Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Londonban a nevezetességekhez hogyan lehet eljutni a legkönnyebben?Tud valaki segíteni, hogyan lehet legegyszerűbben tájékozódni? fórum

Londonban a nevezetességekhez hogyan lehet eljutni a legkönnyebben?Tud valaki segíteni, hogyan lehet legegyszerűbben tájékozódni? (tudásbázis kérdés)


11. arrival (válaszként erre: 1. - Zsuzska01)
2011. márc. 22. 16:29

A nevezetességeket gyalog is bejárjátok, de attól függ hol a szállás, oda el is kell jutni.

A napi jegy 7.30 Ł reggel 9:30 után, ez mindenre jó.

Javaslom az esti buszozást , felültök a buszokra , és az emeletről nagyon szépen belátod a várost. Mikor az én barátnőim jönnek , mindig ezt csinálják, éjjel 2ig buszoznak :)

A kaja olcsóbb mint itthon! Szóval olyan sok kaját ne hozzatok.

Javaslom, egyik este menjetek be egy angol pubba, és egyetek egy angol vacsit :) (10Ł-ból innivalóval kijön)

Egy utikönyvet vegyetek.

Múzeumokba, galériákba ingyenes a belépés.

Viszont ezekre 3 nap alatt nem igazán lesz időtök :(

(egy múzeum területe akkora mint egy ittoni kisebb falu)

Ha valamit szeretnél kérdezni írj privit.

10. RWolf
2011. márc. 22. 16:21
A legolcsóbb kajálási lehetőség a Tesco, Sainsbury's. De sok talpon álló is van, ahol lehet elfogadható áron enni.
2011. márc. 20. 20:42
A turistabuszoknál, az utazási irodákban, stb hasonló helyeken lehet szerezni (szerintem ingyen) direkt ilyen turistás belváros térképet.
8. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. márc. 20. 20:10
Szintén vasárnap du. a Westminster zárva volt, de a mellette lévő képviselőházi templom nyitva volt.
2011. márc. 20. 20:09

Vinnék téliszalámit és abonett/macesz kenyeret, paprikát. Egyik sem romlik meg... Inkább belépőre költenék, minthogy ott vegyek szendvicsnek valót..

A Br. múzeumbe ha lehet, menjetek - vasárnap ingyen volt a látogatás -. Majd lehidaltam a Tizián festményektől.

6. zsuzska01 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. márc. 20. 18:50
sajnos csak 3 napra megyünk de ennek is örülünk és nagyon várjuk. hol édemes olcsón kaját venni, vagy enni?
2011. márc. 20. 18:27

Gyalog simán végig tudtok menni a főbb nevezetességeken.

A Top 10 utikalauz nagyon jó, mert a végén van sima belváros térkép, jelölve a látványosságokat.

2011. márc. 20. 18:27

Írigyellek! Két éve voltam és felejthetetlen!!

A mókusokat ki ne hagyd! Vigyél nekik mogyorót!

3. zsuzska01 (válaszként erre: 2. - Aurori)
2011. márc. 20. 18:25
köszönöm minden információt szívesen fogadok mi most utazunk ki először.
2011. márc. 20. 18:17

[link]


Itt írd be honnan hová szeretnél eljutni és megadja neked az útvonalat.

2011. márc. 20. 18:13
Londonban a nevezettességekhez hogyan lehet eljutni a legkönnyebben?Tud valaki segíteni, hogyan lehetn legegyszerűbben tájékozódni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook