Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Emeletes tortánál hogy oldjam meg, hogy az alsó ne nyomódjon be a súly alatt? fórum

Emeletes tortánál hogy oldjam meg, hogy az alsó ne nyomódjon be a súly alatt? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 23. 12:26

Szia!!


ha minyont csinálsz az is fondánnal van bevonva és hűtőben van tárolva!Nem lesz baja,igaz egy idő után egy kicsit leizzadhat mint a marcipán is,de ne mélyhűtőbe rakd!!

6. ad04b33206 (válaszként erre: 4. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 23. 09:07

ha mar ilyen jo kis segitseget talaltam akkor lenne meg egy kerdesem.

Ha fondanttal vonom be, akkor tenyleg nem lehet hütöben tarolni? ezt olvastam, de igy kicsit tanacstalan vagyok hogy akkor hova a manoba tegyem masnapig. vajas kerem lesz benne es nem csipnem ha szobahömersekleten megolvadna es azert esne szet a süti :S

2011. márc. 23. 08:53

igazabol semmi extrat nem akarok. Egy egyszerü negyzat alaku 3 emeletes alapon egy nagy 1-es fektetve ami ket retegü. Nem lesz tul kremes se.

akkor azt hiszem megprobalom "alatet" nelkül. Max majd szentsegelek egyet ha holnap az ünnepelt ele egy benyomodott süti kerül es kerem hogy gyorsan pacsalja szet :D

2011. márc. 23. 08:48

Szia!

Én cukrász vagyok(sajnos most nem azt csinálom).

Jó pár tortát készítettem,de az esküvői tortákon kívül soha nem tettem álványra ,csak ha azt kérték.

Ha nem csinálod nagyon krémesre és lágyra akkor nem horpad be és Én le szoktam fagyasztani elötte és úgy rakom össze, mire megesszük addigra szépen kiolvad:-)

3. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Ad04b33206)
2011. márc. 23. 07:56
irj gonoszdinak, ő nagy tortakészitő!
2011. márc. 23. 07:47
elég egy vékony műanyag lap a torta alakjára vágva! na de annyira legyen vasatg ill vékony hogy ne horpadjon
2011. márc. 23. 07:42
Emeletes tortat szeretnek kesziteni kislanyom szülinapjara holnapra. Eleg sok helyen olvastam hogy valami allvanyt kell csinalni kis botokkal meg mit tudom en es arra valami tortakartont. De mi az a tortakarton? Nemetorszagban elek, es akar hogy kersem, nem talalok ilyet. Valami ostya? tudna valaki segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook