Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elindult a Fiam, de elég lusti... fórum

Elindult a Fiam, de elég lusti... (beszélgetős fórum)


6. c130f7eb3b (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2011. márc. 19. 13:44

Élvezd ki minden pillanatát, és örökítsd is meg, ha van rá mód. Az enyémekről videofelvételek vannak, és megunhatatlan nézni. Ők maguk is jól szórakoznak rajta...

Ha pedig beszélni kezd, jegyezd fel, amiket mond, mert hiába érzed akkor, hogy erre örökké emlékezni fogsz, szomorú, de a legtöbbet elfelejtjük.

5. Baby0309 (válaszként erre: 4. - C130f7eb3b)
2011. márc. 19. 13:37

Tudom :)))

Mindenki ezt mondja,hogy vissza sírom majd ezt,amikor még nem rohangál!

De valamiért engem olyan boldogsággal tölt el,ha látom,hogy totyog,megtudnám zabálni ♥♥♥

2011. márc. 19. 13:34
Az enyémek 13 hónapos korukban indultak el. Sokáig azonban kényelmesebb, gyorsabb és biztonságosabb az apróságoknak a mászás, vagy ha fogjuk a kezüket. Ne félj!!! Pár hónap múlva azért fogsz aggódni, hogy nem éred utol. :))
3. Baby0309 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2011. márc. 19. 13:31
Oké :)))
2011. márc. 19. 13:31
nálunk mindenben úgy van, hogy valami elkezdődik, majd szünet, mintha elfelejtette volna, és egy pár hét múlva beindul rendesen... ne aggódj, ez szerintem normális... :)
2011. márc. 19. 13:28

Sziasztok!

Fiam pár napja múlt egy éves. Jó pár napja már láttuk,hogy 3-4 lépést megtesz magától,majd másnap még többet,majd még többet. A max. idáig 10 lépés volt :)))

Viszont 2-3 napja nem hajlandó lépegetni,csak ha fogom a kezét.

Nem erőltetek semmit,tudom,ha akar úgyis megy magától,csak annyira boldog voltam,mikor lépegetett egész nap és láttuk rajta,hogy tetszik neki a dolog nagyon.

Nálatok is volt szünet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook