Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Atkátlanító porszívó - tapasztalatok fórum

Atkátlanító porszívó - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7. gyöngyi (válaszként erre: 6. - Bernuska)
2008. okt. 9. 09:31
Én is kipróbáltam.Raimbow a neve. Szerintem isteni, de még részletre sem tudok venni porszívót 500000.-ért.Majd ha nyerek a lottón!
2008. aug. 5. 12:04
Egyszer nálunk volt egy pasi egy bemutatón fél millás takarítógéppel, 3 órán győzködött, hogy mennyire jó, az atkátalanításra helyezte a hangsúlyt, minősítette a lakásunkat, hogy milyen kosz meg szabadszemmel nem látható mocskok vannak benne (pedig mielőtt jött végignyaltam mindent alaposan...dehát az ajtó teteje nem volt pl. letakarítva...) Mindenáron hitelre akart minket rávenni...aztán nagy nehezen elment. Nem vettük meg, de már a nevére sem emlékszem...
2008. júl. 11. 05:58

Üdv!


Csalódásmentes vétel: Thomas takarítógép


Érdemes utánanézni.

2008. jún. 3. 17:51
Szia!Nekem van olyanom és nagyon jól kitakarít.Igaz egy kicsit körülményes,mert elég nagy a mérete és nehéz is a gép,de azért havonta egyszer áttakarítom vele a szőnyegeket.A márkája nem publikus,hogy ne legyen reklám.Nem volt olcsó,de az allergiásoknak tutira beválik.Én konkrétan részletre vettem meg.Ha érdekel írj és megmondom a márkáját.Mondjuk elég régen tetted fel a kérdést,nem is biztos,hogy érdekel még téged a téma.
2007. szept. 24. 20:19
Nem a vízzel tisztító porszívóra gondolsz? Mármint, ami a vizen keresztül szívja a levegőt? Csak azért kérdezem, mert a mienk ilyen, és említést tett a használati utasítása arról, hogy kevesebb poratka lesz porszívózás után...
2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - 7130b15964)
2007. szept. 24. 20:09
Senki nem próbálta még ki?!:(
2007. szept. 24. 18:51

Sziasztok!

Van valakinek konkrét tapasztalat az atkátalnító porszívókkal. Nyilván poratka mindenhol van, egyre többen vagyunk rá allergiásak.


Milyen tapasztalatok van a porszívók terén?


Van-e valakinek spéci porszívója, amivel talán jobban eltávolíthatók ezek a szemmel nem igazán látható dolgok?


Van-e egyáltalán olyan készülék, ami tényleg megéri az árát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook