Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz fórum

7 nap zöldség - akár 6 kiló minusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
458. 91675d4a35 (válaszként erre: 457. - A908366fdb)
2010. febr. 13. 17:45

Szia!

Én csináltam többször is. Nem ment le 7 kiló. Viszont nagyon finom zöldségeket ettem, az anyagcserém remek volt, és utána már nem kívántam semmilyen zsírosat, nagyon jót méregtelenítettem vele, és azóta is diétázok. Jó diéta kezdésnek, stagnáláskor, de akármikor. Ha elolvasod, akkor látod, hogy lehet benne pár nap joghurtot, barnakenyeret és gyümit is. Szerintem a nagyja megvan benne, ami kell a szervezetnek. Mit hiányolsz?

2010. febr. 13. 10:01

Ennél nagyobb baromságot még nem olvastam...7 nap 7 kilo mínusz? Az tudjátok milyen egészségtelen?

A szakemberek szerint is max 1 kilo a normális fogyás hetente...hiába egészséges a zöldség...akkor sincs meg benne minden, amire a szervezetnek szüksége van...ráadásul ha letelik a 7 nap és újra nekiáll az ember "normálisan" enni, vissza is jön a 7 kilo...ha nem több

2009. febr. 11. 16:03

Sziasztok!

Gondoltam, ennek itt a helye,így nem kell priviben elküldenem. Sok szerencsét és kitartást hozzá! :)

Egyhetes zöld diéta


„hét nap zöldség – hét kiló mínusz ”

A különböző zöldségfélék alacsony energiatartalmúak, viszont értékes tápanyagokban rendkívül gazdagok. Magas rosttartalmukkal segítik az emésztést, vízhajtó hatásuk révén méregtelenítik a szervezetet, és gyorsítják a zsírégetést is. A hétnapos „zöld diéta” tehát nemcsak eredményesen karcsúsít, de egészségessé és széppé is tesz minket. Amire szükségünk lesz: napi egy kiló zöldség és egy gyümölcscentrifuga.


Első nap: Ez a legnehezebb. Csak folyadékot fogyaszthatunk: legalább három liter zöldséglevet.


Második nap: Együnk meg egy teljes kiló zöldséget! Bármilyen fajtát választhatunk, és azt is eldönthetjük, hogy nyersen esszük-e, vagy inkább levesnek, párolva, sütve, esetleg grillezve. Használhatunk különféle fűszereket és olívaolajat is.


Harmadik nap: A zöldségek mellett megengedhetünk magunknak két szelet barna kenyeret is.


Negyedik nap: Zöldség bármennyi, bármilyen módon elkészítve, és fél kiló gyümölcs.


Ötödik nap: Reggelire joghurt vagy kefir, napközben minél több zöldség.


Hatodik nap: Reggelire tejes kávé, napközben zöldség, grillezve, párolva vagy főzve. Vacsorára gyümölcs.


Hetedik nap: Bármennyi zöldséget ehetünk, két szelet barna kenyérrel, egy pohár joghurttal és fél kiló gyümölccsel.


Nagyon fontos, hogy a kúra során naponta legalább három liter folyadékot fogyasszunk. Ihatunk ásványvizet, teát (természetesen cukor nélkül), zöldséglevet, sőt, egy pohárka száraz bort is. Ne feledkezzünk meg a testmozgásról sem, sétáljunk, kocogjunk vagy biciklizzünk legalább egy fél órát mindennap.

2008. okt. 28. 00:51
ugye mindenki tisztában vele, hogy a zöldség nem energiaadó, kb null kalória negatív kalóriás hatása miatt és mivel fehérjét nem tartalmaz 2-3 nap után az izomzatod kezdi el az ember elveszteni, nem a zsír fog lepattanni. az ilyenből lesz a teleszart zokni effekt amikor az ember lefogy de trutyi teste van:D szerintem ilyen zöldségnapot egyszer-kétszer lehet, érdemes mert tisztít és méregtelenít de max egy hétvégén át. Aki fogyni akar az mozogjon és olvasson sokat, hogy tudja mi az amire szüksége van a testének hogy egészséges maradjon. Ez csupa öngyilkos diéta aminek a végén mindenki vissza fogja szedni a kilóit ha csak nem kétszer annyit
454. megryan
2008. okt. 2. 20:51
Nagyon hallgat a topic... sikerült valakinek 3 kilónál többet leadni, és NEM visszaszedni amikor visszaállt a normál kajálásra?
2008. szept. 29. 10:30

7 nap zöldség – akár 6 kiló mínusz


Rengeteg diéta létezik, mindenkinek más-más módszer segít. Íme egy újabb diéta azoknak, akik szeretik a zöldségeket, és le tudnak mondani egy hétre a husiról:

A különböző zöldségfélék alacsony energiatartalmúak, viszont értékes tápanyagokban rendkívül gazdagok.


Magas rosttartalmukkal segítik az emésztést, vízhajtó hatásuk révén méregtelenítik a szervezetet, és gyorsítják a zsírégetést is. A hétnapos „zöld diéta” tehát nemcsak eredményesen karcsúsít, de egészségessé és széppé is tesz minket. Amire szükségünk lesz: napi egy kiló zöldség és egy gyümölcscentrifuga.


1. nap

Ez a legnehezebb. Csak folyadékot fogyaszthatunk: legalább három liter zöldséglevet.


2. nap

Együnk meg egy teljes kiló zöldséget! Bármilyen fajtát választhatunk, és azt is eldönthetjük, hogy nyersen esszük-e, vagy inkább levesnek, párolva, sütve, esetleg grillezve. Használhatunk különféle fûszereket és olívaolajat is.


3. nap

A zöldségek mellett megengedhetünk magunknak két szelet barna kenyeret is.


4. nap

Zöldség bármennyi, bármilyen módon elkészítve, és fél kiló gyümölcs.


5. nap

Reggelire joghurt vagy kefir, napközben minél több zöldség.


6. nap

Reggelire tejes kávé, napközben zöldség, grillezve, párolva vagy főzve. Vacsorára gyümölcs.


7. nap

Bármennyi zöldséget ehetünk, két szelet barna kenyérrel, egy pohár joghurttal és fél kiló gyümölccsel.


Nagyon fontos, hogy a kúra során naponta legalább három liter folyadékot fogyasszunk. Ihatunk ásványvizet, teát (természetesen cukor nélkül), zöldséglevet, sőt, egy pohárka száraz bort is.


Ne feledkezzünk meg a testmozgásról sem, sétáljunk, kocogjunk vagy biciklizzünk legalább egy fél órát mindennap.

2008. szept. 29. 10:28

Sziasztok Lányok!


Engem is nagyon érdekelne a diéta! Szánjon meg valaki. Előre is köszönöm: ringo


majmoci48@citromail.hu

451. agnesss0129 (válaszként erre: 450. - RLindi)
2008. aug. 25. 20:02
köszi szépen mégegyszer!!!
450. RLindi (válaszként erre: 449. - Agnesss0129)
2008. aug. 25. 10:29
Szia! Elküldtem! Nem nehéz betartani elég változatosan lehet enni,sok sikert hozzá!
449. agnesss0129 (válaszként erre: 443. - RLindi)
2008. aug. 24. 22:59
szia!hogy ujdonságot halljál,ha még nem unod légyszi küld el nekem is a cikket.elöre is köszi!addig is mig erre tévedsz,vayg más aki ismeri a kezdetek "kezdetét" éssegiteni tud meg probálkozom a "level diétával"de ez talán jobb lenne.köszi!
448. Bella77
2008. júl. 11. 23:19

Kerestem a nyitóhozzászólásban a diétát, hát nem aktív már...:(

megtenné valaki, hogy elküldi nekem is privátban?

Előre is nagyon köszi! :)

447. e2add1f84e (válaszként erre: 443. - RLindi)
2008. jún. 24. 06:41
Szia! Én is megkaphatom a cikket?
446. 7aab4d3657 (válaszként erre: 443. - RLindi)
2008. jún. 23. 13:47

Megkaptam, nagyon köszi!!!!!


Lili

445. RLindi
2008. jún. 22. 11:30

Kész itt a vége-fuss el véle a 7.napnak 2,5 kg- lett.

Aki még csinálja annak sok siker hozzá!

444. 55e31545d5 (válaszként erre: 437. - RLindi)
2008. jún. 21. 19:22
Én is bűnöztem...Már nem nagyon bírom a zöldségeket, főleg, hogy nem is tudtuk annyira változatosan venni:( Ma ettem főtt rizst ubisalival. Lehet inkább csak vigyázok s nem annyira csak a zöldségekre koncentrálok. (Na, de akkor ez már nem ide tartozik...:) Nálam már az is nagyon sokat csinál, hogy szénhidrátot nem eszek. Télen azzal fogytam 4 kg-t. Esetleg ez egy jótanács lehet azoknak, akik még ezután valamit szeretnének:D
443. RLindi (válaszként erre: 442. - 7aab4d3657)
2008. jún. 21. 10:04
Szia! Persze:) Elküldtem Neked is!
442. 7aab4d3657 (válaszként erre: 441. - RLindi)
2008. jún. 21. 09:58

Szia! Meg tudnád tenni, hogy nekem is elküldöd? Szerettem volna elolvasni, kár, hogy már nem aktív.


Nagyon köszi előre is!


Lili

441. RLindi (válaszként erre: 440. - Panna77)
2008. jún. 21. 09:55
Küldöm!
440. panna77
2008. jún. 21. 09:53

Sziasztok!


El tudná küldeni nekem valaki ezt a cikket? Mert itt a hoxán már nem aktív. Köszi.

439. RLindi (válaszként erre: 438. - A6bd9754cb)
2008. jún. 21. 09:45
Köszi. A kis eredmény és eredmény:)
438. a6bd9754cb (válaszként erre: 437. - RLindi)
2008. jún. 21. 09:42

Szia!

Gratula az eredményhez!

437. RLindi (válaszként erre: 435. - 55e31545d5)
2008. jún. 21. 09:05

Na szuper gratula! Mi lesz a mai menü?

Én tegnap este egy kicsit "bűnöztem" vacsira gyümit kellett volna ennem,de cézár salit ettem,amiben volt csirkemell és pici sajt is.


Ma van a 7.napom. Kicsit több mint 2 kg ment le,többre számítottam.

2008. jún. 21. 08:36
7 nap zöldség 6 kiló minusz? nah persze..:D
2008. jún. 21. 07:49

Juhú!

Ma van az 5. napom és végre van egy kis változás a súlyomban. Remélem, valamennyit mégiscsak fogyok a diéta végéig.

434. RLindi (válaszként erre: 430. - 46665861ad)
2008. jún. 20. 14:09
Tegnap nekem is grill zöldségek voltak,tényleg nagyon fincsik:)
433. RLindi
2008. jún. 20. 14:09

Sziasztok! Nekem ma van a 6.napom.

Én vasárnap reggeltől ma reggelig pontosan:)2,3 kg foogytam. Örülök neki,de többre számítottam.

Bár mé van egy nap:) Meg lehet még hozzá teszek pár napot.

Szylwi Neked is gratula a 1,5 kg-hoz. Biztos menni fog a maradék 2,5 is júl 10-ig még van idő.

432. szylwi (válaszként erre: 430. - 46665861ad)
2008. jún. 20. 08:20
Valószínű, hogy fel vagy puffadva. A borsótól, meg a kukoricától simán lehet... Ne aggódj, majd elmúlik :)
431. szylwi (válaszként erre: 412. - RLindi)
2008. jún. 20. 08:18

Ma reggel ráálltam a mérlegre, és 1,5 kilóval vagyok kevesebb, mint vasárnap reggel :) Még 2,5 kilót szeretnék fogyni júl. 10-ig, mert akkor megyünk nyaralni.

Igyekszem csak zöldséget + gyümölcsöt enni, de nem tartom be szigorúan a diétát.

"Sajna" szombaton esküvőre megyünk... Nem hiszem, hogy lesz zöldség tál csak nekem :)

2008. jún. 19. 21:03

Sziasztok!

Nekem ez volt a 3 nap,a kritikus nap:D

De kibirtam,igaz többször kináltak minden félével,de ellenálltam:) Ma párolt zöldségeket ettem,répa,borsó,kukorica összekeverve,nagyon finomak voltak.És igaz, hogy holnap szabadna gyümölcsöt enni,de ettem ma almát és málnát. Szerintem annyira nem tragédia,hiszen ezekben nincs sok kalória....

Holnap grillezni fogunk:) Cukkinit,paprikát,hagymát,gombát:) Már a tudatától is éhes leszek:D

De egyébként én teljesen úgy érzem most magam,mintha hiztam volna:S Lehet hülyeség,de ezt érzem:S Vagy lehet, hogy fel vagyok puffadva?

429. 55e31545d5 (válaszként erre: 428. - RLindi)
2008. jún. 19. 18:00

Nagyon ügyes vagy és kitartó! Hihetetlen, hogy nem birok ki 7 napot se, hogy ne rontsam el! Persze, van nálam is, amikor igy vagyok. De jó, ha ösztönöz a fogyás. De tegnap és tegnapelőtt diétásan ettem és nem fogytam:( Tudom, két nap még semmi.De ez most elvette a kedvemet. Meg azon is gondolkodtam, fogyhatok-e , ha a diéta 7. napján fog megjönni? Mert akkor eleve többet mutat a mérleg, igy olvastam legalábbis egy egészségügyi könyvben. De azért holnap folytatom, sütüben sült krumpli és vegyes zöldségek lesz a menü.

A bűnözés persze nem volt talán olyan vészes...Málnát ettem és panirozott cukkinit...

Lehet este biciklizek, hogy kompenzáljam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook