Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a baj, ha nyirokcsomóérzékenység és hőemelkedés a tünet? fórum

Mi lehet a baj, ha nyirokcsomóérzékenység és hőemelkedés a tünet? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 23. 08:52
Szia!Bocs,hogy csak most irok,azért van hőemelkedésed mert a szervezeted valamit el akar pusztitani és most dolgozik az immunrenszered,a nyirokcsomóid pedig szűrők!Csak egy példa 2éve nyakamon voltak megdagadva nyirokcsomóim lázas voltam elküldek ultrahangra és ki kellett venni a mandulámat!A veséid nem fájnak?
2011. márc. 22. 19:58
Az nem fog menni mert rengeteg munkám van holnap, előző héten síeltem és most kell behoznom. Felfázás nem lehet? Egyébként miért írtad ezt? Szerinted mi a baj?
2011. márc. 22. 19:50
Holnap,irány a háziorvos!!
2011. márc. 22. 19:49
Sziasztok! 2 napja folyamatosan érzékenyek a nyirokmirigyeim, vagyis gondolom h azok, igazából nem tudom. A combomon belül, a hastájékomon, hátul a derekamnál. Tulajdonképpen a köldököm vonalától (elől hátul) a combon közepéig szinte mindenhol. Abból gondolom, hogy nyirok, hogy olyan mint amikor lázas vagyok, és "fáj" a bőröm. És erre a fájdalomra azt mondják, nyirok. Duzzadva nincs sehol. És ehhez folyamatos hőemelkedésem van 2 napja (36.9 és 37.1 között végig). Illetve még egy fura dolog, többször volt, hogy ittam és nem jég hideget, és a gyomromban hidegnek éreztem. Ilyet még sose éreztem. Ha valaki esetleg tudja, hogy mire utalnak jelek, légyszi segítsen :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook