny55
2011. jún. 19. 14:58

Sziasztok! Nem akarok senkit elkeseríteni, de nekem sem használt ez a szirup, sőt édesanyámnak sem! Lehetséges hogy vannak olyanok, akiknek jó, hiszen a szervezete az embernek különböző. Én már egy hónapja visszaküldtem a terméket, de még az árát nem kaptam vissza! Sőt többször küldtem nekik e-mail-t, de semmi válasz!

Sok sikert azoknak akik kipróbálják, remélem nekik használ!

131. stivy67
2011. jún. 4. 12:00

Sziasztok!

Én is kb. 1 hónap után, de vissza kaptam a pénzt igaz 2.000,-l kevesebbet.Látom más is írta,hogy nem a teljes összeget küldték de ez is már nagy eredmény.Gondolom a levont összeg a csomag postaköltsége lehet.

2011. jún. 2. 11:50

sziasztok!

hát hűűhaa.....

pedig olyan meggyőzően írták h hogyan és mien dolgok hatnak a szervezetedben.kár.

amugy a korábbi hozzásolásokhoz csak annyit, hogy nem csak tv ujságban lehet megtalálni, én a hot-ban olvastam, bár ez végülis tökmind1.

esetleg nincs olyan ember aki használta és ugy volt ahogy ígérték? senki???

meg azon is gondolkodtam, hogy ugy vettem észre hozzászólásokban más-más oldalakon, hogy talán mintha a fiatalabbaknál lenne inkább hatásos. megtennétek h kort is írtok a sikerült-nemsikerült eredménybeszámolóhoz? csak a statisztika miatt, hátha "okosabbak" leszünk. mert én amugy 24 leszek nyár végén, barátnőmmel (velem 1 idős) szeretnénk kipróbálni, de ezek olvasása után 8x is meggondolom... :(

129. roisin1
2011. jún. 1. 23:48
írtam nekik e-mailt, és már aznap vissza írtak hogy utána néznek. micsoda fejlemény!
128. roisin1
2011. jún. 1. 14:36
postai úton írtál a fogyasztónak, vagy neten?
127. roisin1
2011. máj. 25. 12:44
akkor talán reménykedhetek én is, mert kb. én is egy hónapja küldtem vissza a csomit.
126. Reira (válaszként erre: 125. - Binya)
2011. máj. 25. 08:59
2011.04.11 én adtam fel a csomag és majd egy hónap múlva küldték is...
125. binya
2011. máj. 24. 16:40
én kiváncsi leszek én visza kapom e mert csak te vagy ijen szerencsés a sok vásárlo közzűl
124. Reira (válaszként erre: 123. - Roisin1)
2011. máj. 24. 14:15
Csöngetett a póstás, a kezembe nyomta a kis rózsaszín cetlit és kifizette a 12990Ft pénzt.
123. roisin1 (válaszként erre: 120. - Reira)
2011. máj. 24. 12:45
és hogyan postán keresztül fizettek? vagy hogyan?
122. binya (válaszként erre: 121. - Binya)
2011. máj. 24. 06:12

KÁROLY ELÖL LEHAGYTÁK HOGY MARX KÁROLY UTCA 16

AZ 1 ÜRES TELEK

121. binya
2011. máj. 24. 06:10

Cégnév: BIOFARMA INTÉZMÉNY Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely: 9200 Mosonmagyaróvár, Károly u. 16. (Térkép >>>)

Cégjegyzékszám: 08-09-021146

Adószám: 23112614-2-08

Státusz: Működő

120. Reira (válaszként erre: 119. - Roisin1)
2011. máj. 23. 10:59
Igen én visszakaptam
119. roisin1
2011. máj. 17. 22:21
kapott már valaki vissza pénzt?
2011. máj. 17. 14:20
Sziasztok ! Én ma megyek a postára vissza küldöm az üres és teli üveget 2 hete iszom és nem fogytam tőle!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook