Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta fórum

XL-S Medical szénhidrátmegkötő tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. felhasznalo1026 (válaszként erre: 83. - _vivien)
2023. febr. 27. 08:27
Engem is érdekelne.....
2023. febr. 25. 21:25

SEGÍTSETEK LÉGYSZIVES!❤️

14kg-tol szeretnek megszabadulni, max strength vagy forte 5-ot rendeljek?

Mire figyeljek a szedese mellett?milyen dietat tartsak?

2023. febr. 21. 14:37
Használta mostanában valaki?
81. Ibi89 (válaszként erre: 79. - Der2)
2022. márc. 9. 12:28
Szia meg van még ha igen akkor szeretném;)
80. Ibi89
2022. márc. 9. 12:27
Sziasztok nincs valakinek felesleges xls medikalja? Nem bolti áron
79. Der2
2021. jún. 15. 01:25
Még megvan az eladó. Vki vigye már el....
78. 55Judit (válaszként erre: 77. - Channa*)
2021. márc. 26. 12:18

Ne őrjíts meg! Tényleg? :)

Nekem is fogyni kell, lassan megy is, de nem szednék semmit, csak érdekelt a reklám miatt ez a cucc. Én az ilyek árát inkább olyan zöldségre, gyümölcsre költöm, amiből régebben sajnáltam kicsit többet venni.

77. Channa* (válaszként erre: 76. - 55Judit)
2021. márc. 26. 11:00

A zsír kell, mert nélküli jönnek az epeproblémák.


És ez persze nem úgy köti meg a zsírt, ahogy mi naivan elképzeljük, hanem úgy, hogy kifolyik belőlünk, így pelenkát kell hordani. Egy ismerősöm szedte...


Sosem próbálnék ki ilyeneket.

2021. márc. 26. 10:47

Mikor láttam ennek a cuccnak a reklámját, és mondják hogy megköti az elfogyasztott zsír egy részét, arra gondoltam nem-e kifizetődőbb lenne kevesebb zsírt enni. Így nem csak a zsír ára lenne megspórolva, de a borsos árú tablettáé is.


Elnézést, nem kötekedésből kérdezem, csak komolyan tudni szeretném hogy miben jobb a kiegészítő, mint a táplálkozás kisebb változtatása. Aki fogyasztja a kiegészítőt, biztos tudja erre a választ.

75. Kolibri3 (válaszként erre: 62. - Édesség)
2021. márc. 26. 10:35
Szia. Tudom régen írtad ezt, de tudnál segíteni abban, hogy te melyiket szedted? Port vagy kapszulát amitől fogytál? Végül mennyit sikerült fogynod tőle? Köszönöm válaszod!
2021. márc. 26. 09:18
Sziasztok. Melyik xls medical érdemes még venni ami hatásos. A port vagy kapszukában? Köszönöm a válaszokat.
73. Der2
2021. febr. 16. 20:15
Nekem van egy eladó 177 szem:) most vettem, 14 ezerért, nekem nagyon erős. 3 szemét vettem be, inkább elado:) írjatok nyugodtan dekonigyi@gmail.com
2020. szept. 18. 17:49
Sziasztok! Én tapasztalatot írok most nektek. Úgy gondoltam hogy kipróbálom ezt a tablettát mert miért ne.Nekem sajnos pajzsmirigy miatt nem ment a fogyás sehogy se. Jártam edzeni, egészségesebben táplálkoztam de semmi. Ismerősöm ajánlotta ezt a módszert. Két hete vettem meg és máris lement -3 kg. Azt hittem hogy elromlott a mérleg de nem. Sőt nem váltam meg a kedvenceimtől se. Ebben a két hétben ugyanúgy ettem édeset. Én biztosan folytatni fogom :)
2020. márc. 21. 13:21
Sziasztok!Egy ismerősömnek rendeltem külföldről xls medical strenght port 30 ezer forintért ugyanis itthon csak tabletta formájában kapható, de fel lettem ültetve és nálam maradt! Így 25 ezer forintért eladnám! Teljesen bontatlan csomagolásban! 60 darabos! Egy havi adag! Szállításban tudok segíteni!
2020. febr. 25. 10:34

Sziasztok!

Van eladó XL-S Medical Direct porom eladó, fél doboznyi.

69. Wissingen (válaszként erre: 50. - Bihi)
2019. okt. 24. 10:38
Mit szedsz?
2019. szept. 19. 09:55

Sziasztok! Van eladó xls medical max strength tabletta eladó!

Akit érdekel írjon kvarini.szandra@gmail.com

2019. júl. 15. 20:42
Sziasztok! Van eladó 140db XL-S medical bogyóm, akit érdekel keressen!
2019. márc. 28. 10:54
Sziasztok! En mar egyszer nekifutottam,vegigcsinaltam az 1 honapos kurat,de nem fogytam. De azt hiszem,az en hibam volt,mert nem igazan dietaztam es egyaltalan nem mozogtam. A patikus oszinten megmondta,h nem csodaszer,kell melle dieta es mozgas,de ha ez megvan,akkor hatasos. Most nekimegyek meg egyszer,ezuttal dietazom (ami azt jelenti,h alig eszem es ha lehet,kihagyok etkezeseket) es ebben segit a tabletta. Nem zabalom fel a hutot,nincsenek ehsegrohamaim,gyorsan telitodom,sokszor egy kis levessel is. Stresszes idoszakon vagyok tul,lement 8 kilo,csak az idegessegtol 3 het alatt. De most,h latom a valtozast,rasegitek az xl s medicallal. Most megalltam 61 kilonal,de remelem,h megint beiinditja a fogyast. Sokaknak igaza van abban,h kell a sok mozgas,de hugom dietetikusa szerint a fogyas 85%-ban az etkezesen mulik. Nekem eddig az jott be egesz eletem soran,h ehetek mindent,csak kicsit. Es erre jo az xl s medical. Kb egyaltalan nincs etvagyam.
65. Bea14 (válaszként erre: 63. - Ani-ko)
2019. febr. 12. 09:33
Én nemrég kezdtem el.
64. Bea14
2019. febr. 12. 09:32

Sziasztok!


Én 2 hete szedem és érezhetően kisebb az étvágyam és a falási rohamok is elmúltak aminek nagyon örülök! Kilóban még nem érezhető a változás, mert közbejött két szülinap amikor nem figyeltem az étkezésre, de az, hogy feleannyit eszem, mint eddig számomra felér egy beteljesült álommal. Előbb-utóbb be fog indulni a fogyás az biztos.

63. Ani-ko
2019. jan. 7. 09:34
Mostanában valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2018. ápr. 11. 22:54
Vasárnap óta szedem (a zöld csíkost) és ma estig -4 kg az eredmény. Bevallom ez az eddigi legkönnyebb fogyásom máskor nagy koplalással ugyanez 2 hét alatt sikerült. Első 2 nap rengeteg folyadékot ittam. Nincs rohamos éhezés, nincs kívánósság.Komolyan hihetetlen.
2018. márc. 26. 10:57
Sziasztok! 4 hét után semmi változás. Abbahagytam az XL-S Medical szedését.
2018. márc. 20. 09:13

Sziasztok! Immár 3 hete, hogy szedem az XL-S Medicalt. Az első hét után írtam nektek, hogy különösen kívántam a vizet, de egyéb változás nem történt.

A 2. heti beszámolóm:olykor véletlenül nem vettem be minden étkezés után a két tablettát. A szomjérzet elmúlt, sokkal kevesebbet tudok inni. Kilóban és centiben nincs változás.

A 3. heti beszámolóm: a tablettát rendesen szedem, főételek fogyasztása közben olykor érzem, hogy hamarabb eltelítődök, talán a puffadásom is enyhült, de az alakom még mindig változatlan.

Kb. 1 hét múlva jelentkezem a következő beszámolóval, bár bevallom már nem vagyok olyan lelkes...

59. Channa* (válaszként erre: 58. - 86d0584f0e)
2018. márc. 6. 14:22
Én nem érzem ostobának magam azért, mert naponta megmérem magam:D
2018. márc. 6. 12:51

Nem egyszerűbb nem megenni azt a mennyiséget, amire pénzért tablettát szedtek, hogy "megkösse azt"?


Naponta méretkezi egy nőnek ostobaság. A ciklustól függően naponta 1-8 kg eltérést is mutathat a mérleg, és ez lehet víz.

2018. márc. 6. 12:40
Sziasztok! Én egy hete kezdtem el szedni az XL-S Medical-t. Mióta szedem sokkal szomjasabb vagyok, kívánom a vizet, a 2l vízfogyasztás simán megvan legkésőbb 13.30-ig. Azonban a kritikus reggeli és az ebédidő közötti éhségérzetem nem múlt. Kilóban és centikben sincs változás. Egyenlőre nem vagyok elkeseredve, 1 hét múlva jövök a következő beszámolómmal. :)
56. Bihi
2018. febr. 11. 07:20
Két hét után nem szabad feladni SEMMIT!
55. Channa* (válaszként erre: 54. - Newgirl)
2018. febr. 7. 16:02

És figyeltél a szénhidrát mennyiségére?

Miért adod fel? Centire sem változtál?


Sajnálom, hogy csalódtál:(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook