Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
360. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 356. - Gribedli***)
2014. aug. 24. 00:48
Kiéhezve..dehogy. Itthon az emberek nem őket figyelik. Nem a shobert-rubint házaspár félrelépéseit várják kiéhezve. A normálisabbja a hiradót nézni és vár csodát. Az a réteg akik meg csodálják ezt a lófejüt azoknak meg mindegy. És van a másik réteg akiket meg az édes élet és társai és az abban levő ripacsok meg bohóckodások hoznak lázba. kb. Én ahogy te is csak a fodrásznál lapozok bele a bulvár újságokba meg néha anyámnál bár ő sem nagyon veszi mert őt sem érdekli különösen. Fodrászom nevet néha,h meglepődök dolgokon :)) pedig azok 3-4 hetes történetek :)) Már akiről tudom ki.
359. Nyamitörp (válaszként erre: 358. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 19:41

:))

Én sem értem, hogy miért öröm valakinek, ha olvas valami szaftosat valamelyik celebről vagy hogy tudnak emberek gyűlölködni. Én is leírom a véleményem, ha nem szimpatikus valaki vagy ha szimpatikus, akkor is, de hogy olyan nagyon szélsőséges érzelmeket kiváltson belőlem, azt el sem tudom képzelni.

358. gribedli*** (válaszként erre: 357. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 19:35

Persze, igazad van, hogy nem nézed. Nálunk nincs is mert nem otthon élek, de én sem nézném. Nagyon szomorú, hogy annyira nincs hír, hogy az emberek azon élvezkednek, hogy melyik műceleb mit csinált, mert nekik már ez is hírnek számít.


Én sem olvasok pletykalapot, max a fodrásznál.

357. Nyamitörp (válaszként erre: 356. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 19:20

Nem azt mondom, hogy nem megy, de nem annyira, hogy minden lépésüket kövessék vagy figyeltessék őket. Meg annyira az újságírók sem keresnek jól, hogy megérje nekik a fáradtságot, hogy leírhassák, hogy Norbit vagy Rékát ezzel vagy azzal látták. De mindegy is, mert engem ezek a hírek nem érdekelnek. Évek óta nem vettem már bulvár újságot, max. arról tudok, amiről valaki mesél vagy pl. itteni fórumon hivatkozik valaki valamilyen cikkre vagy tv-s ajánlókból. Mert a Fókuszt meg az Aktívot meg ehhez hasonlókat sem nézem, már ráuntam ezekre a pletykákra.

Egyébként az is lehet, hogy lefizetik az újságírót. El tudok képzelni ilyen zsarolási ügyeket.

356. gribedli*** (válaszként erre: 353. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 19:10
Nem megy a paparazzi??? Elhiszed, hogy ha az egyik Schobert gyereknek sima coca colat látna valaki a kezében, már aznap este az Aktiv vagy mittomén milyen műsor közölné? Hát még egy légyottot! Az emberek kiéhezve várják, hogy azon csámcsogjanak, hogy na, Réka félredugott! Főleg azok, akik utálják őket.
355. gribedli*** (válaszként erre: 346. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 19:05
Mindenhol. Pl Jennifer Nicole Lee is felkapott fitness edző, holott qrvára nem erre tette fel az életét, de jó reklámarc, fogyott 40-50 kilót, lefizetett valakit, hogy segítsen neki könyvet írni, és elvégzett valami edzőtanfolyamot oszt jóvan. Én csípem, de nem szakember. Viszont jól csinálja ezt a dolgot mert adja az arcát egy adott edzéshez és keres is vele. Nincs ezzel semmi baj külföldön. Lényeg az, hogy aki elmegy hozzá, lefogyjon, nem fog utánanézni, hogy most Jenny saját kútfőből csinált mindent vagy segítséggel. És nem is lényeg, mert ha kifizette azt, amit valaki átadott neki, az illető sem maradt pénz nélkül.
354. Nyamitörp (válaszként erre: 353. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 19:02
Meg ha pl. az úgy nevezett botránykönyveket veszem alapul, ott is mindig olyan viszonyokról van szó, amik addig még nem kaptak nyilvánosságot.
353. Nyamitörp (válaszként erre: 348. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 19:01

Én pont azt mondom, hogy nem kell hozzá nagyon ügyesnek lenni, hogy ne bukjanak le. Egyébként azért Buffon-t nem hasonlítanám Norbihoz. Mint ahogy a magyar újságírókat sem a külföldiekhez.

Itthon szerintem annyira nem megy a paparazzi ipar, mint pl. Amerikában és biztos vagyok benne, hogy ott is rengeteg olyan eset van, ami nem kerül napvilágra. Hiába olvasni sok olyan hírt, ahol lebuknak sztárok, még több van, ami nem derül ki.

352. gribedli*** (válaszként erre: 350. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:59
Miért, egy hülye igen? Az még annyira sem:D
351. gribedli*** (válaszként erre: 344. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:58
A porsche-t ebből vette, annyira azért elég volt ez a megjelenés. Meg a többire:)
350. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 348. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:56
Az intelligens aki el tud rejtőzni a szeretőjükkel? Mert szerintem nem.
2014. aug. 23. 18:56
Javítok, bocs, annyi félredugás volt, amennyit Norbi már bevallott, Réka részéről semmi.
348. gribedli*** (válaszként erre: 340. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:54

Szerintem a fotósok annyira mindenhol ott vannak, hogy nem lehet elrejtőzni. Azt is lefotózzák már, hogy ki ki után ment be ugyanabba a lépcsőházba és már erről is lesz cikk. Őket nem kapták rajta, mert nem lehet, nem tettek eddig semmit.


Pl Buffon (Juventus kapusa) és Ilaria D'Amico mindketten foglaltak voltak és még csók sem csattant nyilvánosan, mégis már mindenki tudta másnap, hogy randiztak. Egy csomó ideig tagadták is, addig, amíg el nem kezdte Buffon felesége a válást. Szerintem ha már Norbi és Réka annyira agytrösztök, ahogy mindenki írja, ellentmondásos azt állítani, hogy egyben olyan rafkósak is, hogy el tudnak rejtőzködni a szeretőikkel.


Most vagy hülyék, vagy nagyon intelligensek, nem? Ha lesz félredugás, tudni fogjuk, nyugi. Eddig nem volt.

347. Nyamitörp (válaszként erre: 341. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:54

Nekem eleinte nem volt velük problémám különösebben, csak mióta elkezdték ezt az állandó szereplést és még ez sem zavarna, ha nem azt próbálnák az emberekbe sulykolni, hogy a tökéletes nő úgy néz ki, mint Réka. Nem az ezzel a bajom, hogy magukat dicsérik, hanem, hogy sok embernek okoznak mindenféle frusztrációt. Különösen a fiataloknak. Engem ilyenekkel már nem tudnak megetetni, de mondjuk 18-20 évesen ha hallottam volna, amiket most nyilatkoznak, tuti, hogy rosszul éreztem volna magam a bőrömben. Pedig nem voltam túlsúlyos, nem voltam beteg. Valamennyit azért mindig mozgolódtam, úgyhogy izom is volt/van rajtam. Most mondjuk pont van rajtam kb. 5 kg felesleg, de pont nem érdekel, most ilyenem van. :) Anyukám meg mindig mondja, hogy elmúltál 30 mit akarsz, ilyenkor már belefér egy kis felesleg. Ja én 33 vagyok.

Egyébként szerintem Réka 40 éves.

346. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 342. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:50
Hol külföldön?
2014. aug. 23. 18:50
Nem tudom az kinek az ötlete volt az övé vagy az edzőjé akkor aki össze rakja az edzéseit,hogy 8 hónapos terhesen még súlyzókkal guggoljon. Mert ja sokan teszik sajnos,de az nem szabad! Tehát akkor duplán hülye a réka.
344. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 342. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:48
Szerintem meg nem jó alap az ő megjelenése.
2014. aug. 23. 18:47
Pláne a félrelépésről...ha nem vallják be tudni nem tudjuk,h norbika félrekúrt csak max sejtjük...
342. gribedli*** (válaszként erre: 324. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:45

Ez igaz, bár mindketten tesi egyetemre jártak, Szandi hajlékonyabb is, jobb felépítésű, mert ott van a gimnaszta múltja, míg Réka csak 14 éves kora után kezdte a fitnesst. A testarányok, amelyek valamilyen sporthoz köthetőek, szóval nem genetikus, hanem a sport miatt lett és maradandó, életreszóló (vázizomzat), a 4-14 éves kor között végzett sporttól lesznek csak, utána már keveset lehet rajta változtatni.


De egyébként Réka nem is mondta az ellenkezőjét soha, úgy értem, mindenki tudja, hogy az edzéseiket egy másik edző állítja össze, vagy annak a tanácsai alapján teszi Réka és ő inkább csak a marketinges arca a dolgoknak, vele lesz eladható.


Külföldön mindenki ezt csinálja, ritka, hogy a fitness modell, fitness edző saját kútfőből oktatja a népet, de az ő megjelenése a jó alap, ezért fizet valaki háttérembert de a saját nevén fut az edzés típusa.

341. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 332. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:45
Nálam nem azóta. Én a kezdetektől nem birom őket. És ez a viselkedésüktől csak nött. De különösebben nem izgat. Azért nem mert tudom,hogy azok akik igazán értenek a fittneshez az egészséges életmódhoz azok velük szóba sem állnak. Meg azért sem mert nem vagyok magamtól elszállva ,de azt hiszem pont egykorúak vagyunk r.r.-el mégis szerintem jobban nézek ki mint ő és nem is régóta tudom,h kb egykorúak vagyunk. Pár éve volt valami müsorban,h a 33.sz napját ünnepelte és rendesen ledöbbentem mert én akkor néztem 37-nek...Most szerintem lazán kinéz 42 körülinek ami azért elég gáz.
340. Nyamitörp (válaszként erre: 331. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:43

A bulvár akkor írja meg egész konkrétan, hogy valaki félrekettyint, ha az érintett bevallja. Egyébként olyan cikkek szoktak születni, hogy XY-t szemfüles olvasónk lencsevégre kapta egy csinos szőkével vagy XY kézen fogva sétált egy dögös feketével vagy ki lehet a titokzatos barna szépség XY oldalán.

Na most ha odafigyelnek arra, hogy ne jelenjenek meg nyilvánosan a szeretőjükkel, főleg ne ölelkezzenek, fogják egymás kezét stb... akkor nem buknak le. Pl. arról nem cikkeznek, hogy ki megy be a házukba vagy ha ők bemennek egy hotelba arról sem ír cikket senki. Külföldi utazásra is be lehet szervezni a szeretőt. Szóval meg tudják oldani.

339. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 337. - Petrikek)
2014. aug. 23. 18:40
Még.
338. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 334. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:40
Persze :DDD
337. petrikek (válaszként erre: 332. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:40
Az kétségtelen, hogy a marketing 5*-os!
336. petrikek (válaszként erre: 331. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:39
Ez valószínű, nagyon nagy a kockázat... DE... itt, ahol én lakok, egyszer évekkel ezelőtt Norbi tartott egy tornát + dedikálást üzlet nyitás céljából... (azt mondta Réka azért nem jött, mert otthon altatja a gyerkeket) a tornán mellé szegődött előre egy duci csaj (nem kövér, gusztusosan duci). Mi a lányommal elég közel álltunk. Norbi tapogatta, ölelgette, aztán jó hangosan mondta, hogy nemám fogyni akarsz. Nagyon jól nézel ki. Nem kell mindenkinek soványnak lennie....
2014. aug. 23. 18:39

Nem olvastam a hozzászólásokat.

Nekem semmi bajom vele. Nem vagyunk haverok, nem azért írom, de szerintem igenis jól csinálják amit csinálnak és bevallom irigylem a testét.

Ebbe is bele lehet kötni, van akinek nem szép, én sem szeretnék ilyen izmos lenni, de inkábbb, mint a fókazsírommal szerencsétlenkedni. Ugye??? :D

334. Nyamitörp (válaszként erre: 330. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:39
Az tuti. Irigy, rosszindulatú embereknek titulálna, akikkel természetesen nem kell foglalkozni.
333. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 331. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 18:37
Hát pedig ...khm. Hiába irnak róluk sokat és stb attól még meg tudják oldani az olyan emberek is a félrek..ést akik ennyire a középpontban vannak...
332. Nyamitörp (válaszként erre: 329. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:36

Azóta veszítettek talán a népszerűségükből, amióta egyre többet mutogatják magukat meg írogatják naponta a sok baromságot facebook-ra. Nekik viszont ez pénzt hoz és úgy látom csak ez számít.

Azért még mindig van egy masszív rajongótáboruk, akik istenítik őket. Biztos sok embernek "segítettek" lefogyni (mind súlyban, mind pénztárcában), őket még úgy ahogy megértem, ha elvakultak.

Csak azt még észrevehetnék az emberek, hogy ezek nem csináltak semmi extrát, semmi világrengetőt. Leforgattak pár aerobic meg fitness videót. Az update meg szimplán arról szól, hogy csökkentsd a szénhidrát bevitelt.

331. gribedli*** (válaszként erre: 315. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:35
Én nem vagyok olyan biztos benne, hogy sz.r a házasságuk és mindketten félredugnak, hiszen már annyira a középpontban vannak, hogy mindenki egyből azt lesi, hogy mikor lehet őket lebuktatni egy megcsalással. A pletykalapok egyből rájuk startolnának, már másnap tudnánk, akkor is, ha nem akarnánk. A kevésbé híres emberek akkor dugnak félre amikor akarnak, a kutya sem ellenőrzi. Schobert családról azért nincs ilyen info, mert egyszerűen nem dugnak félre:) Lehet, hogy egymással sem, de erről csak találgatunk, félre meg tuti nem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook