Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zenslim mellett teherbeesés.... fórum

Zenslim mellett teherbeesés.... (beszélgetős fórum)


6. Pirinkó85 (válaszként erre: 5. - Marylu93)
2011. márc. 19. 22:06

Na az szép!

Én is Zenes vagyok:D,igaz most kezdtem el.Bár én hüvelygyűrűt használok,nem tudom mennyire van különbség-e téren. :(

2011. márc. 19. 22:01

Szió


a Zen nekem is bekavart mensi terén. Van egy másik fórum, ahol sokan panaszkodnak erre...

Azért drukkolok, hogy ne legyen baj

2011. márc. 19. 21:55
Ne hari,nem voltam egyértelmű!De igen,kell.Legalább is mi odarohantunk.Nem olcsó dolog,és nem voltak valami kedvesek velem.De csak azért,mert őszinte voltam:nem vigyáztunk eléggé.De ha te azt mondod,hogy kiszakadt a gumi,akkor megkíméled magad egy fejmosástól és pofázás nélkül odaadják a receptet! :D
2011. márc. 19. 21:50
köszi. igen,most történt. sima ügyelet felírhatja? nem kell nőgyógyászati,sürgősségi ambulancia hozzá?
2011. márc. 19. 21:46

Az eset utánit mielőbb be kellene szedni,úgyhogy szerintem menj az ügyeletre,ott felírják.Aztán futás kiváltani! :D

Jártam már így én is:)

Mikor volt az aktus?Most?

2011. márc. 19. 21:39

Zenslimet szedek(és most nem szedek fogamzásgátlót)...a párommal együtt voltunk és nem tudom,hogy mennyi esély lehet a terhességre? :S

A legutolsó mensim már 11.én jött meg,de lehet,hogy a zenslim bekavart neki,mert 2 napig volt meg 1 kimarad és 1 nap újra.... :(

A háziorvos felírhatja az esemény utánit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook