Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyit lehet ingatlan-közvetítőként keresni egy hónapban? fórum

Szerintetek mennyit lehet ingatlan-közvetítőként keresni egy hónapban? (tudásbázis kérdés)

12. jstefan (válaszként erre: 1. - Msaca)
2011. márc. 22. 16:32
Az attól függ hogy mennyi ,és milyen értékű lakást sikerült eladni, ezután a jutalék lehet nagyon sok, vagy ha nincs eladott lakás akkor nulla.
11. Mzsuka
2011. márc. 22. 12:41
Sok függ attól is,hogy hol akarsz dolgozni.Pl nálunk az is baj volt,hogy hiába az ország 3.legnagyobb ingatlaniroda hálózata volt,a városunkban nagyon sok iroda volt,telített a piac.Na meg hogy mennyi a reklámja a cégnek az sem mindegy.És ami a legnagyobb baj,hogy sok érdeklődő van,de a legtöbbnek kölcsön kell és nem kapják meg,olyan sok önerőt kérnek a bankok.Ingatlanfedezet pedig nem mindenkinek van.
10. b789d47c89 (válaszként erre: 9. - Msaca)
2011. márc. 22. 12:33
jaja a vevők is dolgozó emberek, az ilyen ügyfelezős munka átka, hogy 17:00 után akarnak az emberek megnézni, meghallgatni...stb.
2011. márc. 22. 12:28
Mondjuk a 200 netto nem hangzik rosszul, csak kérdés ugye, hogy milyen áron. És hogy ebből nekem mennyi a költségem.Meg mondjuk két gyerek mellett az időbeosztás sem a legjobb, ha még 6-kor mondjuk bemutatok egy lakást. Hát nem tom....
2011. márc. 22. 12:06
Ha jók a kapcsolataid, azaz az ismerőseidnek sok eladó ingatlanuk van, ill. közülük sokan vásárolnak, akkor meg lehet élni belőle. Ha csak hideg piaccal dolgozol, akkor nagyon ügyes kell legyél és szerencsés és kitartó, hogy összejöjjön a havi 200 nettó.
2011. márc. 22. 09:34

.. Ha nem fix, persze akkor nem kérdeznéd, attól függ mennyi üzletet tudsz kötni, és ezután mennyi jutalékban állapodtok meg.

...és függ attól is milyen referenciákkal rendelkezik a cég.

2011. márc. 22. 09:33

Nekem anyum ingatlanos.

Cáfolnám,h nem lehet belőle megélni,mivel vki ebből milliomos (na ezek nem mi vagyunk),de megélünk belőle.

Rengeteg idő,energia,türelem kell hozzá.

A munkaidő sem olyan kötött,mint pl egy irodában dolgozónak.

Anyuméknál a dolgozól felváltva ügyeletesek.De.-d.u-án egyaránt,amikor pedig nem ügyeletes,akkor "terepen" van vagy a hírdetéseket intézi.

Reggel 8-tól este 6-ig van amúgy a munkaidő.

Anyum imádja,de mellőle is már sokan "leléptek".

2011. márc. 22. 09:27

Megélni biztosan nem lehet belőle.

S könnyen úgy járhatsz, hogy viszel egy ingatlanra 5-6 vevőt nem kevés költség, idő árán, aztán a tulaj eladja önerőből, így elesel a jutaléktól.

2011. márc. 22. 09:18
pang az ingatlan piac. nem sokat :(
2011. márc. 22. 09:16
Attól függ mekkora cégnél és milyen városban. Én régen próbáltam,de nem érte meg.Mielőtt megszületett a kislányom,dolgoztam ingatlanosnál asszisztensként,a referensek mindig hozták a megkötött szerződéseket és jelezték melyik ingatlan kelt el.Hát..Volt olyan,hogy 4referensnél egy hónap alatt összesen 1eladás volt.Tehát a másik háromnak semmi. És ugye ott van az üzemanyag-és telefonköltség,plusz a sok időráfordítás.
2011. márc. 22. 09:11
Gondolom jutalékos rendszerben dolgoznak így eléggé változó lehet, de szerintem a mostani ingatlanpiaci helyzetben nem szakad rájuk a bank.
2011. márc. 22. 09:09
Szerintetek mennyit lehet ingatlan-közvetítőként keresni egy hónapban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook