Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Norbi Karate Fit bevált valakinek? fórum

A Norbi Karate Fit bevált valakinek? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 22. 22:01
Azt elfelejtettem irni, hogy egy ilyen paprika krémes, betekerős, zumbás tánc után szó szerint a bugyimból is folyik a viz.
2011. márc. 22. 21:58
Egy ötlet, ha szeretnétek jobban izzadni, és otthon tornáztok: Rekongem paprika krémmel bekenitek magatokat, körbe folpack arra a területre, ahol bekentétek, erre egy póló, erre egy pulcsi, és hajrá. Nekem bevált, és a narancsültetvényem is eltűnőben. Ez itt nem a reklám helye, nekem is úgy hozták Magyarországról, csak használó vagyok. Mar, éget, de használ, és az ára sem vészes (1L 5.800.-Ft körül van, és rengeteg alkalomra elég).
12. Noorah
2011. márc. 21. 20:00
Meg szerintem az első fél órának az a lényege, mint anno Bíró Ica sokat bírált kazijának, a saolinosnak. MIkor ütünk meg kell feszíteni a karunkat, erősen kell mindent csinálni, nem csak kalimpálni és akkor mi szabályozzuk az erősséget, vagyis olyan erőt is kifejthetünk, mintha több kilós súlyzóval dolgoznánk. Remélem érthető... :)
11. Noorah (válaszként erre: 9. - Vaczila)
2011. márc. 21. 19:56
Engem lábsúllyal, majd a második fél órában 2 kilós súlyzóval már átmozgatott azért, és abban bízom, hogy ha még felcsatolok egy csuklósúlyt is, eredményes lesz.
10. Noorah (válaszként erre: 8. - Guccsy)
2011. márc. 21. 19:54
Igen, próbáltam, azért is írtam, hogy annak a fél órája kb. megfelel a karate 1 órájának. Igaz, nem izzadok annyira a karaténál mint a box-nál, de ott legalább vannak erősítő gyakorlatok is és nem csak ugrabugra.
2011. márc. 21. 19:31
Én a Karate fittet nagyon lazának találom. Szerintem Norbi egyik legsilányabb lemeze. Sokkal jobbak is vannak neki. 2x megcsináltam ezt de egyik alakalommal se tetszett, Többször elő se veszem.
2011. márc. 21. 19:31
Norbi kick box-ját próbáltad már?
7. Noorah (válaszként erre: 5. - Angica0901)
2011. márc. 21. 17:48
Sajnos én az ilyen táncos videókat nem igazán szeretem, zumbát is csak nézni jó egy darabig. :) Czaniktól az egyet szoktam csinálni, főleg a az aerob részét, meg a hasat, aztán más dvd-ről még csinálok melé kis kart és feneket. Na meg jó a hasburning-je is, bár eddig még az sem használt. :(
6. Guccsy (válaszként erre: 1. - Noorah)
2011. márc. 21. 17:27
Én ma próbáltam ki.Anno kungfuztam és így szabályosan ütöttem.Most érzem a kezembe a hatást és ennyi.Én se találtam így elsőnek olyan nehéznek,de azt mondja,hogy minden másnap csináld meg.Sztem úgy bármelyikkel le is fogysz.
2011. márc. 21. 17:21
Én alapvetően nem nagyon szeretem nézni Norbit, bár van tőle pár dvd-m, nem csinálom, mert legtöbbször elkap a nevetés. Nagyobb előnyben részesitem Czanik Balázst, akitől Capoeirám van, vagy Tatarek Rezsit. Ami viszont szerintem überelhetetlen, az Beto Zumbája. Épp ma csinálta, újra. Latin zenére táncizik az ember, és tavaly jóformán csak a fentebb felsoroltakkal (+ némi diétával) én 10-11kg-ot fogytam, és egész jól átalakultam.
2011. márc. 21. 17:18
Január óta tornázgatok sok dvd-re, néha-néha bűnözök, de utána "böjtölök" és még soha nem ment ilyen lassan a fogyás... (5 kiló plusz van). Máskor egy havi biciklizéssel és hasonló diétával (bár bűnözés nélkül) lement ennyi, most meg 3 hónap alatt 1 kiló... szégyen gyalázat... :)
2011. márc. 21. 17:16

CSak mert olyan kis laza, még néha akkor is, ha az egész órát végigcsinálom. Viszont tetszenek a mozdulatok és az egész, valamint hiszek abban, hogy nem feltétlenül azzal a tornával érünk el eredményt, amibe a végén szinte belehalunk (pl. Capoeira 2. :) ). Na meg szerintem 1 óra karate dvd egyenlő egy fél óra Kickbox-al...

Ha láb és csuklósúllyal csinálom, akkor egy hónap után már látszódhat eredmény? (Persze nem zabálnék fel mellette mindent.. ) :)

2011. márc. 21. 17:14
én még nem próbáltam, de sokak dícsérik :)
2011. márc. 21. 17:12
A Norbi Karate Fit bevált valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook