Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hello..szeretném kipróbálni a léböjt kúrát, de sajnos nincs gyümölcscentrifugám, botmixert lehet használni? fórum

Hello..szeretném kipróbálni a léböjt kúrát, de sajnos nincs gyümölcscentrifugám, botmixert lehet használni? (tudásbázis kérdés)


7. giorcub (válaszként erre: 6. - Capuccino77)
2011. márc. 25. 08:51

hat a nincsel nehez megoldani. alternativ es viszonylag olcso megoldas a tvshopos pro-v facsaro. sztem nem veszes, vateran 4-5e-bol megvan es mindent ki lehet vele facsarni. testmozgas is megvan:) nem szeretem a tvshopos izeket de ez a facsaro meg a szeletelo telleg jo.

egy baja azert van, nehez kipucevalni. de a gyumolcscentrifuga halojat meg nehezebb. volt nekunk aztan eladtuk, pont a takaritas miatt. nem ugy van mint a reklamokban hogy kiutod a kukaba egy oblites a viz alatt aztan kesz. sajna hosszu ideig kell vakargatni mire kijon:( erre talalhatnanak ki valami csodamodszert...

6. capuccino77 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2011. márc. 23. 16:17
De ha 1x nincs neki? :)
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Capuccino77)
2011. márc. 23. 13:50

át lehet törni szűrőn vagy szitán, de rengeteg pocsékba megy úgy.


a lébölthöz a célszerszám a gyümölcscentrifuga.

2011. márc. 23. 13:31
És ha utána átszűröd? Kicsit több meló, de legalább addig sem eszel, nem igaz? Én úgy csinálnám, nekem sincs gyümicentrim. :)
2011. márc. 23. 13:28
:(
2011. márc. 23. 13:25

szerintem az nem jó


a gyümölcscentri kipréseli a levét,

a botmixer meg darabolja-pürésíti, abból nem nagyon lesz lé

2011. márc. 23. 13:24
Hello..szeretnem kiprobalni a lebojt kurat, de sajnos nincs gyumolcs centrifugam, botmixert lehet hasznalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook