Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb illatú gyereksampon ami tartós is egyben? fórum

Melyik a legjobb illatú gyereksampon ami tartós is egyben? (tudásbázis kérdés)


10. Ritkó (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2011. márc. 26. 21:36
Alig várom, hogy elfogyjon :D nem szeretjük.
9. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Ritkó)
2011. márc. 25. 12:57
Akkor az az :) Ti szeretitek?
2011. márc. 25. 10:04

Biobio baby hajsampont használok,és nagyon sokáig lehet érezni az illatát,még a férjem is rákapot.

Szép lesz tőle a lányom haja és nincs benne semmi káros összetevő,ami nálunk fontos,mert nagyon érzékeny a bőre.

7. Ritkó (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2011. márc. 22. 21:51
Van eper-joghurt is? :)Nekünk eper-tej van.
6. hableány24 (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2011. márc. 22. 20:56
Nemtudom,hogy milyen ez a búzacsírás de gondolom,hogy valami vitamin a hajnak. Ez nem is gond csak ne legyen benne hajdúsító mert az én kislányom haja ígyis elég dús. Hála Istennek szép egészséges hosszú dús haja van.
2011. márc. 22. 20:52
Én személy szerint nemis nagyon tennék a gyerekem hajára ilyen ehető illatú dolgokat nehogy azt higyjék,hogy valamit felkent a gyerek a hajára én meg mégcsak lesem mosom. :) Egyszer volt hasonló esetem. Volt egy finom gyümölcs illatú parfümöm és azt hitték rá,hogy valami gyümölcs pálinkát ittam. Pedig én sosem iszom alkoholt. Na azóta vagyok én így ezekkel! :)
4. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2011. márc. 22. 20:42
Nálam is ez a favorit. Nemrégiben eper-joghurt Schaumát kaptunk, na az valami borzalom!
2011. márc. 22. 20:17

Én is így vagyok vele. Hajmosás után olyan elázott szagot érzek a fiam fején :D

Mi a gyerek schauma-t használjuk. De váltani fogok.

2011. márc. 22. 20:11
búzacsírás johnsons én még napokkal utána is érzem a gyerekek haján az illatát
2011. márc. 22. 20:07
Pici baba kora óta sárga Gabi sampont használok a kislányomnak. Mostanra 3 és fél éves. Első évben még finom illatú volt tőle a haja de mostanra csak olyan elázott szagú. Tudtok valamit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook