Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta fórum

XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. febr. 7. 14:02

Sziasztok!

Sajnos csalódást kell okozzak, mert 2 hét után én most is feladtam.

84 tabletta után ami 2 hét volt, semmi fogyás nem volt, pedig ettem ittam is sokat, és édességet sem ettem.

Annyit értem el, hogy nem híztam.

Most is 78 vagyok, pedig nem szedek semmit.

Se le se fel.


Még meg van a doboz másik fele, esetleg lehet bele kéne fogni megint......................!

53. Bihi (válaszként erre: 52. - Channa*)
2018. jan. 29. 06:14
Maradok az én verziómnál. és mindenképoen referálok még annyit, hogy nem a szénhidrát, hanem a zsírmegkötőt iszom. eszem..poralakú ..
52. Channa* (válaszként erre: 50. - Bihi)
2018. jan. 28. 13:53
Mérni naponta kell magunkat, mert csak így tudjuk, hogy jól csináljuk e. Én nem diétázok, de ettől függetlenül, minden reggel és még esténként is ráállok a mérlegre:D
51. globus
2018. jan. 28. 13:26
Ilyen nincs. Cukorbetegek részére létezik hasonló, de csakis szigorú diéta mellett, mert ha több ch-t esznek a kelleténél, durva mellékhatásai vannak. Kérdés, ha valaki tud tartani szigorú diétát, miért van szüksége plusz kemikáliára?
50. Bihi (válaszként erre: 49. - 31bc25d879)
2018. jan. 28. 13:15
A gyógyszertárban dolgozó barátosném ajánlotta..a hatás állítólag a 3.héttől látványos..pont ma egy hete, hogy szedem. Az étvágyamat csökkentette. Régebben, amikor fogyiztam, éreztem egy jellegzetes ízt a számban...tegnap óta érzem most..megmérni magam nem szeretném egy hónapig..remélem, kibirom..írok még.
2018. jan. 26. 14:53

Engem maga a patikus beszélt le róla.

De ha vannak igazán pozitív tapasztalatok szívesen olvasnék róla.

48. Bihi
2018. jan. 26. 12:17
Sziasztok...4 napja vettem 2 havi adag port...most olcsóbb..elkezdtem getente háromszor step aerobikra járni..a kajákra figyelek..sok zöldség a főétketéskor. Napi ötször eszem...egy hónap múlva mèrem magam. 64 kíló vagyok..8 kg a cél..
2018. jan. 7. 17:11
Óh, most látom már három hónap eltelt. Tehát megvan az eredmény ! Kérlek írj, sikerült-e fogyni, vagy pénzkidobás volt.
46. papája (válaszként erre: 43. - Newgirl)
2018. jan. 7. 17:08
Örümmel és kíváncsian olvasnám a beszámolódat akár hetente is. Itt a fórumon, de ha Neked jobb, akkor írj privátba.
45. katoka01 (válaszként erre: 43. - Newgirl)
2017. okt. 17. 23:13

Szia!

Írnál majd, ha letelik az 1 hónap? Hálás lenék érte!

Sok sikert!

2017. okt. 9. 20:29
Sziasztok! Lenne egy doboz XLS medical tablettám eladó!!16db hiányzik belőle!12000 ért vettem,9000 ért eladnám!!!
2017. okt. 9. 10:02

Sziasztok!


Látom, hogy elindult ez a fórum jó pár éve, aztán jó nagy kihagyás után talán újra éledhet.

Én tapasztalatból írhatom, hogy a fogyásnak is van nagyon sok hátráltató tényezője.

2006- ban 32 évesen 160 cm-es magasságomhoz képest, 106- kilót mutatott a mérlegem január 1.-én.

Ekkor jött egy hatalmas elhatározás, és mozgással, diétával, minden csoda szer nélkül másfél év alatt 42 kilót fogytam le.

64 kiló lettem, hihetetlen volt.

Aztán, az évek teltek múltak, most 43 évesen 78 kilót mutat a mérleg, és kb. annyit eszem, mint más normális ember, nem nassolok, és nem eszem sokat, mégis folyamatosan, 1-év, +1 kiló.

Diéták voltak az elmúlt, 2-3 évben, de sajnos, ebben a korban, már nem olyan az ember anyagcseréje mint 20-30 évesen, és bizony semmi fogyás.


Előzmények leírása után, tegnap vettem én is egy XLS-medica 180 darabos tablettát, és adok magamnak 1 hónapot.

Megiszom azt a 2 liter folyadékot, próbálok kímélőeket enni, reggelizni, és ebédelni, és meglátjuk mi lesz 1 hónap múlva a mai 78 kilóból.


Tapasztalatokat addig is írjatok akinek van!!!!

2017. ápr. 30. 18:31

Ebből a termékből tulajdonképpen két féle létezik, egy zsírmegkötő és egy szénhidrátmegkötő?

A zsírmegkötőt megtaláltam itt:

[link]

ezen zöld csík van, a szénhidrátmegkötőn meg lila csík?

2016. aug. 24. 23:54

A Regenor nélkül is lefogynál, ha úgy étkeznél, ahogy elő van írva. Én ketogén étrenden vagyok és minden bogyó nélkül lefogytam 6 hónap alatt a lánykori súlyomra.

Sajnálom, hogy ellent kell mondjak, de a mozgás nem ér semmit megfelelő étrend nélkül. Én azt vallom, hogy a fogyás 85 %-ban a megfelelő étrendnek köszönhető, a mozgás inkább a feszesebb test eléréséhez járul hozzá.

2016. máj. 4. 09:27

Én már hónapok óta használom a Regenor-t és az tuti és nem kamu. Tényleg kiviszi a zsírt, és lehet tőle fogyni.Sajnos én tolókocsiban élek, így ragadnak a kilók. [link]

remélem tudtam segíteni

39. Channa* (válaszként erre: 38. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 18:00
Nem megköti, hanem nem engedi felszívódni. Gondolom ezt akarták írni. Persze azt nem tudom, hogy ez a valami is tud e ilyet, de a gyógyszer, amiről írtam igen.
38. finomfőzelék (válaszként erre: 2. - Taylor1977)
2016. ápr. 3. 16:13
Nekem gyanús, hogy a szénhidrátokat nem lehet csak úgy megkötni és kivezetni. :)
37. Divexa (válaszként erre: 24. - Rusnyi)
2016. ápr. 3. 08:29
Szia! Sajnos a mindennapos mozgás mint a takarítás, munka, gyerekek utáni rohangálás nem helyettesíti azt a 30-60 percet amikor agyban is ráállsz. Ha így lenne, nem lennének duci nők. Úgy gondolom nincs általános csodamódszer, a bogyók már amelyik hasznos, segíthet, de attól nem lesz tartósan senki karcsú. Ezt a bogyót sose szedném. Semmi olyat ami bármit is megköt a táplálékból. Szervezetünknek szüksége van mindenre, és látványosan meghálálja ha odafigyelünk rá rendszerességgel, mozgással, és a lehető legkevesebb műanyag kajával.
2016. márc. 29. 15:35
Sziasztok! Én megvettem most fog letelni... 0dkg-ot fogytam úgy, hogy minden szénhidrátot kivontam az étkezésből és reggel fél 6-tól délután 3-ig szaladgálós melóm van minden nap... Csalódtam benne nagyot, ilyen ár mellett, úgy hogy még tettem is érte semmit nem ért...
2016. márc. 27. 15:12

Nem ismerem de amit itt olvastam hasonlít egy cukrosoknak való gyógyszerhez.

Én IR-es vagyok és kétféle tablettát kaptam Mecformin XR 500, ami szabályozza a vércukor szintet, illetve Glukobay-t is kaptam, ami a CH felszívódást.

Gondolom ez utóbbira akar hasonlítani.

És van gyógyszer, ami az allira hasonlít (xenical).

Ezeknek a "mellékhatása" is olyan, amiről itt sokan írnak.


A Glucobay mellékhatása a felfúvódás, ha nem jól eszünk, azaz ha CH-t eszük, akkor jön a puffadás.

Ja, a glukobay ára 4 ezer Ft körül van és 120 db-os, ez 3 havi adag, mert naponta 3x1 et kell szedni.



Szerintem menj el dokihoz, csináltass egy terheléses vérvizsgálatot és ha kiderül, hogy IR-es vagy, akkor meckformin (havi 2400)+glukobay (havi 1300) összesen havi 3-4 ezerből meg van a fogyókúrás tablettád és akkor nem kell olyat szedned, amit a neten árulnak és ismeretlen a hatásuk....

2016. márc. 27. 12:41

Sziasztok fogynivágyók! :-)

Valami ismeri, használja az xl s Medical tablettát? Mik a tapasztalataitok? Én 2 napja szedem, persze még semmit sem érzek, talán sokkal többet pisilek.

2016. márc. 16. 20:01
Semmit nem ér. A pénzem is elfogyott, sőt híztam is egy kilót.
2016. márc. 14. 21:38

Ha egy ilyen bogyó hatna, akkor nem lennének kövér emberek a világon.

Ne hagyd hogy átvetjenek ezzel a butasággal, és elszedjék a pénzed. Gondolom nagyon drága.

31. -hajpant- (válaszként erre: 30. - Beatrix57)
2012. aug. 3. 14:56
Kipróbáltam. Kevés edzés mellett is hatásos volt, kb 2 hét alatt 3 kg ment le, de el is fogyott egy dobozzal.
2011. máj. 18. 09:15

Ez a Fórum, nagyon nem találta meg a közös elképzeléseket. Pedig igencsak kiváncsi lettem volna, hogy kinek hogy vált be ez a bogyi.

Kár!!!!!!!!!!!!

29. glynnisz (válaszként erre: 24. - Rusnyi)
2011. ápr. 18. 09:05
légyszi add meg a nevét és a honlapot privát üzenetben: glynnisz@vipmail.hu köszi:Csilla
28. beatrix57 (válaszként erre: 27. - Z.Rami)
2011. ápr. 17. 08:47

Én szedtem a Klimin-t, de azzal sem volt szerencsém. Mint, ahogy eddig az összes többivel sem.

Valamikor jó pár éve a Bio CLA-t szedtem. Annak a hatását is éreztem, hogy egyáltalán bevettem.

Akkor fogytam, de azt hiszem inkább a mozgástól, és nem a tabitól.


További sok sikert mindenkinek. Egyébként meg, hajrá változó kor. Minden negativumával együtt.

27. Z.Rami
2011. ápr. 14. 10:18

Mi a barátnőimmel nagy fogyókúrában vagyunk. Ki ezt, ki azt szed.


Hozzá kell tennem, hogy én sajnos benne vagyok a változókorban, úgyhogy én egy másik terméket szedek a Klimin slim-et.


3 -4 hete tart a csata, az XLS-től nincsenek elájulva, hasonlóakat írnak, mint Ti. Nekem eddig 2,5-3 kg ment le. Szóval én vezetek! :)


Ja és látom az ár is szóba került... Bizony az XLS nagyon drága és rengeteget kell beszedni. A Klimin slim-ből elég napi 2 és 3100 körül van a 60 darabos. Nekem sajnos nem mindegy!

26. rusnyi
2011. ápr. 1. 23:17
Még 1 hét és akkor már 2 hete szedem a bogyókat akkor tudok mondani valamit,hogy mi az eredmény.Kiváncsi vagyok,mert én nem nagyon diétázom,ugyanúgy eszem mint eddig,sajna kicsit sok szénhidrátot eszem,ezért is akartam kipróbálni.:)
25. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 24. - Rusnyi)
2011. márc. 30. 20:25

engem érdekel :)


miután elmúlt a puffadásod tőle láttál valamiféle hatást?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook