Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1275. Popcornka
2012. jan. 28. 23:45
Sziasztok! Én 34 éves vagyok, van egy 15 éves lányom. Nemtudom olyan fiatal anyukának számítok-e, de gondoltam írok nektek, mert szeretek mindenről csevegni. Remélem nem gond: Üdv.
2012. jan. 26. 19:33

Sziasztok! Nagyon régen voltam itt. Igaziból semmi időm Kopi mellett. Több fórumot olvastam eddig, de mivel nincs időm olvasni, így nem is írok már. Ez azért jó, mármint ez a fórum, mert mióta nincs időm, nem írtok. :) Viszont jó lenne, ha újra fellendülne, mert érdekel, hogy mi van veletek.


Ma voltunk dokinál 6 hónapos felülvizsgálaton.

Kopi 8590 gramm, és 73 cm. Én meg csodáltam, h nem jók rá a 68-as rucik. :)


Ti hogy vagytok? Mekkorák a babók?

1273. Smile:)
2012. jan. 26. 01:40

Húha csajok fellendült ez a fórum is mióta nem jártam erre.Most is csak azért mert ilyenkor már apa és a baba is alszanak :) Hogy vagytok?

Kivel mi a helyzet?

2011. dec. 25. 00:11
Boldog karácsonyt kívánok az ide látogató fiatal kismamáknak, anyukáknak. :)
1271. UjFehérAnna (válaszként erre: 1270. - Kobri29)
2011. dec. 8. 11:30
Gratulálok. Csak így tovább! :) Az UH-ról majd kérünk beszámolót. Bár én biztos kapok majd! :P
1270. kobri29 (válaszként erre: 1268. - Icefoot9207)
2011. dec. 7. 10:09

Szia! Kitartást! Most legalább tudjátok, hogy készen álltok várni a babát. Gyógyulj meg mihamarabb, szedd össze magad és babára fel! :)


Én ezután csak halkan merem megjegyezni, hogy sikerült a kresz vizsgám és megyek UH-ra délben. :)

1269. UjFehérAnna (válaszként erre: 1268. - Icefoot9207)
2011. dec. 7. 09:03
Sajnálom. De ne szomorkodj. Most előbb gyógyulj meg aztán jöhet a baba. :) Gondolom az orvos adott valamit, hogy felszívódjon a ciszta, azután csak tajtatok múlik reméljük, hogy mikor jön a baba. Mik a tervek?
2011. dec. 6. 19:45

Sziasztok :( Sajnos nincs jó hír. Voltam dokinál..a ciszta miatt volt pozitív a tesztem.. sajnálom nagyon.. :(

Nem is tudom mit írjak még.. :(

Üdv icefoot

2011. dec. 5. 12:22

Mivel az én kisfiam 3 héttel előbb kikéredzkedett a pocakból, ezért nekem elmaradtak az utolsó hetek nehéz pillanatai. Nekem csak jó élmény volt a mocorgás. Kíváncsi vagyok, hogy majd a következő baba (akit 2 év múlva tervezünk pocakba költöztetni) meddig marad majd oda bent. :)

Általában 9 órakor sikerül ágyba tenni este a babát és olyan fél 10-re alszik el. Onnantól kezdve, kb reggel fél 6-kor kel, aztán kb fél 9-kor. Úgy hogy mondhatom, hogy végig alussza az éjszakát.

Imi baba is nagyon jó baba, keveset sír, tündérien elvan már mellettünk, nézelődik gagyozászik, imádni való. :)

1266. kobri29
2011. dec. 5. 09:49

Mi is megvagyunk, pocaklakóval szerdán délben "találkozom" legközelebb, Dani nyűgöske.

Csicsuka, az alsó két fog még nekünk is könnyen ment, két-két nap hiszti volt az egész, a fölső kettő már keményebb dió, azokkal most már hetek óta szenvedünk. Mindenesetre gratulálok a fogakhoz. :) Az éjszakai ébredés is lehet miattuk, szóval semmi pánik, vélhetően el fog múlni.

Én is imádtam, ahogy Dani mocorgott, bár az utolsó néhány hét az kegyetlen volt, akkor már rendszerint megtalálta azokat a pontokat, ahol fájt, ha kinyomta magát. Kifejezetten szerette beékelni magát a jobboldali bordáim alá és akkor levegőt sem kaptam. Ennek ellenére alig várom, hogy újra érezhessem azt a pocaklakós fészkelődést, de az még hetek kérdése (bár 13 hetes vagyok, szóval nem olyan renheteg, de azért mégiscsak hetekről van szó).

2011. dec. 5. 09:31

Én is nagyon szerettem, ahogy mozgott Kopi a pocakomban, és néha hiányzik is. :)


Mi apával azt mondjuk, nehezen viselte, mert 2 nap alatt annyit sírt, mint eddig a 4 hónap alatt nem, de babás ismerőseink megnyugtattak, h náluk egy átlag nap ilyen. :)

Kopi egy áldott jó gyermek, szinte sosem sírt eddig úgy igazán.


Viszont 1-2 hete ismét csak a kezemben hajlandó elaludni, és éjszaka újra kel enni. :(


Nálatok már végig alussza az éjszakát a baba?

2011. dec. 5. 09:18

Csicsuka: Na örülök a figaknak. Nálunk még csak a nyálazás van meg időnként, de fogak sehol. Megszenvedte a pici vagy könnyen kibújtak? Mi jól vagyunk. Képzeljétej 2 hét alatt 5 cm- t nőtt.

Krampusz04: Nekem a kisfiam nagyon mozgékony volt már a pocakomban is, és nagyon szerettem érezni őt. ;)

1263. krampusz4
2011. dec. 5. 08:49

köszi jól vagyunk :)

szombaton nagyon kis virgoncak voltak,egész nap táncikáltak a pocakomban a lányok:) tegnap viszont alig alig lehetett őket érezni,biztos elfáradtak :)

1262. 1d97508455 (válaszként erre: 1261. - UjFehérAnna)
2011. dec. 5. 08:45

Jó reggelt! Mi köszönjük jól vagyunk. Képzeljétek, Kopinak kint van 2 foga alul. :)


Anna ti hogy vagytok?

2011. dec. 5. 06:08
Sziasztok Kismamák, Anyukák! Hogy vagytok? Hogy tele a hétvége? Icefoot9207 nindenképpen írd meg mit mondott az orvos. Krampusz04 hogy vannak az ikrek? Kobri pocaklakó és Dani hogy vannak? És a többi baba és mama?
1260. krampusz4 (válaszként erre: 1259. - Icefoot9207)
2011. dec. 1. 21:05
már nemsokára itt van :) gyorsan eltelik a hétvége
2011. dec. 1. 19:17
Köszi hogy írtatok :) Mindenféleképpen írni fogok hogy mi volt a dokinál... már úgy várom a hétfőt. üdv.. :)
1258. krampusz4 (válaszként erre: 1253. - UjFehérAnna)
2011. nov. 30. 18:20

igen igen,próbálok minél többet pihizni...a férjem egyébként még azt sem engedi meg,hogy az ágyneműtartót felemeljem :) annyira mókás...amikor még úgy volt,hogy egy baba jön,akkor mindenki nyugtázta,és ment minden rendesen tovább. aztán egyszer csak jött a hír,hogy ikrek...na most én vagyok a középpontban,mindenki rám kíváncsi.

mi lesz itt még később ?:D

1257. krampusz4 (válaszként erre: 1252. - Icefoot9207)
2011. nov. 30. 18:16

Szia!

Nos ha tényleg várjátok,hogy baba legyen ,akkor szúrkolok:) Sajnos az egyik barátnőm hasonló cipőben járt mint Te,neki 2 mensije is kimaradt,pozitív teszt stb...de sajnos kiderült,hogy ciszta miatt lett az.Ha mégis kiderülne,hogy nincs baba,akkor se keserd el :) Fiatalok vagyunk és egészségesek :) egy két hónap,és úton lesz a kisbaba:))))

Írj majd mindenképpen,hogy mi volt a doktornál! puszi!!!

1256. kobri29 (válaszként erre: 1255. - Icefoot9207)
2011. nov. 30. 17:52

Szia! Üdv mifelénk. :) Két héttel ezelőtt én is azon cidriztem, hogy van-e baba vagy nincs. :) Ez főleg azért vicces, mert elméletileg már 12 hetes vagyok a második UH szerint. Szóval csak nyugi.

Ciszták ügyében nem vagyok profi, de még sosem hallottam, hogy tudnak pozitív tesztet csinálni. Szóval egyelőre nyugi. :)


Újra köszi a gratulációkat mindenkinek. :)

1255. icefoot9207 (válaszként erre: 1254. - UjFehérAnna)
2011. nov. 30. 17:28
Azt mondta hogy hétfön menjek vissza, és akkor már ha van baba valószínűleg látni fogja. Annyira örülnénk neki!
1254. UjFehérAnna (válaszként erre: 1252. - Icefoot9207)
2011. nov. 30. 17:17

Szia!

Nyugodtan írjál ide, ide több fiatal anyuka és kismama szokott írni. Nekem volt Körülbelül annyi idősen mint most Te vagy cisztám, de nekem a teszt negatív lett. Én még nem hallottam olyat, hogy ciszta miatt lenne pozitív a teszt. Szurkolok neked, hogy baba legyen. Mit mondott az orvos, mikor kell vissza menned hozzá, amikor már biztosabbat tud mondani?

1253. UjFehérAnna (válaszként erre: 1251. - Krampusz4)
2011. nov. 30. 16:50
Ahogy mondod, fő a pozitív gondolkodás. Én ugyan így voltam, úgy álltam hozzá: sok tejem lesz, sokáig fogom szopiztatni a babám és egyelöre be is jött. 3 nap múlva 4 hónapos lesz és van bőven tejem. Én is veszélyeztetett terhes voltam, megszenvedtem de nagyon szerettem az édes terhemet, végül minden rendben volt, most egészséges kisbaba. :) Pihen sokat és ne eröltesd meg magad.
1252. icefoot9207 (válaszként erre: 1240. - Krampusz4)
2011. nov. 30. 16:06
Szia. Én 19 éves vagyok, a párom 25 és úgy néz ki hogy kisbabánk lesz, de még nem biztos. 3 hete kimaradt egy gyógyszerem, s utána antibiotikumot szedtem. 2 napja szédülök és hánytam is. Csináltam, egy tesztet pozitív lett. Tegnap elmentünk ultrahangra, még nem látszott semmi, de a méhem mellett van egy ciszta. Az orvos azt mondta hogy a teszt a ciszta miatt is lehetett pozitív, de ha még sem, akkor nagy valószínűséggel az volt a baj hogy az antibiotikus kiütötte a fogamzásgátlót. Már nagyon beleéltük magunkat hogy lesz baba. Te mit gondolsz erről? Bocsi hogy így ismeretlenül. Nem ismerem még az oldalt, most regisztráltam. Örülnék ha visszaírnál, vagy esetleg az e-mail címemre. Köszi. Szia
1251. krampusz4 (válaszként erre: 1246. - UjFehérAnna)
2011. nov. 30. 15:13

hát az elején azért nagyon kíváncsi leszek,hogy hogyan fog menni a szopizás pl,van akinek egy babónak való teje sincs...de fő a pozitív hozzáállás,nekem tuti menni fog:)

itthon vagyok,mert nem a legegyszerűbben kezdődött a terhességem,egyből veszélyeztetett lettem :( sokat görcsölök ,nem bírja a méhem a fokozott növekedést,plusz volt egy vetélésem is pár évvel ezelőtt:(

most angolt tanulok itthon,abból sosem elég:) plusz gyártom a karácsonyi dekorációkat.ez a mániám :) ezért alig várom,hogy két baba meglegyen,nekik lehet majd mégjobban díszíteni :)

2011. nov. 30. 14:26
Na én is gratulálok Korbi! Bár én már ezt többször megtettem, mert én már tudtam róla. :P
2011. nov. 30. 13:42
kobri.nagygratula :)
1248. kobri29 (válaszként erre: 1247. - 1d97508455)
2011. nov. 30. 13:13
Erre anélkül, hogy a fogamzásgátlók Pearl-indexét elemezném, csak azt tudom mondani, hogy mert jönni akart. :D Köszönöm a gratulációt. :)
1247. 1d97508455 (válaszként erre: 1245. - Kobri29)
2011. nov. 30. 09:06
Dejóó!! Gratulálok a pocaklakóhoz! Hogy-hogy ilyen "korán" jön a második bébusz?
1246. UjFehérAnna (válaszként erre: 1242. - Krampusz4)
2011. nov. 30. 09:06

Köszönöm! Én is gratulálok a 2 pocaklakóhoz. Teljesen egyet értek veled, neked az lesz a normális és neked az lesz ugyan olyan kihívás mint nekünk az egy. Meg azt mondják, hogy az ikrek "jófejek", mert egyszerre ritkán kiabálnak, általában egymás után. :)

Én is ikreket szerettem volna, de nekem csak egy született.

Mi a kistesót majd csak 2 év múlva ilyenkor szeretnénk a pocakomba költöztetni. :)

Otthon vagy? Vagy esetleg tanulsz, dolgozol még?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook