Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más tápszeres baba is igy viselkedik evés után? fórum

Más tápszeres baba is igy viselkedik evés után? (beszélgetős fórum)


7. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. júl. 11. 12:03

Szerintem sokat eszik, és megterheli a pocakját. Bár csak tipp, mert nálunk ilyen nem fordult elő.


Milyen tápszert kap és mennyiket eszik?

2011. márc. 20. 12:53

milyen tápszert eszik?

próbálj ki valami másikat, hátha az a gond.

nekünk pl a Bebától voltak ilyesmi gondjaink. mióta váltottunk minden oké.

2011. márc. 20. 12:49

csibefalat


A magyarázat, tul eszi magát, megfekszi a gyomrát,próbálj 30ml-vel kevesebbet adni,lehet a tápszer amit kap kissé erős neki.

2011. márc. 20. 12:32
Igen a kakival minden oké igazából nem tűnik szorulásosnak aránylag könnyen jön csak azt nem értem miért erőlködik még utána is. Nincs kiütésünk.
2011. márc. 20. 12:32

Szerintem beszélj az orvossal.Így Te is megnyugodsz.

Az utolsó képen nagyon aranyos:) Legyetek nagyon boldogok.

2011. márc. 20. 12:25

csibefalat


A kakija rendes állagú?

Kiütés egyéb más tünete nincs?

2011. márc. 20. 12:16

Sziasztok!

Babám másfél hónapos nagyrészt tápszeres mert kevés a tej, neki meg elég nagy étvágya van. Ami nekem furcsa hogy evés után ha megtelik a pelus nagy dologgal még utána is nyög meg erőlködik, pedig akkor már túl van mindenen. Ezért nem is tudom hanyatt fekve altatni mert a nagy dologgal van elfoglva, van hogy fél órát is nyögdécsel kapálózik, van hogy sír is. Ez természetes? A másik fiam nem tápszeres volt igy ez most elég furcsa igy nem is tudom egy szobában altanti őket mert a nagyobik felkel a nyögdécselésre. Ha mással is előfordult (minden etetésnél ez van sajnos)mikor " múlik" el-ha majd hozzátáplálom ?

Előre is köszi:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook