Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányadik napon lett pozitív a terhességi teszt? fórum

Hányadik napon lett pozitív a terhességi teszt? (beszélgetős fórum)


1 2
43. EsztyMorgan (válaszként erre: 41. - Fishyke)
2011. ápr. 15. 18:08
Hogy bírom ki? Hát nehezen :) De úgy a fél napom elfoglalt, úgyhogy annyi időm nincs rágódni. Meg inkább még rimánkodok, mert hát nagyon félek a csalódástól. Eddig is párszor rezgett a léc, de akkor azért védekeztünk (óvszer), és tudtam, hogy kevés az esély.. de mégis tesztelgettem. Most meg.. tudom, hogy van esély.. a múltkori negatív teszt miatt meg van bennem egy jó nagy adag félsz :(
2011. ápr. 15. 14:53
Lehet én gondolkozom túl végletesen, de én, ha valamit meg szeretnék tudni, akkor addig nem állok meg, amíg meg nem tudom. Ráadásul a bizonytalanság sokkal rosszabb, mint a biztos rossz. Ha negatív, próbálkoztok tovább és kész:)
41. Fishyke (válaszként erre: 40. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 15. 14:47
Szia itt is:)) Valamit nem értek. Egész nap izgulsz, hogy vajon terhes vagy-e, van egy csomó terhességre utaló tüneted, és utoljára egy hete lett negatív a teszted. Hogy bírod ki, hogy nem csinálod meg a tesztet?????:DD Miért kínzod magad???:DD
40. EsztyMorgan (válaszként erre: 24. - Saranka)
2011. ápr. 15. 13:34

Na, én ezért félek megcsinálni a tesztet. Egy másik fórumban már leírtam a "sztorimat", de itt is megosztom veletek, amint látom vannak itt számomra még ismeretlen, de kedves hölgyek :)

Szóval.. március 21-e óta párommal tudatosan ráálltunk a baba projektre. Meg is adtuk a módját, olyannyira, hogy február 24. óta nem volt menzeszem. A ciklusaim nekem sosem voltak a nagy könyv szerinti 28 naposak, inkább olyan 32-36 esetleg 38 nap között mozogtak. A lényeg, hogy viszonyítottam a legkésőbbi naphoz, és legkésőbb addigra, de ált. előbb pár nappal mindig megjött a havim, most azonban semmi. Amiből én rögtön arra következtettem, hogy talán terhes lehetek.(?) Fáj a hasam, szúr lent, fáj a derekam, fáj a fejem.. és állandóan ennék, de még akkor is, amikor igazán nem is érzem magam éhesnek. Reggel öklendeztem a kávé illatától, fél nap hányingerem volt, de kajáltam - mértékkel most már -, és elmúlt. A köldökömnél is éreztem nagyon pici szúrást, és ma már viszketett is. Nagyjából ezek a tünetek, de félek, hogy csak bebeszélem magamnak. Múlt szombaton kora esti vizelettel csináltam egy tesztet, de az negatív volt. Azóta meg még mindig semmi, dokihoz egy hét múlva megyek (időpont csak ekkora lesz). Most van még tesztem itthon, de nem merem megcsinálni, a hétvégét még rávárom..

39. Fishyke (válaszként erre: 38. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 20:26
Hajrá!:D
38. Ibolya73o5 (válaszként erre: 37. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 15:31
köszi....akkor 1 hét múlva én is próbálkozok a tesztel.:-)
37. Fishyke (válaszként erre: 36. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 14:53
Onnantól számoltam a 11. napot, amikor a normál 28 napos ciklus szerint kellett lennie a peteérésnek. De kiderült, hogy pár nappal később volt. Tehát igen, 8-9 napos terhességet már kimutatott:)
36. Ibolya73o5 (válaszként erre: 35. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 14:39

Bocsi,de akkor úgy érted,hogy amikor gondoltátok hogy fogant,onnéttól számítva 8-9 nap?

köszi:-)

35. Fishyke (válaszként erre: 34. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 14:35
Köszönjük:) Elvileg a 11. napon, de most a baba méretéből úgy tűnik, nem pont félidőben fogant, hanem pár nappal később. Tehát valószínűleg 8-9. napon mutatta ki. Amit a képen látsz, azon a leghalványabb mutatta ki először, az 25-ös. Megláttam, korán reggel, álmos szemekkel, mondom, basszus, ezen mintha lenne ott valami:DD Utána rögtön csináltam egy Qupidot, ami 10-es érzékenységű, és azon már tök egyértelmű volt:DDD
34. Ibolya73o5 (válaszként erre: 33. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 14:28

Köszönöm!És nagyon sok boldogságot kívánok nektek is!!

Tetszik a kép a sok tesztről.:-)..megkérdezhetem,hogy hányadik napon csináltad az elsőt?

33. Fishyke (válaszként erre: 32. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 14:13
Naah, szorítok!!:))
32. Ibolya73o5 (válaszként erre: 31. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 14:01
Nagyon-nagyon REMÉLEM,hogy igen!!:-)
31. Fishyke (válaszként erre: 30. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 14:00
Lehetséges, hogy nem tudják...nincs is mindnek a leírásában, hogy milyen érzékenységű. Én csak a Qupidoról tudok, ami 10-es, gyógyszertárban kapható. Jön a gólya?:)
30. Ibolya73o5 (válaszként erre: 29. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 12:57
Tényleg köszönöm...én nagyon fordítva értelmeztem ezt.Akkor majd 10 est kérek.Ahogy hallom,sok helyen a gyógyszertárban sem tudják,hogy melyik teszt milyen érzékenységű.
29. Fishyke (válaszként erre: 28. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 12:15
Nincs mit. A 10-es érzékenységű azt jelenti, hogy a terhességi teszt képes már 10 milliegységnyi hCG hormont kimutatni 1 milliliter vizeletben. Kb. 8-9 nappal a megtermékenyítés után már kimutathatja. Minél nagyobb a szám, annál később mutatja ki, mert annál kisebb az érzékenysége.
28. Ibolya73o5 (válaszként erre: 27. - Fishyke)
2011. ápr. 13. 12:04
köszönöm...én pont fordítva gondoltam....
27. Fishyke (válaszként erre: 26. - Ibolya73o5)
2011. ápr. 13. 11:58
Szia! Minél kisebb a szám, annál érzékenyebb! A 10-es a legérzékenyebb, ami kapható!
2011. ápr. 13. 10:26

Sziasztok!

Had kérdezzem meg...minél magasabb a tesztek száma(pl 10,20,50)annál nagyobb az érzékenységük?

köszi.

25. Fishyke (válaszként erre: 24. - Saranka)
2011. ápr. 1. 11:27

Szia! Sajnálom...Ez azért nagyon durva, hogy még pozitívak is lettek! Érthető, hogy beleélted magad, de biztos hamarosan összejön majd! Azt mondják tényleg, hogy nem szabad nagyon rágyörcsölni, mert akkor esetleg amiatt nem jön össze. Szorítok nektek!:)

Igen, én 5+4 napos vagy, hétfőn voltam ultrahangon, látott egy 5,1 mm-es petezsákot:) Legközelebb 18-án kell mennem, akkor már látszania kell a babónak:)

24. Saranka (válaszként erre: 23. - Fishyke)
2011. márc. 31. 18:15
Szia ! Igen. Sajnos nem jó hírek, de érdekes... csináltam még tesztet Q. is :) sajnos negatív lett :( voltam a dokimnál, aki ultrahangon csak azt látta, hogy vastag a méhnyálkahártyám, ami bíztató lenne, csakhogy szerinte ha megfogant volna a baba, akkor az már látható lenne és ha belegondolok igaza lehet... mert majd 5 hetes lenne... javasolta és én is kértem, hogy vérből egy HCG-t nézzünk másnap és már másnap este! tudtam, hogy 0.1 lett, tehát sem nem volt és sajnos nincs baba... :( ami szomorú és érzem, hogy nehezem dolgozom fel, mert bíztam a tesztben és a tünetekben is. Amit beképzeltem magamnak és én gyártottam. Azóta nincs még hányingerem sem :) ez nagyon durva !!! Mire nem képes az agyam/agyunk ! Szóval mensi előtt vagyok és a doki is mondta újra, hogy fejben túlságosan is akarom a babát és ez nem tesz jót, úgyhogy most igyekszem elterelni a gondolataimat és lazítok ! :) Bocsi, ha sokat írtam, de ez egy jó tapasztalat, hogy egy fajta tesztben ami 4* ugyanazt mutatta 1 héten belül, nem lehet hinni. Ha hiszek a józan paraszti eszemnek és a női megérzésemnek, mert belül éreztem, hogy nem érzek semmit :) tudhattam volna, hogy nincs... de nagyon akartam. Ez így a történet röviden. Köszi az érdeklődést ! :) Ha jól láttam a hozzászólásokat neked már pozitív, hány hetes ?
23. Fishyke (válaszként erre: 22. - Saranka)
2011. márc. 28. 11:07
Szia! Mi a helyzet, tudsz már valamit?:)
22. Saranka (válaszként erre: 21. - Fishyke)
2011. márc. 24. 18:55
Szia és köszi a választ ! Tegnap este óta kicsit megnyugodtam és megfogadom a te tanácsod is és tesztelek még, de megyek a dokimhoz is hátha egy vizelet vagy vér tesztből okosabbak leszünk és persze ott az ultrahang is ! :)
21. Fishyke (válaszként erre: 20. - Saranka)
2011. márc. 24. 08:30
Szia! Nekem a Gabriel nem vált be, akkor is nagyon halványan mutatta a második csíkot, amikor másik, kevésbé érzékenyen sokkal jobban látszott. Szerintem csinálj még pár más fajtát is! Amúgy azt mondják, véletlenül nincs ott a második csík, viszont a negatív lehet hamis eredmény...Szerintem, ha több is pozitív lesz, jelentkezz be dokihoz.
2011. márc. 23. 21:28
Sziasztok ! Szerintetek, ha 10 nap alatt 3* halvány pozitív tesztet kaptam (Medi-lab), de 2* negatív is volt (Gabriel)akkor mi újság ? Elvileg ugyanolyan érzékenyek... Dokihoz még korai lenne elmenni, mert kb. 4 hete volt menzeszem, (azért kb, mert nagyon rendszertelen és lehet, hogy nem is rendes mensi volt, de ez hosszú).. Még sohasem volt pozitív tesztem és vannak tüneteim és nem vártam volna, hogy pont most, mert még antibiotikumot is szedtem ! Nem beszéltem be magamnak, hogy lehetne baba is... még :) MIkor mehetek dokihoz, hihetek-e a pozitív teszteknek, ha a szerintem megbízhatóbb Gabriel negatív ? Köszi a választ !
2011. márc. 21. 21:22
A dm-ben lehet kapni 2 db. van egy csomagban, kb. 3-400 ft. Nekem a 28. napon kimutatta, kb. 2 órakor, tehát nem is első pisiből :)))
18. Fishyke (válaszként erre: 17. - Pall mall)
2011. márc. 21. 15:52
Szorítok neked!!:)
17. pall mall (válaszként erre: 15. - Fishyke)
2011. márc. 21. 15:50
köszi, megpróbálom - remélem, lehet kapni, és nemcsak az 50-es clearblue-t...
16. a8972e6228 (válaszként erre: 13. - Pall mall)
2011. márc. 21. 15:49

Én a vateráról rendeltem 10-es érzékenységűt,one step teszt,az már a nem várt elött kimutatta,a nem várt napján meg a gabriel.

Ha nem egyformák a ciklusaid,akkor elég nehéz megállapítani,hogy mikorra nem várod,és mikor volt peteérés.

15. Fishyke (válaszként erre: 13. - Pall mall)
2011. márc. 21. 15:45
Próbáld ki, az egyik legérzékenyebb, ami kapható, gyógyszertárban találtam én, 750 ft körül van.
14. jsanett (válaszként erre: 7. - Jsanett)
2011. márc. 21. 15:42

Ja nekem ezt a First Response mutatta ki, ami 12,5-es erossegu teszt.


Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Medi-lab: 20

Clear blue: 50

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook