Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés-mennyi idő alatt? fórum

Teherbeesés-mennyi idő alatt? (beszélgetős fórum)


27. eunuch
2017. ápr. 7. 10:23
mindig azonnal... :/
2011. márc. 25. 16:03
Ma végre láttam a páfrányt!!!! Délután csináltam meg, 2,5 órát nem ettem, ittam és végre megláttam! Nem értem még mindig, hogy reggel miért nem látható, mikor azt írják, hogy akkor kell megnézni éhgyomorra, de mindegy. A lényeg, hogy ott volt!!!
25. wanita77 (válaszként erre: 24. - Ce5422b1bc)
2011. márc. 25. 12:50
Szerintem azért nem árt elmenni, nehogy valami gond legyen. Ha jövő hónapban sem látok páfrányt, én elmegyek megnézetni. Mert tényleg lehet olyan oka, amit gyógyszerrel simán lehet kezelni. Jobb minél előbb elkezdeni, mert elég sokszor kell járni, és időigényes. És én nem akarok éveket várni, és még utána elkezdeni a vizsgálatokat, a sok vérvétel, sorban állás, ciklusfigyelés, várakozás az eredményekre, stb. Jobb azon túlesni minél előbb, ha az ember nem akar éveket várni a babára. Én szeretném, ha szeptemberig összejönne, azért is sürget kicsit az idő. Szerintem te is menj el, főleg ha nem láttál sokáig páfrányt...
24. ce5422b1bc (válaszként erre: 23. - Wanita77)
2011. márc. 25. 11:33
Még nem voltam orvosnál. Egyszer bejelentkeztem a magán dokihoz, aki ciklus követést is nézett volna, meg mindent, de nem jött el, én meg nem kerestem többet. Igazából kicsit félek is elmenni, mert nem szeretném, ha kivizsgálna, megnézne mindent és közölné, hogy fogyjak le. Van kicsit súlyfeleslegem, de hallottam már olyat is aki 100kg körül esett teherbe. Én 85kg vagyok, nem hiszem, hogy sok ez.
23. wanita77 (válaszként erre: 18. - Ce5422b1bc)
2011. márc. 24. 15:53
Egy kicsit ideges vagyok, mert ha nem mutat sokáig páfrányt, az azt jelenti, hogy nincs peteérés. Sok oka lehet, ki kell vizsgálni, és gyógyszerrel lehet segíteni. Ha jövő hónapban sem mutat semmit, elmegyek megnézni. Te voltál már orvosnál, néztek nálad peteérést?
2011. márc. 24. 07:41
Szerintetek, ha a pg 53 mikroszkóp végig csak köröket mutat, akkor hiába próbálkozunk? Ez 100%-ban biztos? És hogy lehet, hogy középidőben nem mutat páfrányt?
21. Csoda
2011. márc. 23. 21:54
Sziasztok! Mi a szerencsések közé tartozunk. 2008 karácsonykor elhatároztuk, hogy ha jönni akar a baba, akkor jöjjön. Januárban terhes lettem, és 2009. októberben egy egészséges kisfiú édesanyja lettem. Hozzá kell tenni, nem stresszeltem rá magam. Úgy voltam vele, hogy ha pár hónap múlva jön a bébikém, akkor sincs semmi baj. Talán ezért jött rögtön. :-))))
20. ce5422b1bc (válaszként erre: 19. - Wanita77)
2011. márc. 23. 15:41
Kitört belőle a mikroszkóp része. Dobhattam a kukába.
19. wanita77 (válaszként erre: 18. - Ce5422b1bc)
2011. márc. 23. 14:33
Hogy érted, hogy szétesett az egész?
18. ce5422b1bc (válaszként erre: 17. - Wanita77)
2011. márc. 23. 13:24
Nekem is csak köröket mutatott. Kb 3 hónap után szétesett az egész.
17. wanita77 (válaszként erre: 14. - Ce5422b1bc)
2011. márc. 22. 15:36
Mi most kezdtünk el próbálkozni egy hónapja. Én is nézem a pg 53 mikroszkóppal, de semmi, mindig csak köröket látok. Nálad sem mutatott soha semmit? Akkor nem megbízható?
16. zsizsmizs (válaszként erre: 13. - Bia0217)
2011. márc. 22. 12:15

Én előző hónapban néztem meg, hogy melyek a Jónás napjaim. Azt hozzáteszem, hogy nagy valószínűséggel érzem hogy mikor van PÉ, mert fáj a petefészkem környéke, és ez mindig pár nappal a tojásfehérje folyás után jelentkezik.

Szóval erre a hónapra márc. 17-re tette a PÉ-t a Jónás naptár. A fájdalom viszont márc. 11-én jelentkezett. Szóval nálam ebben a hónapban nem jött be. De azért tettünk az ügy érdekében a Jónás naptár szerint is, biztos ami biztos. :D

15. Anne33
2011. márc. 22. 09:59

Vitaminokkal esősítsétek fel a szervezeteteket (e-vitamin, multivitamin bármilyen, méhpempő, esetleg lúgosítsatok teával) aztán ciklus közepe felé sok együttlét, pihenés.

És tényleg lazítás! Tudom nem egyszerű másfelé is terelni a gondolataitokat, de úgy tényleg könnyebb!


Mi ezzel a módszerrel ma már 14.hetesek vagyunk! :D


Persze hogy a homeopátia segített, vagy maga a sors döntött úgy hogy akkor teherbe estem, azt nem tudom, hiszek benne hogy mindkettő egyformán. :)

2011. márc. 22. 09:15
Sziasztok! Én már 1 éve nem szedem a gyógyszert és még mindig semmi. Sokáig használtam az ovulációs mikroszkópot, de nem mutatta, hogy lenne lehetőség. Kicsit tanácstalan vagyok én is.
2011. márc. 21. 20:10
Jónás-módszerről vélemények,tapasztalatok?
12. Vedin
2011. márc. 20. 11:24
Az elsőnél hét hónap kellett, ott tartottam, hogy elmegyek orvoshoz, ha a következő hónapban sem, mikor végre összejött. Úgyhogy no para!
2011. márc. 19. 21:50
nálunk is az első próbálkozásnál összejött.nem kell görcsölni rajta, csak lazán!:)kitartás, türelem és persze vannak ilyen módszerek, amivel ki lehet számolni a peteérést vagy lehet venni ovulációs tesztet és akkor tudod, h mikor kell akcióba lépni!:):)!Sok sikert!:)
10. Pindur77 (válaszként erre: 8. - Wanita77)
2011. márc. 19. 21:30
A 3 hónap még semmi, kitartás! Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2011. márc. 19. 21:29

Hát, én is azokhoz csatlakozok, akiknek sikerült azonnal teherbe esni. Január végén bejelentkeztem szűrésre, hogy tudjam minden ok, és jöhet a baba. Mire meglettek az eredmények, a kisfiam már útban volt. Nem agyaltam rajta, nem idegeskedtem, jöjjön amikor jönnie kell-gondoltam. De azt nem, hogy ilyen gyorsan.....

Lazíts, hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, Hagyj időt magatoknak, és jönni fog!!! :) :) :)

2011. márc. 19. 17:48

Nekem a fiam kb. 6 hónap után sikerült, úgy, hogy két naponta szexeltünk. :)

A 3 hónap még semmi, kitartás!

2011. márc. 19. 11:06
Az elsö kettö azonnal, a harmadik 15 hónap után ugy is csak segitséggel! sok sikert! Türelem
2011. márc. 19. 10:24
Mi vagyunk a kivételek, mindkét baba elsőre összejött:)
2011. márc. 19. 10:19

Nekünk az elsőnél 6 hónap kellett a másodiknál 9 és most meg elég volt fél hónap :)

Az biztos nem szabad rajta idegeskedni mert annál nehezebben jön össze....

2011. márc. 19. 10:17

Szia!

Nekünk 7 hónap kellett. 2008 decemberben hagytuk abba a védekezést, júniusban lettem terhes és ebben a hónapban már az első szülinapot ünnepeltük. Kitartás. Nektek is menni fog.

3. Chrissy26 (válaszként erre: 1. - Bia0217)
2011. márc. 19. 10:16
Elsö terhességemnél a 8. hónapban, de annak sajna missed ab lett avége a 12. héten. Utánna folyamatosan höméröztem, pontosan be tudtam löni az ovulációm idöpontját. Idén januárban álltunk rá a férjemmel ismét a projetre és a megfelelö idöpont körül 2-3 naponta szex meghozta a gyümölcsét. Most 11. hetes boldog kismami vagyok. Pedig sokat mondogatták, hogy minek stresszelem be magam ezzel a hömérözsdivel...pedig megérte,mert megismertem a saját ciklusom:-)
2011. márc. 19. 10:14
Tudom mit érzel, mi már tavaly nyár óta próbálkozunk. De minden hónap új esély, úgyhogy nem szomorkodunk annyira. :D
2011. márc. 19. 10:11
Január óta próbálkozunk a párommal,hogy kisbabánk legyen.Tudom,lehet kicsit türelmetlen vagyok,de még eddig nem jött össze,és minden hónapban,amikor megjön,nagyon kibukom,és a párom is!Annyira várnánk már a pozitív tesztet!Ki mennyi idő alatt esett teherbe?Tapasztalatok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook