Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázók!Milyen fogyis kajára esküsztök? fórum

Diétázók!Milyen fogyis kajára esküsztök? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 22. 13:52
Köszönöm mindenkinek!Nekem is bevált az update,csak hamar feladom,mert kimerül az ötletkészletem a vacsikból!:(
2011. márc. 22. 08:15
Nálam a candida diéta okozott fogyást,bár nem akartam fogyni.De mindenkinek ajánlom,aki komolyan betartja biztos fogy,de igen nehéz étrend.Szerintem.2-3 hónap alatt lement rólam 15 kg kb.De bőven elég simán a kenyér elhagyása,diéta szerint ugyanis a teljes kiörlésű mehet,én azt se ettem,na meg a cukor.Mozgás se volt nálam nagyon,sőt egyáltalán,ami bármi tornázósat jelente,mivel varrok,tehát egész nap ülök.Minden fogyni vágyónak az az egy tanácsom,hogy kenyeret egyáltalán ne egyen,és semmit ami cukros,semmit ami édesítős.Rengeteg zöldség,gyümölcs,napi 2-3 l víz,fehér húsok,magok,és ez 1-2 hónap múlva fog látszani.
2011. márc. 20. 19:00

Én az update-ben hiszek. Vagyis: soha nem kell éhezni, csak el kell hagyni a cukros, lisztes dolgokat és heti pár alkalommal mozogni.

Nekem ezzel sikerült fogynom hét kg-t két éve.

Most újra nekiállok.


Sokszor csináltunk édesítőszerrel pudingot, akár este is, aztán imádom a zabkorpából, sovány túróból és édesítővel készített túrógombócot.

Szoktam olyat is, ha édességre vágyom, hogy natúr joghurtot összekeverem a sovány túróval, hozzá folyékony édesítő és valamilyen gyümölcsöt vágok bele. Legfinomabb eperrel. De bármi lehet.

2011. márc. 20. 18:26

Fehér liszt és cukor nélküli, kevés krumplit, sok gyümit, zöldséget, normál mennyiségű csirke-, pulykahúst, ritkán marhahúst tartalmazó diétára.

Ha nagyon nem bírom csoki nélkül, akkor pár kocka étcsokit eszem.


Ha konkrét kaja a kérdés, akkor a saját frankfurti levesem a nyerő.

Laktat, nagyon finom és fogyis.

2011. márc. 20. 17:57

Alma:)

Egyébként pedig amit Zsóka írt.

2011. márc. 20. 15:33

Szia! Nekem sincs igazán fogyis kajám,ahogy a többiek is írták, mindenből lehet, csak mértékkel!

Amit mostanában fedeztem fel igazán az az ananász, kevés benne a kalória, és irtó finom!

Kenyér helyett kiváló a wasa kenyér, vagy abonett, estleg bármilyen puffasztott gabona vagy rizs.

Észzserűen kell gondolkodni és megnézni, hogy mit eszel meg.

A zabkása nagyon jó reggelire, remek energia forrás, és nem mellesleg eltelít, mivel lassan felszívódó szénhidrát van benne, ezért sokáig nem lesz éhes tőle az ember.

Nassolásnál sem kell mindig a chips és egyéb édességek után nyúlni, lehet helyette sárgarépát rágcsálni, vagy paprikát natúr joghurtba mártogatni...esetleg magvak, amik szintén nagyon fontosak, az essyenciális zsírsavak miatt, viszont csak mértékkel szabad!

Na,írtam pár dolgot, remélem nem volt túl uncsi...:)

2011. márc. 20. 15:03
Szia! Én a paleora esküszök, de nem csak fogyókúránál, hanem aktív sportolás vagy akár testépítés mellett is. Nagyon hatékony.
2011. márc. 20. 15:03
Szia!Nekem a savanyú káposzta vállt be még első terhességem után.(27kg-ot fogytam)Persze ebben volt futás is meg Rubint Réka tornái.
2011. márc. 20. 15:03

Szerintem nincs szükség kifejezetten fogyis kajákra.Mindenből lehet enni,de csak ésszerű mértékkel.Na és persze mellette mozgás.

Nagyanyáink idejében se voltak fogyis kaják,aztán mégiscsak eléldegéltek egészségben 80-90 évig....

2011. márc. 20. 14:59
Én az updatre esküszök.
2011. márc. 20. 14:58
Én nem eszek 3hete tésztát,rizst,pékárút,cukrot,krumplit.Néha kell egy kis bűnözés,de sokkal jobban érzem magam,és nem vagyok éhes olyan szinten,mint mikor ezeket ettem.
2011. márc. 20. 14:58
Reggelizz, mint a király, ebédelj, mint a polgár, vacsorázz, mint a koldus.
2011. márc. 20. 14:58

Sok-Sok leves sok zöldséggel tészta nélkül, eltelít, jól lakom tőle és kevés benne a kalória :)és ezerféle változatban elkészítehetó :) persze rántás meg habarás nélküliek :)

És a fehérje shake sem rossz vacsira :)

Valamint reggeli energia bombának zabpehely natúr joghurttal :)

2011. márc. 20. 14:55
Szió! Nekem nincs favorit kajám, hanem mindenből pici adagot eszek :)
2011. márc. 20. 14:52
Kíváncsi vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook