Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öltözködési tanácsot kérnék! fórum

Öltözködési tanácsot kérnék! (beszélgetős fórum)


21. e705905164 (válaszként erre: 18. - <Mona>)
2011. márc. 19. 19:08
értem:))akkor valami jó dögös cuccot,ami kényelmes is,,,azt válaszd!
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - <Mona>)
2011. márc. 19. 16:50
Jó szórakozást:))))))
19. <Mona> (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2011. márc. 19. 16:20

Valoban nem vagyok kover:)ez csak egy kis alkati hiba,hogy a combom erosebb,de erre jo az oltozkodes,hogy ezt a kis hibat optikailag kijavitsuk.

Azert kertem tanacsot,mert reg nem vettem semmilyen csajos,"megjelenos" cuccot magamnak es hirtelen azt se tudtam hol kezdjem a valogatast.


Meg egyszer koszonom a tanacsokat!

18. <Mona> (válaszként erre: 14. - E705905164)
2011. márc. 19. 16:16

Igen van benne valami:)

Kozos baratainknak lesz az eljegyzesi bulija,es nem is annyira az ex miatt,hanem tudjatok,hogy van ez.Ott lesz az uj baratno is,meg en is es ohatatlan,hogy mericskelnek minket.Meg azert akartam csinos lenni,hogy kellokepp magabiztos legyek,mert raadasul en egyedul megyek,igy extran kell az onbizalom,es ha olyan ruhaban vagyok,amiben jol erzem magam,es tudom,hogy magahoz kepest csini vagyok akkor konnyebb lesz.


Az exel nem vagyunk haragban,meg az uj baratnojere se pikkelek,meg semmi ilyesmi,csak van egy egeszseges rivalizalas(bar ez kicsit eros szo ra) bennem.De biztos tudjatok mire gondolok.Most latjuk eloszor a csajjal egymast,nezzek mar ki jol:D

igazabol lenyegtelen mit gondolnak masok rolam,ez mar nem valtoztat semmin,de megis szamit.Na nem ragozom,biztos ertitek:)

17. <Mona>
2011. márc. 19. 16:08

Sziasztok!


Megjottem a vasarlasbol.Sikerult vennem egy szep fekete tedig ero szoknyat,a fazonjat nem tudom leirni,de mintha ramontottek volna es eltakarja a combomat,meg egy fekete csipkebetetes(csak az ujjanal,meg a dekoltazsnak van egy pici csipke,nem tulzoan) cicis felsot hozza.A szoknyahoz van ov is.Osszhatasra a derekamat karcsunak mutatja,a dekoltazsomon van a hangsuly.Az ekszereket meg nem dontottem el,de valami szolidat valasztok hozza,es inkabb ezustben.Szolidabb lett a vegeredmeny,mint akartam,de nem banom.Ja,meg jut eszembe van egy szep fekete alkalmi,magassarku cipom,az orranal pici ezust betettel,igy az ekszer is ezust lesz.

Vettem meg egy fekete nadragot is,azt elobb talaltam,mint a szoknyat,de inkabb a szoknya mellett dontok.A gayta majd jo lesz maskor.


Nagyon szepen koszonom a segitseget!:)

2011. márc. 19. 14:47

Perszehogy nem kövér:)

Azt írta, hogy vaskosabb a combja a kelleténél, de ezt is nehezen hiszem el:)

2011. márc. 19. 10:49

Szerintem sem kövér a fórumindító!

Szűk sötét nadrág,magassarkú,és dögös felső jó kiegészítőkkel.Egy jó smink :)

Számolj be mit vettél :)

14. e705905164 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. márc. 19. 10:21
Szerintem nem vagy kövér vagy ilyesmi,úgyhogy öltözhetsz nyugodtan bármibe!!Szerintem fekete naci és valami mélyen dekoltált csini felső!!!gondolom,hogy az exednek akarod sugallni,hogy a másik csajnál jobb vagy,vagy legalább olyan jó..én ezt úgy szoktam,hogy oda sem figyelek rá!és akkor észreveszi,de ha nyomul az ember akármilyen csini se kell!!!!ez jó tanács volt csak!! légy önmagad!puszka
2011. márc. 19. 10:02

Az A vonalú szoknya jó,a mélyen dekoltált cucc is, esetleg egy csini csizma az ütős, de egy a lényeg. Mivel vonzó, laza és ütős akarsz lenni gondolom, legyen olyan a fölsőd, amire ha ránézel, akkor az legyen benne, hogy de jó lenne letépni:D Abban magabiztosnak fogod magad érezni. Egy ilyen fölsőhöz egy egyszínű, A vonalú szokny, már majdnem visszafogottságot sugall:)))


Szorítok, remélem találsz jó cuccot:)

2011. márc. 19. 06:44

"A" vonalú szoknya, az elrejti az erősebb combokat.

A derekad gondolom vékony, akkor egy jó szűk felső, ami a cicidet kiemeli. Én a "V" kivágásút szeretem.

Ez persze lehet egybe ruha is, de a vaskosabb combokhoz nem jó a ceruza fazonú szoknya, mert az pont kiemeli.

A ruha is felül szűk, lefelé bővülő legyen. És térdig érő.

11. Miss Jane (válaszként erre: 8. - <Mona>)
2011. márc. 19. 06:42
Én meg dolgozni megyek:)mindjárt. Nem tudtam aludni. De hidd el, jó smink, alapozó csodákra képes:), jó szórakozást!
10. <Mona> (válaszként erre: 9. - Littlewhitedress)
2011. márc. 19. 06:21

Princess?Gondolom az a magasitott dereku szoknya.Na majd rakerdezek a boltokban.Az alulra sotetet dologgal meggyoztetek:).Legalabb van valami kiindulasi pont.

Ha sikerul jol bevasarolnom,majd teszek fel egy kepet,hogy elindulhatok e ugy:DDDD Hatha lesz itt meg delutan valaki,aki oszinten megmondja,hogy jo e.

Megyek alszok egy kicsit,nem soka visszanezek irt e meg valaki.

Az eddigi tanacsokat is nagyon szepen koszonom!:)Sokat segitettetek.

2011. márc. 19. 06:10

Szia!


Nadragbol trapezos farmer/nem farmer, nekem pl van egy enyhen trapezos kosztumnadragom, nagyon jol ellensulyozza a tobbe-kevesbe vastagabb combokat. Szoknyabol terd fole erot, hogy A vonalut-e/ceruzat, probald fel, nezd meg a tukorben. Bulit emlitesz, ha inkabb egy elegans partyrol van szo, akkor a princess szabasu hosszu szoknya is tuti lehetne: az a jo kis "hableany effekt" tudod... derekban karcsu, koveti a tested ivet terdig, majd onnan lefele szepen bovul. Nyilvan sotet szinek barmelyiket is valaszd, lehetoleg minta nelkul, v apro mintaval, esetleg hosszanti csikos, semmikepp nem keresztben. Egyetertek Miss jane-nel, szerintem is celszeru alulra pl fekete, es hozza vmi szinesebb/feltunobb felso.

8. <Mona> (válaszként erre: 7. - Miss Jane)
2011. márc. 19. 06:04
Aranyos vagy!Koszonom szepen.Lassan a fejem miatt kell inkabb aggodnom,mert meg mindig itt ulok a tanacsokat lesve,ahelyett,hogy aludnek:D
7. Miss Jane (válaszként erre: 6. - <Mona>)
2011. márc. 19. 05:58
Szerintem, ha alul van "takargatnivalód" akkor olyan szoknyát/nadrágot válassz, ami egyszerűbb,de jó szabású kevésbé feltűnő (ápol és eltakar), és a felső legyen feltűnő... akkor úgysem figyel senki a combodra:). Jó vásárlást!
6. <Mona> (válaszként erre: 5. - Gardiedi)
2011. márc. 19. 05:02

Koszi a hozzaszolast:)

Hajlok a szoknya fele,mert az apol es etltakar,(persze csak kello hosszusaggal) es megis csajos.Tetszenek a ceruza szoknyak,meg a vagany farmerszoknyak is.No,delelott kiderul,hogy milyen valasztek lesz az en meretemben.Sokszor ez is a baj,hogy mire kinezek valamit,nincs a meretemben,no de ez mar mas tema.

Ja,meg manapsag olyan keves terdig ero szoknya van,ami a vastagabb labu csajoknak is jol all.A legtobb mini,vagy mini rojtos,pufi...innen uzennem a kereskedoknek,meg a tervezoknek,hogy a kiszolgalo piac nagy resze atlagos no,es veletlenul sem xs-es gebedek.Veluk sincs semmi bajom,csak nekik sokkal konnyebb valogatni a ruhak kozt a fene a pofajukat:DDD!

Mert cicagatya,csoszaru farmer...mind csupa sx-re van kitalalva.Az en tipusom meg csak sohajtozik a boltokban,hogy anyam,mi a francot vegyek meg/fel?!:)

2011. márc. 19. 04:47

Szoknya, csizma, dekoltált felső?

A térdgatya nem szerintem és ha hétköznaponként amúgy is nadrágos vagy, most szoknyázz!

4. <Mona> (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2011. márc. 19. 04:23

Jajj,de jo,hogy ilyen koran van itt valaki:)!

A haj,korom smink rendben lesz,azt nagyon vagom.A vastag combommal nem tudok mit kezdeni,mert amig esetleg egy jo nadrag menne a felsomhoz,addig a combom elviszi az osszkepet.Ezert nem tudok donteni,hogy egybe ruha vagy terdgatya csizmaval,vagy sima szoknya legyen,vagy csak farmer es valami utos cicis felso...szoval passz.


Amiket irtal,az rendben van.Stilusosat szeretnek,es nem karacsonyfat:)

Vannak jo ekszereim.Nagy fulbevalok,hozza illo karkotokkel.Az oke!Csak a tobbit nem tudom.Felso nadraggal,esetleg cicanadraggal,szoknya felsovel,vagy egybe ruha csinos cipovel.Igazabol lazan elengasat szeretnek,olyat ami szexi,nem tulzas de utos...:D Tudom sokat akarok.Ja,es mind ezt ugy hogy a vastag combom alcazva maradjon:)

2011. márc. 19. 04:10

Szia, lényeg, hogy számodra előnyös, esetleg dekoltált felsőt húzzál fel, de szerintem ne vidd túlzásba, ne legyen köldökig dekoltált. A lényeg a részletekben és a kisugárzásban rejlik. Én mindig nagyon odafigyelek a kiegészítőkre: nyaklánc, fülbevaló, karkötő, cipőhöz való táska stb. Ápolt haj, szép körmök. Én azt vallom, hogy azért nem szabad elveszni a sok részletben, mert a végén még karácsonyfának fog kinézni valaki, ha túlcicomázza magát. Egy flitteres csillogós felsőhöz például már lehet, hogy nem kell feltűnő nyaklánc, és tengernyi egyéb feltűnő kiegészítő. Néha a kevesebb több, az összhang számít. Nekem általában egyszerűbb (fekete) ruháim vannak, amit kellőképpen fel tudok dobni kiegészítőkkel.

Remélem segítettem.

2011. márc. 19. 03:59

Pasiktol is elfogadok velemenyeket,hogy mi szamit ma igazan stilusosnak es jonak,vagy fogalmazhatok ugyis,hogy min akad meg a szemuk a pasiknak...Tudom kisugarzas meg blabla,oke ertem en,de van egy elso benyomas is,ami akarhogy is cifrazzuk az a kulso,hogy egyben rendben van e a csaj,es utana szokott jonni a tobbi.Marha ez a dolog pozitivan dol el.

Leszogeznem nem pasizni megyek,de a csajok ezt ugyis vagjak,hogy mirol van szo.

Most koncentraljunk csak a kinezetre!

2011. márc. 19. 03:52

Sziasztok!


Hulyen hangzik tudom,de tanacsot kernek.Ehivtak egy buliba,ahol ott lesz az exem es az uj baratnoje is.No,de most ez reszlet kerdes,jol szeretnek kinezni es gozom sincs mit vegyek fel.166 cm vagyok,60 kilo.A combom vastag a tobbi rendben van rajtam.Van mellem,kerek fenekem,viszont a labam eleg gaz.Magassarkuban tudok menni:)Reggel indulnek bevasarolni,csak azt sem tudom mik kozott valogassak.A hetkoznapokban hosszu csajos felsokben meg farmerben jarok altalaban,vagy ennek a sportosabb valtozataban.Most valami nagyon utoset szeretnek es olyat,ami az alkatomhoz illik.Olyan nagy a valasztek,hogy halvany lila f..gom sincs hol kezdjem a szelektalast.Aki tud,legyszi segitsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook